Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    a tutaj mistrz drugiego planu

https://streamable.com/sog2qh#
    o kurwa, poplułem się normalnie
    correlation doesn't imply causation

Komentarz

• znany szaman skazany...
      siwy800 może zagraj w totolotka dzisiaj, najpierw antychryst marksistów Bezos, a teraz bardziej lokalna zadra w dupie, co za dzień

Komentarz

• Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta
        znany szaman skazany...
        siwy800 może zagraj w totolotka dzisiaj, najpierw antychryst marksistów Bezos, a teraz bardziej lokalna zadra w dupie, co za dzień
        <3
        Wygrałem już dziś skierowanie na test covidowy :E
        Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Drugi raz jesteś chory?

Komentarz

• "Polacy handlowali fałszywymi lekami. Wpadli z produktami za 25 milionów złotych"

Źródło/artykuł:
            https://online-mafia.pl/2021/02/03/m...XZBcDm0RhMZwNE
            Ostatnio edytowany przez KowalX; [ARG:4 UNDEFINED].
            Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

Komentarz

• https://www.onet.pl/informacje/onetw...v6yyr,79cfc278

akcja jak z jakiejs czarnej komedii

Komentarz

• Zamieszczone przez KowalX Zobacz posta
                "Polacy handlowali fałszywymi lekami. Wpadli z produktami za 25 milionów złotych"

Źródło/artykuł:
                https://online-mafia.pl/2021/02/03/m...XZBcDm0RhMZwNE
                bekłem ze śmiechu.
                to taka pokazówka, jak z zatrzymaniem 20latka z dwoma blantami-groźny diler.

Komentarz

• Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
                  Drugi raz jesteś chory?
                  Nie miałem wtedy testu ani nie robiłem przeciwciał, więc możliwość jest. Ale myślę że to nie covid, tylko jakies kurestwo ze żłobka (dzieciak jeszcze trochę pokasluje, a zaczęło się jemu dwa tygodnie temu). Opiekunki ze żłobka które miały jesienią covid potwierdzony tez cierpią. Ale lekarka chciała wykluczyć. Oczywiście nie idę, bo to tylko skierowanie w prywatnym systemie. Mam L4 do końca przyszłego tygodnia, izolujemy się, dzieciak już wyzdrowial i chodzi do zlobka. Korzyść z testu jest taka że się będę mógł pochwalić że miałem. A jak mi wykryją to i tak terapii żadnej nie mają na dość lekki covid, za to zamkną familię na kwarantannie, to następna podroz- Tworki.
                  Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                    Nie miałem wtedy testu ani nie robiłem przeciwciał, więc możliwość jest. Ale myślę że to nie covid, tylko jakies kurestwo ze żłobka (dzieciak jeszcze trochę pokasluje, a zaczęło się jemu dwa tygodnie temu). Opiekunki ze żłobka które miały jesienią covid potwierdzony tez cierpią. Ale lekarka chciała wykluczyć. Oczywiście nie idę, bo to tylko skierowanie w prywatnym systemie. Mam L4 do końca przyszłego tygodnia, izolujemy się, dzieciak już wyzdrowial i chodzi do zlobka. Korzyść z testu jest taka że się będę mógł pochwalić że miałem. A jak mi wykryją to i tak terapii żadnej nie mają na dość lekki covid, za to zamkną familię na kwarantannie, to następna podroz- Tworki.
                    E tam, my jakoś przeżylismy tę kwarantannę. W pewnym momencie miałem taką rozkmine, że ja pierd... wszystko dzieje się w tych 4 ścianach - praca, przedszkole itp., ale żona i tak w tym czasie jeszcze na macierzyńskim była to w zasadzie jedyne co się zmieniło to, że ja na home office i nie mogliśmy wyjść na zewnątrz. Natomiast ciepłą wiosną albo latem to może faktycznie idzie zajoba dostać.

Komentarz

• walka rozpoczęta

Co czeka uczniów wracających do szkół? Minister Czarnek: Po pierwsze - walka z otyłością, zwłaszcza u dziewcząt, bo "tu jest większy problem"
                      https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...zarnek-po.html

Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zwłaszcza u dziewcząt, bo chłopu tusza nie szkodzi, a nawet uroku dodaje...

Komentarz

• Fajne komentarze pod artykułem:
                          "Niech najpierw walczą z otyłością sekciarskich pryncypałów PiSu, czyli homo - pasibrzuchów w czarnych kieckach. Trwale bezrobotne nieroby, utrzymywane z naszych podatków."
                          Eheheh
                          "Bedziemy walczyc z otyloscia u dziewczynek w szkole bo z naszych badan wynikaja dwie rzeczy:
                          - ksieza jednak wola dziewczynki
                          - ksieza wola dzieczynki szczuplejsze
                          To sa badania obiektywne i nie mozna ich kwestionowac.
                          Tako rzecze minister Czarnek.
                          Ostatnio edytowany przez log; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Uważaj co mówicie Towarzyszu

Komentarz

• Oby szczezł pies kurewski

Komentarz

• Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
                                Oby szczezł pies kurewski
                                Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie

Komentarz

Pracuję...
                                X