Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nobel z dziedziny ekonomi, mały wielki człowiek(pamiętajmy liczy się wnętrze)
    https://streamable.com/ue3lbn

rozumiem, 4k euro.
    Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
    knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Weekend w wolsce pod znakiem bicia pedałów i obrony rodziny przed lgbt.

Turaj chyba najlepszy kwiatek.

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/...C-B.2-L.2.maly

Kopci z komina, normalna rodzina!
      Dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
        Weekend w wolsce pod znakiem bicia pedałów i obrony rodziny przed lgbt.

Turaj chyba najlepszy kwiatek.

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/...C-B.2-L.2.maly

Kopci z komina, normalna rodzina!
        Zabawne i zarazem smutne, ale tak się po cichu zastanawiam czy rozkładający to stoisko nie pomyśleli przez moment, że pod kościołem wlasnie taka reakcja się pojawi. Tak, węszę lekki podstęp, ale tak tylko troszkę

Komentarz

• Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
          Zabawne i zarazem smutne, ale tak się po cichu zastanawiam czy rozkładający to stoisko nie pomyśleli przez moment, że pod kościołem wlasnie taka reakcja się pojawi. Tak, węszę lekki podstęp, ale tak tylko troszkę
          Dlaczego to jest tak, że jedni są zawsze odpowiedzialni za to jak poczują się ci drudzy (nawet w warunkach wzburzenia, paranoi i dysleksji), a drugim wolno mówić kazdą bzdurę i każde kłamstwo pod płaszczykiem wolności słowa?

Komentarz

• Nie uważam, że odpowiedzialni. Pomysł z prowokacją przyszedł mi ot tak po prostu do głowy po akcjach typu wariat na balkonie z flagą pseudolgbt, symbole wyżej wymienionej grupy wieszane na krzyżach, dziennikarze wymalowani na czarno na marszu czy grzebiący w śmietnikach i rozrzucający ich zawartość dla wiarygodności reportażu.

Komentarz

Tak, węszę lekki podstęp, ale tak tylko troszkę
              - Jestem w szoku, że do tego doszło. Wygląda na to, że facet myślał, że propagujemy zmianę płci. Bardzo dużo osób odczytuje hasło "Zmień piec" jako "Zmień płeć". A być może trafiłem na człowieka, który i tak zaatakowałby kogoś innego i nie było ku temu żadnych głębszych przyczyn? - zastanawia się Bruno Zachariasiewicz.

- Jeszcze tego samego dnia rano podszedł do mnie inny pan, zareagował agresywnym tonem. Powiedziałem, żeby uważnie przeczytał napis. Roześmiał się, przyznał się do błędu i przeprosił - dodaje prezes fundacji.
              https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...-fundacja.html

widział co go czeka

za niedługo może wyjście na miasto będzie bezpieczne tylko w patriotycznym stylu ?
              Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
              knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Przeraża mnie jak łatwo się teraz przykrywa własną infantylność słowem "prowokacja". Wszystko jest być prowokacją, co nam się nie podoba, fakt że wokół żyje ktoś inny od nas to prowokacja. "Inność to skandal, który czyha na istotę rzeczy". Jesteśmy dorosłymi ludźmi, trzeba umieć trzymac nerwy na wodzy. A nie zachowywać się jak pies łańcuchowy. Ja jestem z Kielc, więc średnio mi się przedstawia zagranicą, bo pogrom. I wszyscy mówią: to była prowokacja. A ja pytam: jak kogoś trzeba prowokować,żeby tuż po wojnie iść przez miasto z tłumem po to, żeby żydowskiemu malemu dziecku rozbić głowę o ścianę? Sprowokowali mnie, proszę pani.

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                  Przeraża mnie jak łatwo się teraz przykrywa własną infantylność słowem "prowokacja". Wszystko jest być prowokacją, co nam się nie podoba, fakt że wokół żyje ktoś inny od nas to prowokacja. "Inność to skandal, który czyha na istotę rzeczy". Jesteśmy dorosłymi ludźmi, trzeba umieć trzymac nerwy na wodzy. A nie zachowywać się jak pies łańcuchowy. Ja jestem z Kielc, więc średnio mi się przedstawia zagranicą, bo pogrom. I wszyscy mówią: to była prowokacja. A ja pytam: jak kogoś trzeba prowokować,żeby tuż po wojnie iść przez miasto z tłumem po to, żeby żydowskiemu malemu dziecku rozbić głowę o ścianę? Sprowokowali mnie, proszę pani.
                  Dobra siwy, ale nie "filozuj".
                  Nawet gdyby to była prowokacja, nie tłumaczy to agresji i ataku na tych ludzi. Jednak jak już mówiłem, dziesiątki różnych akcji prowokacyjnych z ostatnich lat spowodowały, że mnie już nic nie zdziwi.
                  Ale sama sytuacja to typowy Bareja

Komentarz

Dobra siwy, ale nie "filozuj".

Komentarz

• https://katowice.wyborcza.pl/katowic...rJ86HefoPUaKa0

Szybko, ale bezpiecznie.

Co, ja nie wyprzedzę?

I tak to się kończy.
                      Dziennik treningowy

Komentarz

• Słuchaliście trójki?

Za zabójstwo tej stacji powinny skurwysyny zgnić w więzieniu.

Komentarz

• Jebane polaki tepaki prawaki potrafia byc tylko agresywne i wszystko niszczyc. Marzy mi sie ze kiedys u nas bedzie jak w Ameryce i beda takie konstruktywne i pacyfistyczne protesty jak to robia Black Lives Matters.

W ramach socjalizacji powinni ich zamknac i puszczac im takie materialy zeby sie moze nauczyli
                          https://twitter.com/MrAndyNgo/status...92699543691266

Ja w ramach #blmPolanmd mam w planach zburzyc jakis pomnik Piłsudskiego albo chociaż Wojtyły, bo nie byli czarni wiec pewnie byli rasistami
                          Ostatnio edytowany przez papsi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wreszcie wzieli sie za najbardziej rasistowski wynalazek bialych rasistow - czyli latarnie
                            https://twitter.com/stillgray/status...04328440307712

ale niewyedukowane polaczki zaraz zaczna pierdolic ze to wandalizm i bezmozgowie, bo sami nie maja mozgu i nie rozumieja jaki negatywny wplyw na czarna spolecznosc wstanach mialy latarnie

Komentarz

• Odstaw alkohol, do tego trzeba dorosnąć.
                              Twój marszałek zyje - zmienił imię na jarosław, również wprowadził dyktaturę. Twój papa święty też ma za uszami.

Komentarz

• Mietowy Tobie wiecznie cos nie pasuje, przeciez napisalem ze polaki najgorsze, murzyny najlepsze i ze trzeba robic tak jak murzyny robia - tylko murzynow u nas brak, wiec trzebaby sprowadzic. Moznaby sie zamienic z Niemcami - Ukraincy za murzynow co do nich naplyneli w ostatnich latach. Wlasnie mi taka mysl przyszla jak blyskawica, ze skoro murzyny niszcza wszystko bo rasizm, to polaki robaki powinni zbyrzyc wszystkie koscioly u nas bo pedofilia.

Komentarz

Pracuję...
                                X