Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bitcoiny - ktoś z was sprzedawał? + opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bitcoiny - ktoś z was sprzedawał? + opinie

Wsz?dzie jakie? strony z reklamami, przek?amane informacje, naganiacze, kurwy sprzedaj?ce szkolenia z bitcoinów i tym podobne gówno, wi?c zapytam w najbardziej zaufanej spo?eczno?ci w internecie...

Kupowa?/Sprzedawa? kto? z was bitcoiny? To drugie bardziej mnie interesuje.

Interesuj? mnie sprawdzone/najlepiej przetestowane informacje w zakresie:
    - kupno (gdzie? kiedy? Jak d?ugo czekali?cie na wp?yw btc?)
    - sprzeda? (gdzie? kiedy? Jak d?ugo czekali?cie na pln-y?)
    - prowizje przy sprzeda?y/przy zakupie

Chcia?bym wrzuci? tylko do ko?ca roku tak z 25-30 ko?a.

nie wiem czy to jest najlepszy moment na kupno, gdy bitcoin bije rekordy wartosci.

Komentarz

tak jak tommy pisze, jest górka i pieni?dze ?aduje w to teraz ulica, robole u mnie w fabryce kupuj? bitcoina tak?e to jasny sygna? ?eby si? trzyma? od tego z daleka, to jak ruletka na ten moment, ale widzia?em ju? ?e ludzie kupuj? "wirualne dzia?ki" w cyberprzestrzeni za 1,5 mln dolców (produkty NFT) tak?e mo?e taki mamy klimat

Ewentualnie uderz w naganianie frajerów, masz charyzme i ?adn? bu?k? to wjedziesz tam na pe?nej kurwie przeczytaj ze 3 ksi??ki na temat obejrzyj kilka dobrych kana?ów na yt i jazda objecywa? z?ote góry po twoim kursie
      Ostatnio edytowany przez -qq-; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dzi?kuj?, ale ja nie pyta?em o rady w kontek?cie kupowa?/nie kupowa? e-przyjaciele

Komentarz

skoro tak, to moge polecic bitbay - tylko tam sprzedawalem, bo mialem jakies btc z kiedys
          plusem jest to, ze mozesz wyplacac z bankomatu (prowizja 1%) za pomoca tokena i pinu - nie ma zadnego sladu na koncie i kasa w garsci.

Komentarz

Prowizja od sprzeda?y w bitomacie 4%

Sprzeda? w kantorze 3%

Plus oczywi?cie trzeba pami?ta? o odprowadzeniu 19% podatku od dochodu z krypto . (Polska)

Mo?esz tez sprawdzi? apki swissborg.com i crypto.com
            Ostatnio edytowany przez Ciachowski; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Karty graficzne ,laptopy z nowymi kartami niby nawet kupuj? tylko dla kopania tego bit gowna
              Przy obecnym kursie nie sadze ze dobrze jest kupi? chocia? sprzeda? pewnie tak

Komentarz

dzi?ki ch?opaki, zapoznam si?.

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                Przy obecnym kursie nie sadze ze dobrze jest kupi? chocia? sprzeda? pewnie tak
                ziki, najlepsze, ?e ja tak samo my?la?em przy 15k, 30k, 50k, 100k itd. Dzisiaj mamy 218k. To jest szale?stwo po prostu.

Chuj, co b?dzie to b?dzie. Zrobi? ma?y research, skonfrontuj? z tym co ch?opaki wy?ej napisali i b?d? wlewa?.

Komentarz

a juz myslalem, ze Ci w korpo placa Bitcoinem

Komentarz

Warto zainteresowac sie tez innymi projektami np. Ethereum, Polkadot, Luna

Komentarz

Pracuję...
                    X