Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Hehehe hehehe hehehe hehehe
    correlation doesn't imply causation

Komentarz

• Hiho

Komentarz

• tak ziki

Komentarz

• niedlugo jeszcze cba, cbs i at beda wpadac na kontrole

Komentarz

• Ktoś stracił watpliwosc o co tutaj chodzi? Wysylac wojsko do wlasnych obywateli, zeby ograniczac ich konstytucyjne prawa na podstawie papierowych rozporzadzen?

Komentarz

• Xtreme Fitness też zamknięte były kontrole, długo się też opierali.
              Forma i treść i treść ważniejsze niż liczby.

Komentarz

• Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
                Ktoś stracił watpliwosc o co tutaj chodzi? Wysylac wojsko do wlasnych obywateli, zeby ograniczac ich konstytucyjne prawa na podstawie papierowych rozporzadzen?
                rzad tez chce pomoc najemcom w galeriach handlowych - rozporzadzeniem zmusza do obnizki czynszu wlascicieli galerii %) taka nowa tarcza dla przedsiebiorcow

Komentarz

• No i moje profesjonalne siuki zamkneli
                  Huje do kosciola mozna isc do markietu tez a pocwiczyc nie mozna. Zrobilem powrot do korzeni. Cyk przez plot na stadion porecze itd. ale to nie to. Znowu sie wyrzezbie.... Turcja kupiona. Moze tak ma byc
                  Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Stary tu siuki od polowy listopada nieczynne. Juz sie polubilem z treningiem z ciezarem wlasnego ciala, dwoma kettlami i gumami. W pracy wykombinowalem miejsce do podciagania i jak mam chwile to sobie walne 2-3 serie. Zaczynam nawet myslec, ze jak kiedys otworza kluby to czy zachce mi sie jeszcze ruszyc dupe z domu. Czlowiek dziczeje od tej pandemii.
                    Ostatnio edytowany przez mleqs; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Moje dzialaly do wczoraj. Zapisalem sie jaki PRO i normalnie cwiczylem. A tu nalot 4 radiowozy 16 policjantow jak na fabryke amfy. No i zaklmkneli na glucho

Komentarz

• Z jakiego zwiazku sportu olimpijskiego da rade licencje dosta?? Mam jeden na oku ale sa badania lekarskie wymagane przez lek sportowego. Cos mu trzeba przyniesc z badan na wizyte? Czy tylko poklepie po kolanach i zgarnie kase za wizyte?

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
                          Moje dzialaly do wczoraj. Zapisalem sie jaki PRO i normalnie cwiczylem. A tu nalot 4 radiowozy 16 policjantow jak na fabryke amfy. No i zaklmkneli na glucho
                          U mnie to samo...z 20 policjantow i sanepid. Spisywanie, straszenie.....cyrk!!!
                          Ostatnio edytowany przez P_S; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• silownie zostaly tylko dla najodwazniejszych

Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kluby sportów walki z siłowniami normalnie funkcjonują. Czemu mnie to nie dziwi, że tam policja nie wlatuje jeszcze skoro normalnie ludzie na siłownie przychodzą 😎

Acz smiechy smiechami, to jest po prostu kurwa NIEWIARYGODNE zeby jebac wlasnych obywateli policja, straszyc, niszczyc biznesy bezprawnie. To jest cos co wykracza poza moje zdolnosci rozumowania i wciaz nie moge sie nadziwic, ze jakby nie patrzec, mimo tego, zycie jakby toczy sie zupelnie normalnie.

Nie leca koktajle molotowa jeszcze w siedziby pisu i w sluzby, nikt nie zginal, nikt glosno nawet nie krzyczy, nikt sie nie gromadzi.

Juz mam wrazenie, ze w listopadzie bylo duzo glosniej. Tu Golebiewski plakal w tv, ze zaraz bedzie musial hotele zamknac, jak to miesiac dluzej pociagna (a juz mamy kwiecien przeciez), tam jakies fitnessy sie zbieraly i pertraktowaly z rzadem, tu sie jakies kluby nocne we wro otwieraly, jakis restaurator sie powiesil. Cos sie dzialo...

A teraz jakby wszystko ucichlo, spowszednialo.

Wypowie sie jakis wlasciciel gastro, albo silowni co sie odjebalo, ze nagle jest tak cicho? Solidna pomoc $ rzad szykuje, czy po prostu juz wiekszosc wlascicieli w psychiatrykach/na sznurach/cicho lkajac pozamykali biznesy i poszli na produkcje?
                              Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• U Nas wszystkie silki sanepid zamknął oczywiście bez uzasadnienia a wiec droga sądowa czyli pare miechow z głowy silki

Komentarz

Pracuję...
                                X