Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ja pierdole. Gość znikąd, a w tydzień pierdolnął ponad 2k subskrypcji. Czuję potencjał na karierę jutubowo - fame mma-ową.

Na tym treningu sw to parodia człowieka. Inwalida na własne życzenie.

Na ulicy obskoczy go 70 kilowy sebiks bez połowy zębów.

Minuta trzymania gardy i te balony same opadają w dół i odsłaniają pusty łeb do napierdalania.

Co to dzisiaj ludzie nie odjebią dla chwili poklasku wśród gimbazy.

Komentarz

• Rich Piana świętej pamięci zbierał takich fresków i popyt był wśród fanów
      Teraz widać idzie to do Polski
      Ostatnio edytowany przez ziki2000; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• wiec cierpliwie czekamy na akt zgonu.
        correlation doesn't imply causation

Komentarz

• 100 pompek
          100 podciągnięć na drążku
          100 wznosów kolan do klatki w zwisie

pierdolnięte.

rzygam z nudów już po prostu.

Dawać mnie siłownie karaluchy bo zwariuję!

Komentarz

• Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
            100 pompek
            100 podciągnięć na drążku
            100 wznosów kolan do klatki w zwisie

pierdolnięte.

rzygam z nudów już po prostu.

Dawać mnie siłownie karaluchy bo zwariuję!
            Nie chcę straszyć, ale przy tym tempie szczepien i nowych wariantach wirusa nie jest powiedziane że nie zamkną ich jeszcze raz czy dwa. Kup sobie kilka kettli (12-20-24-32 kg) albo xbaga i podróbek trx za parę groszy i ciesz się znowu z treningu. A jak będzie gówniana pogoda to obwód z kettlem zamiast biegania zrobisz.

Komentarz

• już jeden zestaw oddałem na olx także pieeerdole już się nie wmanewruję

Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie otwarcia w okolicach walentynek.

Bo jak nie, to kurrrrrrrrrrrrwa

Komentarz

• juz chyba kto sie mial otworzyc to to zrobil - nic innego niz zrzeszenie w polskim zwiazku przeciagania liny nie wymysla
                reszta pewnie dostala jakis hajs od rzadu i sie cyka ze bedzie trzeba zwrocic, wiec czekaja do majowki

Komentarz

• Rysiek jak jesteś w Wawie to total fitnes wszystkie kluby otworzył żadnych licencji nie trzeba, multisport lub ich karnet wystarczy

Także od 2 tyg korzystam póki się nie zamkną z powrotem
                  Ostatnio edytowany przez bjalyy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez bjalyy Zobacz posta
                    Rysiek jak jesteś w Wawie to total fitnes wszystkie kluby otworzył żadnych licencji nie trzeba, multisport lub ich karnet wystarczy

Także od 2 tyg korzystam póki się nie zamkną z powrotem
                    patrzyłem na ten total fitness, ale tam mają karnet z 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Przecież to jest jakiś absurd.

Musiałbym podpisać i od razu wypowiedzieć bo przed upływem 3 miesięcy na pewno otworzą te jebane siłownie.
                    No i daleko daleko, ale to bym w sumie jeszcze przełknął.
                    Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Multisporta nie masz w korpo?

Komentarz

• Calypso nie oficjalnie otwiera się 1 marca.. może być coś na rzeczy bo JustGym tak samo .. brakuje tylko info o CityFit .. bo wszystkie te sieciówki ani myślały się otworzyć dopóki rząd nie pozwoli.

Komentarz

• Jak Rysio pracuje na państwówce to tam pewnie już PZU zamiast Multisporta oferują
                          Bo słyszałem, że PZU odwiedza większe kluby z korzystniejszą ofertą niż Benefit Systems. To też tłumaczy, dlaczego akurat ta branża była pierwsza zamknięta i przedłuża się obostrzenia wbrew logice. Jak branże podupadnie to łatwiej będzie przejąć tą całą sieć Benefitu.
                          Ostatnio edytowany przez Polskikoks; [ARG:4 UNDEFINED].
                          BLOG treningowy: https://tiny.pl/g6375

Komentarz

• Co ciekawe u mnie silownia otwarta jako centrum szkolen i karnety nadal zawieszone. Kazdy musi sie zapisac na szkolenie za 129. Niewazne junior senior znizkowiec. Pewnie sposob na wyrwanie kasy. Ale jak sie ma multisporta to mozna na niego wchodzic

Byla tez juz kontrol. Policja zandarmernia straz miejska i sanepid. Wszystko na raz. Sprawdzili czy sa srodki do dezynfekcji i czy lista uczestnikow szkolenia pokrywa sie z tymi co aktualnie cwicza i poszli i tyle
                            Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Polskikoks Zobacz posta
                              Jak Rysio pracuje na państwówce to tam pewnie już PZU zamiast Multisporta oferują
                              Bo słyszałem, że PZU odwiedza większe kluby z korzystniejszą ofertą niż Benefit Systems. To też tłumaczy, dlaczego akurat ta branża była pierwsza zamknięta i przedłuża się obostrzenia wbrew logice. Jak branże podupadnie to łatwiej będzie przejąć tą całą sieć Benefitu.
                              Nie jest to pewne, UOKiK blokował im fuzje i chyba dowodził zmowy producenckiej jeszcze niedawno

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
                                Co ciekawe u mnie silownia otwarta jako centrum szkolen i karnety nadal zawieszone. Kazdy musi sie zapisac na szkolenie za 129. Niewazne junior senior znizkowiec. Pewnie sposob na wyrwanie kasy. Ale jak sie ma multisporta to mozna na niego wchodzic

Byla tez juz kontrol. Policja zandarmernia straz miejska i sanepid. Wszystko na raz. Sprawdzili czy sa srodki do dezynfekcji i czy lista uczestnikow szkolenia pokrywa sie z tymi co aktualnie cwicza i poszli i tyle
                                potrzebna kasa na biezace rachunki stad zawieszone karnety - chyba wszystkie silownie tak robia teraz.
                                jakby wiekszosc chodzila na karnety kupione kiedystam przez nastepne 3 miesiace, to tak jakby mieli zamkniete bo i tak nowej kasy prawie nie ma

Komentarz

Pracuję...
                                X