Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale ja lubię to gadanie "automat na miasto a manula na trasy" A prawda jest taka, że automat to wygoda i nie prędko przejdę na manual.
    Obecnie mam CVT 2 gen jedzie to rewelacyjnie głośno robi się po 6tyś obrotach

Komentarz

• Mercedes wreszcie zabrał głos w sprawie tego AMG za milion. I wcale nie jest tak jak klient twierdzi. Trochu czytania
      https://spidersweb.pl/autoblog/merce...global-motors/

Komentarz

• Prawda przewaznie lezy gdzies po srodku. Sam fakt, ze klient nie zgodzil sie na wyslanie auta, na badania do Niemiec, daje do myslenia.
        edit: czuje sie jak debil usuwajac polskie znaki po napisaniu posta
        Ostatnio edytowany przez pepka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Już nie pamietam, ale nie wiem czy on sam do Niemiec nim nie jechal na ekspertyze ... i tez troche dziwne , że wlasciciel i Global Motors nie mogli doprosic sie o zadne dokumenty od Mercedesa bo tlumaczyli , ze to sa ich wewnetrzne dokumenty i ich nie wydadza, a jakis kiepski spidersweb sie do nich dostal .... to tez o Mercu nie swiadczy dobrze , ale tak jak pepka napisal prawda pewnie gdzies po srodku lezy.

Inna sprawa ze tam jeszcze dochodzil leasingodawca i on tez byl strona w tym sporze i on tez twierdzil ze auto jest sprawne.

W tym pismie tez pisza ze auto potwierdzili ze jest sprawne, a na nagraniach ich rzeczoznawcy przyznaja ze cos jest nie tak (np. ten film ostatni z poziomica gdzie ten chlop nawet nie chcial jechac tym autem bo powiedzial ze stwierdzi to co ten wlasciciel)

Ciekawa historia, ciekawe czy Global Motors sie do tego odniesie.

Komentarz

• Odpowiedź Global Motors, jeszcze nie oglądałem ...

https://www.youtube.com/watch?v=iTcXOTjCuX4

Komentarz

• Kto poleci firmę od dywaników gumowych? Tak żeby nie waliły przez pół roku gumą i nie przetarły się po 16 miesiącach? W ASO to 500+ a pamiętam, że ktoś, kiedyś, o czymś sprawdzonym wspominał. Rigum?
              Ostatnio edytowany przez pepka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Gdzieś można sprawdzić VIN za friko czy wszędzie raporty płatne ?

Komentarz

• Przebieg w Cepiku , dekodery platne , ale czesto chuja warte ... najlepiej ASO lub Carfax

Komentarz

• Z p?atnych to tylko carfax. Te inne wynalazki typu autodna czy inne carverticale to o kant uja.

Komentarz

Pracuję...
                    X