Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jest jeszcze jednak solidarnosc na forum.

Jestem na etapie zakupu.

Focus jednak nie, na tapecie Volvo V40. Najlepiej benzyna.

Opinie raczej dobre, ktos moze cos jeszcze od siebie dorzucic, jakies doswiadczenia?
    Dziennik treningowy

Komentarz

• Kolega przejezdzil starym V40 okolo 15 lat, na blacie ponad 200 tysiecy, zadnych spektakularnych problemow. Jest jednak zdania, ze te nowe Volvo to juz nie ta jakosc, ale on troche taki zgred jest.
      Ostatnio edytowany przez mleqs; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• http://www.motolider.com.pl/Volvo277

Na tego mam chrapke, wczoraj ogladalem, ale jednak diesel to jak dla mnie nie do przejscia na codzien, szkoda go do miasta. :/
        Dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
          Kolega przejezdzil starym V40 okolo 15 lat, na blacie ponad 200 tysiecy, zadnych spektakularnych problemow. Jest jednak zdania, ze te nowe Volvo to juz nie ta jakosc, ale on troche taki zgred jest.
          Ale to nie to samo auto. Zaprzestali dawno juz produkcji starego V40, podobnie jak mojego S40/V50. Jakbym miał czas na takie rzeczy to bym sam kupił starego trumnowoza i przerobił na minikampera.

​​​​​​Stud, zobacz czy nie ma fajnego benzyniaka S40 z 2012 r. z małym przebiegiem, będziesz zadowolony.

Komentarz

• mam ciekawa sytuacje. Pierwszy przegląd podbili mi na 2 lata ale od razu po zakupie założyłem LPG i w urzędzie przekreślili stary przegląd i wpisali na rok.
            Teraz patrzę w mobywatelu a tam przegląd ważny jeszcze rok. Teoretycznie mógłbym sobie jeździć ale od lipca wchodzą nowe przepisy

Komentarz

• Proceedem zrobiłem 10 tys, rowno dwa miesiace.

Spalanie 5.5 wg kompa. Jezdzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta

Ale to nie to samo auto. Zaprzestali dawno juz produkcji starego V40, podobnie jak mojego S40/V50. Jakbym miał czas na takie rzeczy to bym sam kupił starego trumnowoza i przerobił na minikampera.

​​​​​​Stud, zobacz czy nie ma fajnego benzyniaka S40 z 2012 r. z małym przebiegiem, będziesz zadowolony.
                S nie moj klimat.

Ta V40 mi spac nie daje.
                Ostatnio edytowany przez Stud; [ARG:4 UNDEFINED].
                Dziennik treningowy

Komentarz

• u mnie w 17 letnim Focusie mk2 1.6TDCi 302 tyś obecnie (od ok 180kkm u brata, potem od 230kkm u mnie) , póki co jeździ zawsze i wszędzie (tylko raz zaniemógł na 1,5 dnia jak jakiś paproch się dostał na listwę wtryskową) , seryjne wszystko jeśli chodzi o wtryski, sprzęgło turbo ... holował już e36, e39, Golfa 4, Multiple , Tipo ... mega bezawaryjne auto,

Teraz rozglądam się za F30/36 ale raz że ceny poszły w górę, a dwa mało jest fajnie wyposażonych z PL salonu 330i/430i , jako alternatywa myślałem o Volvo S60 T5 2018 rok, ale mocno nie pasuje mi tablet zamiast fizycznych przycisków i raczej nie przyzwyczaje się do tego , że do zmiany temperatury klimatyzacji trzeba wejść w menu wentylacja i tam wybierać temp zamiast przekręcić gałką lub nacisnąć przycisk, a szkoda bo z wyglądu spoko jest i taniej niż BMW.

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=w6-iJKHqCAQ

Komentarz

• Niez?e jaja

Komentarz

• Co ile lat zmieniacie opony? Co 5-6 lat czy czesciej lub rzadziej?

Komentarz

• Tak jak radz? przy wymianie opon robiac pomiar bie?nika

Komentarz

• 5 lat to max.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bia?y19894 Zobacz posta
                              Co ile lat zmieniacie opony? Co 5-6 lat czy czesciej lub rzadziej?
                              Zalezy ile kilo robisz rocznie.

Komentarz

• Niezale?nie od przebiegu guma twardnieje i traci w?a?ciwo?ci. 5 lat to wezwanie do wymiany.
                                ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

Pracuję...
                                X