Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Procced z tylu jak Panamera. Serio z daleka zdarzylo mi sie pomylic Ja jeszcze z 2 latka malego RR-a pomecze i chyba cos wiekszego wpadnie. Do jazdy wygodny ale bagaznik troche malutki.

Komentarz

• Rend? Sport w poprzednim wydaniu to jedno z moich pragnie?.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mi?towy Zobacz posta
        Rend? Sport w poprzednim wydaniu to jedno z moich pragnie?.
        Lubie to Dla mnie jednak a naprawde dla malzonki za duzy i w rozsadnym roczniku za drogi, takze przymierzam sie do Velara. Chyba wystarczy.

Komentarz

• Nie,lipa, lepiej tiguana

Tam silniki takie dziwne troch?, znajomy ma takiego, stalowy kolor. Razi tylko ta dokladka do tylnego zderzaka w innym kolorze ni? nadwozie. A auto bomba.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mi?towy Zobacz posta

Nie,lipa, lepiej tiguana

Tam silniki takie dziwne troch?, znajomy ma takiego, stalowy kolor. Razi tylko ta dokladka do tylnego zderzaka w innym kolorze ni? nadwozie. A auto bomba.
            Tiguan mowisz hmmm... Pomyslimy Silnik benzyna na pewno. Ten 2L 240km moze byc slaby troche, bo auto wazy, ale 3L V6 wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem. Przy okazji nie myslales o Proceed GT? Jak dla mnie bomba auto.

Komentarz

• Stary ma Velara 3.0... zadowolony ?rednio. Klamki i wajcha (a w sumie pokr?t?o od biegów) zjeba?o si? ju? ze 2 albo 3 razy Wygl?da za to ob??dnie, zw?aszcza w ?rodku, a pali mniej ni? v90cc T6

Komentarz

• V6 lux, Tiguan to nie ta klasa, bez porównania.

Pro GT jak najbardziej, ale to auto do pracy, musi ma?o pali?, nie by?o innej opcji.

Komentarz

• Zamieszczone przez pepka Zobacz posta
                  Stary ma Velara 3.0... zadowolony ?rednio. Klamki i wajcha (a w sumie pokr?t?o od biegów) zjeba?o si? ju? ze 2 albo 3 razy Wygl?da za to ob??dnie, zw?aszcza w ?rodku, a pali mniej ni? v90cc T6
                  W najnowszym modelu zrezygnowali z pokretla, czego ja akurat zaluje Slyszalem ze to wrazliwy element, ale ja u siebie po trzech latach uzytkowania nie doswiadczylem ( moze wszystko przede mna). Natomiast fakt ze stylistycznie we wszystkich modelach zostawili konkurencje daleko z tylu (moim zdaniem przynajmniej)

Komentarz

• gladiator wjecha? do polszy.
                    przysz?a oferta z salonu, 300k za doposa?on? wersj?.srogo.

kto? tu je?dzi qudaem ?
                    ma quada ? co?kolwiek ?

Komentarz

• Mi ostatnio w oko wpad?a Honda Insight 2021
                      Taka ubo?sza wersja Accorda. Tylko jak by dali silnik 2.0 i jebut LPG

Podobno Baiden chce wprowadza? normy emisyjne, mam nadzieje, ?e nie uderzy to w motoryzacj? i ju? nie da rady kupi? normalne auto. A ja b?d? zmuszony je?dzi? Civiciem a? si? rozleci

Komentarz

• Patrz?c na auta jakie je?d?? po USA to chyba po?owa narodu na hulajnogach elektrycznych by je?dzi?a wtedy hehe.

Komentarz

• Zaczynaj? sie przygody z moj? BMW F10 2.0 xDrive w gnojówie z polskiego salonu, serwisowa tylko ASO - lala,miodzio

Wzrós? poziom oleju w silniku (wymieniany 600km temu). Prawdopodobnie zajebany DPF. Jade do mechanika dzisiaj.
                          Od 2 miesi?cy HO, robie krótkie trasy 2-6km na zakupy i pewnie kilka razy przerwa?em procedure wypalania. Niech to chuj.

Opcje:
                          1. Wypalenie DPF i b?dzie git + wymiana oleju ZNOWU
                          2. Polski serwis. DPF flexem potraktowa? + egr OFF + adBlue OFF. Po Polsku. + wymiana oleju ZNOWU

Jebana PREMIUM marka. 150k nalotu i ju? co? si? jebie.

4 dni temu cieszy?em sie z podwy?ki. Ju? wiem na co wydam. Rownowaga w przyrodzie musi by?.
                          Ostatnio edytowany przez Koxik; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Dziennik http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15300

Komentarz

• Trzeba przyzna? , ?e ma pierdolni?cie z miejsca te Porsche ;-)

Komentarz

• Droga ustawka

Komentarz

• Spodziewa?em si? nie co wi?kszej reklamy , wczoraj jak ogl?da?em to te? by?o 4mln wy?wietle? z hakiem, a udost?pnia?y to ró?ne strony ... tak?e ?rednio.

To ten sam go?? co spali? Merca na ?rodku pola.

Komentarz

Pracuję...
                                X