Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobre rwania, nie docenia?em tego ?wiczenia, dopóki sam nie zacz??em robi?, a tu nagle okaza?o si?, ?e ca?a si?a statyczna jest tak naprawd? gówno warta w bojach olimpijskich.

Komentarz

• PI?TEK

A. Rwanie ze zwisu

2x4x50
      2x3x60
      2x2x70
      2x75

4x60
      3x70
      2x80
      2x85

B. Podrzut na wysoko

4x60
      3x80
      3x90
      2x100
      1x105

5x90
      4x100
      3x110

C. Siad tylny

6x60
      5x80
      4x100
      3x120
      2x130
      1x150

5x145
      4x150
      3x155

Komentarz

Rwanie dobrze, w poniedzia?ek naci?gn??em przedramie ale dzisiaj ju? si? w miare zaleczy?o i da?o si? zrobi? rwanie. Podrzut bardzo dobrze, wyczu?em w ko?cu jak wybija? sztange i ?miga jak kij od szczotki. Siady dziwnie ci??kawo.

Trzymajcie

Mobilizacja karku
      Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• Zamieszczone przez _Alchemik_ Zobacz posta
        Dobre rwania, nie docenia?em tego ?wiczenia, dopóki sam nie zacz??em robi?, a tu nagle okaza?o si?, ?e ca?a si?a statyczna jest tak naprawd? gówno warta w bojach olimpijskich.
        Si?? jako tak? trzeba mie?. Np ?rednio powinno si? wyrywa? 60% ci??aru z siadu tylnego. B?dzie to mo?liwe tylko przy dobrej technice.. Wtedy mo?na powiedzie?, ?e mamy technik? umo?liwiaj?c? przetransferowanie si?y maksymalnej na wynik w danym boju.
        Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
          Si?? jako tak? trzeba mie?. Np ?rednio powinno si? wyrywa? 60% ci??aru z siadu tylnego. B?dzie to mo?liwe tylko przy dobrej technice.. Wtedy mo?na powiedzie?, ?e mamy technik? umo?liwiaj?c? przetransferowanie si?y maksymalnej na wynik w danym boju.
          Skoro wyrywam na wysoko 60% mojego siadu tylnego to strach pomy?le? co b?dzie jak w ko?cu opanuj? rwanie na podsiad

Komentarz

• W sumie nic odkrywczego w filmie DLA MNIE nie ma, ale zmotywowa? mnie ?eby zacz?? robi? ten zestaw REGULARNIE

Dzieki!

na g?owie ju? prawie Wodecki

Komentarz

• Cobra kolejny dobry filmik, pasuje si? zabra? za te ?wiczenia. Kiedy? mia?em problemy z karkiem najpierw od siedzenia przed kompem, a pó?niej od pracy. Lekarz oczywi?cie nie wpad? na pomys? takiej rehabilitacji tylko przepisa? tabletki (owszem pomog?y).

Komentarz

• Gratki Cobra wpisuj? si? pierwszy raz ale podgl?dam dziennik od dawna. Mam pytanie do Ciebie i jeszcze innych b?d?cych w temacie , na co zwróci? uwag? wracaj?c do robienia przysiadów i ci?gów po rekonstrukcji wi?zad?a krzy?owego w stawie kolanowym ? (kontuzja odniesiona przy siatkówce a nie przy ?wiczeniach si?owych , od zabiegu min?? prawie rok )
                Dodatkowo czyta?em twoje wpisy o zaleceniach ustawienia stóp przy przysiadach i ca?kiem pomiesza?o mi to w g?owie , do tej pory uznawa?em ustawienie stóp pod k?tem (a nie na wprost ) za naturalniejsze i po prostu
                preferowane jako najlepsze . Z góry dzi?kuj?

Komentarz

• WODYN te? zawsze mi wbija? do g?owy, ?e stopy maj? by? na zewn?trz, nie równolegle (?)

Komentarz

• Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
                    WODYN te? zawsze mi wbija? do g?owy, ?e stopy maj? by? na zewn?trz, nie równolegle (?)
                    sam próbowa?em na ten temat ostatnio co? znale??. Niestety nic nie znalaz?em.

Z ch?ci? bym przeczyta? argumenty Wodyna czy innych trenerów
                    DT - coś tam w domu macham ciężarkami

Komentarz

• Komentarz

• Poliq ostatnio odpisywa?

?e na zewn?trz 5-15 stopni

Komentarz

• Panowie, analiza tego problemu jest do?? prosta. Im bardziej stopy b?d? równolegle tym ?atwiej b?dzie trzyma? i rozpycha? kolana na boki. Im bardziej stopy b?da na zewn?trz tym ?atwiej kolana b?d? si? schodzi? do ?rodka.

te 5-15 stopni mo?e by? spokojnie. Ja w siadach robi? równolegle, w podrzucie ok 5-10 stopni, w rwaniu max 15 stopni

wg mnie przesada to k?ty 30 i wi?cej

Komentarz

• Zamieszczone przez jarkos30 Zobacz posta
                            Gratki Cobra wpisuj? si? pierwszy raz ale podgl?dam dziennik od dawna. Mam pytanie do Ciebie i jeszcze innych b?d?cych w temacie , na co zwróci? uwag? wracaj?c do robienia przysiadów i ci?gów po rekonstrukcji wi?zad?a krzy?owego w stawie kolanowym ? (kontuzja odniesiona przy siatkówce a nie przy ?wiczeniach si?owych , od zabiegu min?? prawie rok )
                            Dodatkowo czyta?em twoje wpisy o zaleceniach ustawienia stóp przy przysiadach i ca?kiem pomiesza?o mi to w g?owie , do tej pory uznawa?em ustawienie stóp pod k?tem (a nie na wprost ) za naturalniejsze i po prostu
                            preferowane jako najlepsze . Z góry dzi?kuj?
                            nie szalej z ci??arem i ilo?ci? powtórze?

i miej dobry plan treningowy
                            Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• cze?? mam pytanie wiesz ka?dy kto zaczyna robi? przysiady rzuca si? na du?e tak jest
                              nikt raczej nie robi najwy?ej jak si? da na szyi i w?sko nogi i dupa do ziemi a taki jest hyba najlepszy w prze?o?eniu na np zarzut na wysoko lub wysoki wynik w mc ?
                              widzia?em go?cia na tym forum robi? 140 na 3 ledwo ale to by?o ?adne atg jak gdyby przed nim by?a sciana w tym samym filmiku mia? mc 225 kg .
                              ci??ko si? zmobilizowa? ale trzeba zacz?? z ni?szego pu?apu i robi? tylni tak jak przedni w takim stylu mam racj??
                              nad czym si? skupi? aby siad szed? jak to by?o ucb . jakby? móg? powiedzie? jak prgogresja repy najlepsze?

Komentarz

• Siemka
                                Cobra próbowa?em ostatnio zacz?? robi? przysiady przednie, ale nie mog? za choler? utrzyma? sztangi chwytem ci??arowym. Co zrobi? by trzyma? sztang? tym chwytem ? Rozci?ga? przedramiona czy co? jeszcze ?

Dzi?ki za te filmiki z mobilizacj?, przydadz? si?.
                                Ostatnio edytowany przez Dragan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X