Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• CZWARTEK.

A. Podrzut

2x3x60
    2x3x80
    2x90
    2x100
    1x110

4x90
    3x105
    2x115

4x100
    3x110
    0x120 (zarzut)
    2x120
    0x125 (zarzut)

B. Rwanie

2x3x50
    2x3x60
    2x2x70
    2x80
    1x85

4x70
    3x80
    2x2x90

Komentarz

Podrzut ci??ko dzisiaj (tzn wybicie), dopiero pod koniec si? rozkr?ci?em, ale trzeba si? z tym liczy? przy wi?kszej ilo?ci dni treningowych. Pierwsze 2 tyg b?dzie dobrze jak nie strac? si?y w podrzucie.

Rwanie du?o lepiej ni? ostatnio, mog?em is? 2x95kg ale wola?em idealnie technicznie 2 serie na 90kg.

Znalaz?em jakie? stare przysiady z kwietnia to wrzucam.

160kg
    Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• PI?TEK

A. Rwanie ze zwisu

2x4x50
      2x3x60
      2x2x70
      2x80

4x65
      3x75
      2x85

B. Podrzut na wysoko

3x60
      3x80
      3x90
      2x100

5x90
      4x100
      3x110

C. Siad tylny

5x60
      5x80
      3x100
      2x120
      2x140
      1x150

5x145
      4x150
      3x155

D. ?ci?ganie dr??ka wyci?gu górnego 3x8x90kg
      E. Uginanie m?otkowe 3x5x25kg

Komentarz
      Rwanie ok. W podrzucie wybicie lepiej technicznie ni? wczoraj. Siad i reszta lekko.

Komentarz

• Odno?nie tych ta?m thera band. Jaki opór (kolor) polecasz? Czy to w ogóle ma znaczenie?
        ?ó?ta: s?aby opór (stosowana w rehabilitacji dzieci)
        czerwona: ?redni opór (rehabilitacja dzieci i doros?ych, ?wiczenia si?owe dla dzieci)
        zielona: mocny opór (rehabilitacja doros?ych, lekkie ?wiczenia si?owe dla doros?ych, fitness)
        niebieska: bardzo mocny (rehabilitacja doros?ych, ?rednie ?wiczenia si?owe dla doros?ych, )
        czarna: specjalnie mocny opór (?wiczenia fitness i si?owe doros?ych)
        srebrna: super mocny opór (?wiczenia si?owe doros?ych)
        z?ota: maksymalnie mocny opór (bardzo obci??aj?ce ?wiczenia si?owe doros?ych)

Komentarz

• Cobro, mam straszny problem: od jakiego? czasu nami?tnie próbuj? pog??bi? siady i o ile trójbojowy jako? mi wychodzi, to kiedy w domu próbuj? usi??? ATG bez obci??enia, stopy równolegle, przy wypro?cie po prostu lec? w ty?, nie mam szans si? w pionie utrzyma?. Ogona raczej nie zawijam, dup? pokrywam ca?e ?ydki, to wyprost po prostu jest niemo?liwy. Nawet zwyk?y siad ATG z kijem od szczotki nie wychodzi, po prostu upadn? je?li si? wyprostuj?. Przechodz?c do meritum: nigdy nie robi?em ?adnych rozci?ga? na biodra czy stawy, czy w mojej sytuacji robienie zestawu z tego filmiku Mawashiego by pomog?o? Czy dobrze my?l? i problemem jest zbyt s?aby prostownik biodra? Jest jaki? filmik Kelly'ego z tutorialem pomocnym w takiej sytuacji?

Komentarz

• Spróbuj zacz?? przysiad od ruchu biodrami do ty?u. Jak ju? Ci si? uda, to rób przysiady z zatrzymaniem.
            piotrgankiewicz.com

Komentarz

• SOBOTA

A. Rwanie

2x3x50
              2x3x60
              2x2x70
              1x80

5x60
              4x70
              2x3x80

B. Siad przedni

5x60
              4x80
              3x100
              2x120
              1x130
              1x140

4x120
              3x135
              2x145

Komentarz

Rwanie nie?le technicznie, lekko przed dwubojem w poniedzia?ek. Siad ok.

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzibril Zobacz posta
                Odno?nie tych ta?m thera band. Jaki opór (kolor) polecasz? Czy to w ogóle ma znaczenie?
                bierz z?ot?, nie trzeba odchodzi? kilometr z ni?, ?eby co? poczu?

Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
                Cobro, mam straszny problem: od jakiego? czasu nami?tnie próbuj? pog??bi? siady i o ile trójbojowy jako? mi wychodzi, to kiedy w domu próbuj? usi??? ATG bez obci??enia, stopy równolegle, przy wypro?cie po prostu lec? w ty?, nie mam szans si? w pionie utrzyma?. Ogona raczej nie zawijam, dup? pokrywam ca?e ?ydki, to wyprost po prostu jest niemo?liwy. Nawet zwyk?y siad ATG z kijem od szczotki nie wychodzi, po prostu upadn? je?li si? wyprostuj?. Przechodz?c do meritum: nigdy nie robi?em ?adnych rozci?ga? na biodra czy stawy, czy w mojej sytuacji robienie zestawu z tego filmiku Mawashiego by pomog?o? Czy dobrze my?l? i problemem jest zbyt s?aby prostownik biodra? Jest jaki? filmik Kelly'ego z tutorialem pomocnym w takiej sytuacji?
                Wrzuca?em mój film o tym pare stron wcze?niej.

Komentarz

• Czy zestaw ?wicze? zaprezentowany przez Ciebie na filmie jest wystarczaj?cy? Zalecasz jakie? dodatkowe ?wiczenia?
                  Je?li chodzi o przysiad to bez zawijania ogona jestem w stanie wykona? taki 3-bojowy, ciut g??bszy przysiad tylko z podk?adkami pod stopy, a atg to bez wzgl?du na metody zmusza mnie do zagi?cia w odcinku l?d?wiowym w celu unikni?cia zaliczenia wywrotki w ty?.
                  Uwa?asz, ?e problem tkwi tylko i wy??cznie w biodrach?
                  Jak wyeliminowa? "?amanie" pozycji?

PS: zamówi?em dzisiaj z?ot? thera-band, w poniedzia?ek b?dzie.

Komentarz

• Patay, spróbuj zrobi? pistol squat test: wykonaj przysiad, nast?pnie przejd? do pozycji przysiadu jednonó?. Je?li polecisz w ty? - masz problem z kostkami, je?li nie - przyczyna prawdopodobnie tkwi w s?abej mobilno?c bioder.

Komentarz

• Zamieszczone przez Patay Zobacz posta
                      Czy zestaw ?wicze? zaprezentowany przez Ciebie na filmie jest wystarczaj?cy? Zalecasz jakie? dodatkowe ?wiczenia?
                      Je?li chodzi o przysiad to bez zawijania ogona jestem w stanie wykona? taki 3-bojowy, ciut g??bszy przysiad tylko z podk?adkami pod stopy, a atg to bez wzgl?du na metody zmusza mnie do zagi?cia w odcinku l?d?wiowym w celu unikni?cia zaliczenia wywrotki w ty?.
                      Uwa?asz, ?e problem tkwi tylko i wy??cznie w biodrach?
                      Jak wyeliminowa? "?amanie" pozycji?

PS: zamówi?em dzisiaj z?ot? thera-band, w poniedzia?ek b?dzie.
                      Powinno wystarczy?. Masz tam te? 2 ?wiczenia na staw skokowy (achillesy) oraz ?ydki.

Zamieszczone przez Si?a Zobacz posta
                      Patay, spróbuj zrobi? pistol squat test: wykonaj przysiad, nast?pnie przejd? do pozycji przysiadu jednonó?. Je?li polecisz w ty? - masz problem z kostkami, je?li nie - przyczyna prawdopodobnie tkwi w s?abej mobilno?c bioder.
                      Doby test, polecam. Mo?esz te? zrobi? siad od razu jedn? nog? i próbowa? wsta?.
                      Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wykona?em test i...
                        Traci?em równowag? i lecia?em do ty?u, wi?c zastosowa?em 2cm podk?adk? pod pi?t?, która wyeliminowa?a jeden problem, natomiast wtedy pojawi?o si? zagi?cie w odcinku l?d?wiowym.

Komentarz

• Rozpocz??em prac? wi?c wypiski b?d? rzadsze. Ci??ary w tym tygodniu podobne do tych w poprzednim.

Nied?ugo wrzuc? film z mobilizacji szyi. Je?li kto? ma zesztywnia?y kark od siedzenia, pochylon? g?ow? do przodu, ucisk na nerwy szyjne, który promieniuje do barki,palców u r?k to na pewno pomo?e. Mia?em tak? kontuzj? i ?aden fizjo nie wiedzia? o co chodzi, sam do tego doszed?em i wybra?em najlepsze ?wiczenia. Bed? 2 ?wiczenia obowi?zkowe i jedno dodatkowe.

Komentarz

• super bo mam z tym problem
                            its not my fault that you're small

Komentarz

• Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
                              Rozpocz??em prac? wi?c wypiski b?d? rzadsze. Ci??ary w tym tygodniu podobne do tych w poprzednim.

Nied?ugo wrzuc? film z mobilizacji szyi. Je?li kto? ma zesztywnia?y kark od siedzenia, pochylon? g?ow? do przodu, ucisk na nerwy szyjne, który promieniuje do barki,palców u r?k to na pewno pomo?e. Mia?em tak? kontuzj? i ?aden fizjo nie wiedzia? o co chodzi, sam do tego doszed?em i wybra?em najlepsze ?wiczenia. Bed? 2 ?wiczenia obowi?zkowe i jedno dodatkowe.
                              Czekam z niecierpliwo?ci?
                              When tyranny becomes a law,
                              rebellion becomes a duty.

Komentarz

• Czekamy na film Cobretti !

Komentarz

Pracuję...
                                X