Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co do filmiku z rwania z 75 strony ty si?y to masz, tyle ?e rwiesz na oko?o ( sztanga ma i?c przy klatce )
    i wyci?gaj j? bardziej nie pchaj si? pod nia odrazu ci??arowcy nie od parady maj? wielkie " kaptury"
    w ten sposób do?ozysz sporo kg pozdrawiam :-)

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=xAhulfFggFw dobry filmik z Ilia Ilinem mo?esz Ci si? przyda

Komentarz

• Zamieszczone przez kff Zobacz posta
        Co do filmiku z rwania z 75 strony ty si?y to masz, tyle ?e rwiesz na oko?o ( sztanga ma i?c przy klatce )
        i wyci?gaj j? bardziej nie pchaj si? pod nia odrazu ci??arowcy nie od parady maj? wielkie " kaptury"
        w ten sposób do?ozysz sporo kg pozdrawiam :-)
        kff, technik? jaka powinna by? to ja znam

ale sam wiesz, ?e wiedza a praktyka to co innego

ostatnio usprawni?em rotacj? wewn?trzn? ramienia

bo prowadzi? sztang? blisko cia?a to nie problem, problem to prowadzi? j? blisko i mie? barki z ty?u ze stabiln? ?opatk? przyklejon? do kr?gos?upa. Gdy s? braki w rotacji wewn?trznej to albo poprowadzimy sztang? blisko ale barki uciekn? do przodu i ca?a si?a ci?gu pójdzie na marne/stabilno?? obr?czy barkowej b?dzie s?aba

albo ?ci?gniemy ?opatki na chama, wtedy sztanga odejdzie w przód ?eby nadrobi? braki w rotacji

,zanim tego nie usprawni?em to tylko s?ysza?em od trenera "rwiesz na okr?g?o/wszystko z przodu itp, popraw" a ja my?l? ok ale kur** jak

a tak (niech sobie ka?dy wykona taki test jak chce si? d?ugo cieszy? zdrowiem barków)

rotacja wew, test od 1:10
        Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].
        Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• Ciekawe musz? spróbowa?, ja np robi? sporo rotacji zarówno zew jak i wew na gumach przez co mam znacznie sztywniejszy "blok". To co napisa?e? to racja, my robimy sporo rwania zarzutu ze zwisu wtedy mo?na jeszcze lepiej kontrolowa? czy ?opatki s? ?ci?gniete i czy plecy s? proste. Pozostaje tylko du?o ?wiczy? :-)

Komentarz

• PONIEDZIA?EK

A. Rwanie

2x4x50
            2x3x60
            2x2x70
            1x80
            1x85

3x70
            2x80
            1x90
            0x95
            0x95
            0x95

3x75
            2x85
            1x95
            0x100
            0x100

B. Podrzut

2x3x60
            2x3x80
            2x90
            2x100
            1x110
            1x115

3x100
            2x110
            0x120 (zarzut)
            0x120 (zarzut)

Komentarz

S?aby trening, zero si?y, zero techniki. Dziwne bo przez weekend wypoczywa?em jak nigdy, chyba a? za bardzo.

Komentarz

• WTOREK

A. Wybicie zza karku

6x60
              5x80
              3x100
              2x110
              1x115

4x100
              3x110
              2x120
              2x125

B. Rwanie ze zwisu

2x3x50
              2x3x60
              2x2x70
              2x80

4x65
              3x75
              2x85
              2x85

C. Siad przedni

5x60
              4x80
              3x100
              2x120
              1x130

4x120
              3x130
              2x140
              2x145

Komentarz

Dzisiaj dla odmiany wrzystko lekko i dobrze technicznie. Ci??arów nie dok?ada?em (jedynie jedna seria wi?cej w rwaniu) bo nie poprawi?em nic w poniedzia?ek.

Komentarz

• Zamieszczone przez kff Zobacz posta
                Ciekawe musz? spróbowa?, ja np robi? sporo rotacji zarówno zew jak i wew na gumach przez co mam znacznie sztywniejszy "blok". To co napisa?e? to racja, my robimy sporo rwania zarzutu ze zwisu wtedy mo?na jeszcze lepiej kontrolowa? czy ?opatki s? ?ci?gniete i czy plecy s? proste. Pozostaje tylko du?o ?wiczy? :-)
                Przyrównuj?c do analogi np samochodu.

Wzmacnianie mi??ni rotacji zewn?trznej to powi?kszanie mocy silnika

Mobilizacja rotacji wewn?trznej to puszczenie hamulców dla tego silnika

Obie rzeczy si? uzupe?niaj?

Te? po tym czuje, ?e sztanga idzie blisko cia?a i zablokowanie nad g?ow? jest sztywniejsze.

Komentarz

• mobilizacja

Komentarz

• ka?dy kto chce g??boko siada? lubi ból

film 1 klasa

SOG !
                    DT - coś tam w domu macham ciężarkami

Komentarz

• Zajebisty filmik ;D pomocny, a zarazem ukazuje jaki z Ciebie ?artowni?

Komentarz

• Filmik klasa. Na to w?a?nie czeka?em.

Par? pyta? ( je?eli to jest odpowiednie na to miejsce):
                        - te ?wiczenia pomog? na zawijanie dupy w siadzie?
                        - jak cz?sto i kiedy polecasz si? w ten sposób rozci?ga??

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzibril Zobacz posta
                          Filmik klasa. Na to w?a?nie czeka?em.

Par? pyta? ( je?eli to jest odpowiednie na to miejsce):
                          - te ?wiczenia pomog? na zawijanie dupy w siadzie?
                          - jak cz?sto i kiedy polecasz si? w ten sposób rozci?ga??
                          W?a?nie widz?, ?e zapomnia?em tego doda?.

Mobilizacja bioder jest w?a?nie na zawijanie dupy (popatrz na moje biodra/dup? jak siedz? bokiem, 1:15 na filmie).

Rób to codziennie a? b?dziesz mia? dobr? technik? w siadzie. Potem mo?esz ju? rzadziej. Ja na biodra robie 3x w tyg bo nie mam z nimi problemu. Na barki robi? za to codziennie.

Komentarz

• widzia?em ju? wi?kszo??, ?wicze? aczkolwiek sam rzadko z gum? robi?em trzeba wznowi? praktyk? i w ko?cu kupi? foam roller bo moje siady s? dalekie od idea?u... szczególnie du?a sztywno?? w stawie skokowym

ch?tnie zobacz? film z mobilzacji górnej obr?czy

Komentarz

• Elegancko Cobra gdyby? jeszcze rzucil paroma terminami z anatomii (?ci?gno Achillesa, zginacz biodra, etc. zamiast rozci?gamy o tutaj ) to by ka?dy chcia? kl?kn?? do twego miecza

Komentarz

• Zamieszczone przez quarantino Zobacz posta
                                widzia?em ju? wi?kszo??, ?wicze? aczkolwiek sam rzadko z gum? robi?em trzeba wznowi? praktyk? i w ko?cu kupi? foam roller bo moje siady s? dalekie od idea?u... szczególnie du?a sztywno?? w stawie skokowym

ch?tnie zobacz? film z mobilzacji górnej obr?czy
                                nast?pna cz??? na treningu BF w Wawie

Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
                                Elegancko Cobra gdyby? jeszcze rzucil paroma terminami z anatomii (?ci?gno Achillesa, zginacz biodra, etc. zamiast rozci?gamy o tutaj )
                                dzi?ki, dziwnie samemu sie gada do kamery jak kto? w domu jest, wylatuje du?o z g?owy a nie chcia?em si? zacina? ;]

Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
                                ka?dy chcia? kl?kn?? do twego miecza
                                na to akurat nie narzekam

Komentarz

Pracuję...
                                X