Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez _Alchemik_ Zobacz posta
    No i po długiej kłótni doszliśmy do wniosku, że każdy robi, jak mu wygodnie

Boso robi się całkiem nieźle, kiedyś robiłem tak fronty.
    Tak, do każdego potrzeba indywidualnego podejścia. Problemem jest czy każdy jest na tyle kompetentny by ocenić czy ta wygoda mu służy czy nie. Czy to nie wina braku mobilności, przykurczy itp. Dlatego lepiej wszystko sprawdzić na sobie, żeby nie mieć kogoś na sumieniu polecając mu taką wersje siadów bo niby wyglądają ok.

Zawodowcy mają lekarzy, fizjoterapeutów itp i są na bieżąco "naprawiani". Zwykły amator chcący coś konkretniejszego podnieść musi się zdać na siebie.
    Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• Czwartek - Ciężarowiec prawie się porzygał.

A. Wyciskanie hantelek naprzemienne 10x25kg stały ciężar
      B. Podciąganie nachwytem 10x +10kg stały ciężar
      C. Przysiad tylny 10x 120kg, 120kg, 115kg, 110kg
      D. Pompki na poręczach 10x +20kg stały ciężar

4 rudny

10min przerwy i

Wyciskanie skos 10x50kg 10x60kg 10x70kg
      Rwanie do 70kg z 20sek siedzeniem

Skoro to ostatni tydzień redukcji to zrobiłem sobie Grapplera na spróbowanie i wyszła konkretna masakra. Po 3 obwodzie prawie rzygłem i musiałem zrobić 3min przerwy.
      Nogi robiłem we wtorek 10 serii po 6pow 130kg a dzisiaj sobie dojechałem je na poprawkę.

Po przejrzeniu na oczy już było spoko i zrobiłem trochę skosu i rwanie na wypróbowanie kolana. Nic nie bolało a więc zaczynam od poniedziałku dźwigać.

Komentarz

• nieźle, ja też z ostatniego treningu w tygodniu zrobiłem sobie coś a la grappler, mimo tego, że ciężary mają być lekkie to i tak idzie dostać w dupsko chociaż wydaje mi się, że "mass madness" było jeszcze gorsze - tam piekło trwało znacznie dłużej
        pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

Komentarz

• Krótkie przerwy robią ten efekt ;] Jeszcze w sobote raz go zrobię, ale zjem trochę więcej bo ostatnio ledwo 2000kcal było i siły nie ma z tego nic.
          Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• SOBOTA - Power Grappler hehe

Rozgrzewka to

Rwanie po 2p do 80kg
            2-3 serie każdego ćwiczenia z grapplera

potem Grappler właściwy

Wyciskanie hantelek 10x25kg
            Podciąganie na drążku 10x12.5kg
            Przysiad tylny 10x120kg
            Pompki na poręczach 10x22.5kg

4 rundy wszędzie stały ciężar

10min leżenia na ziemi i

uginanie na ramion axlem (ok 40kg) 3x10pow

Komentarz

Rwanie na wypróbowanie poszło nieźle jak na 2 miesiące przerwy od niego. Trochę jeszcze przekręcam stopy po rozrzuceniu na boki ale kolano nie boli.

Grappler wiadomo, pot, wymioty bliskie, tętno w okolicach 200 po siadach. Teraz zrobię parę dni przerwy i ruszam z planem ciężarowym.

Waga z dzisiaj 83.9kg. Jeszcze jest trochę smalcu, ale teraz wejdę na lekki + kaloryczny i będę robić czystą masę. Już nigdy się tak nie upasę

Komentarz

• z dedykacją dla Ciebie - dzień siadów, postanowiłem zatrzymać się na 100kg i cyknąć 5*5 żeby można było pooglądać dokładnie i poanalizować sobie co i jak.

filmik z tyłu dla tych o mocnych nerwach albo lubiących męskie spięte poślady

bok

tył

przód

przód wąsko
              Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Ulalala, pieknie, głęboko, bez podwijania ogona
                Duzo sie rozciagasz czy taki gen ?

Komentarz

• ja i rozciąganie

to jest właśnie moje rozciąganie ;-) i wiara w pełen ROM w każdym ćwiczeniu
                  rozciąganie pod obciążeniem jest jednym ze skuteczniejszych ;-)

a technika to bania
                  i
                  hmm technika

edt
                  ale tak zdarza mi się co jakiś czas rozciągać po treningach
                  niestety najczęściej wtedy kiedy zaczynają mnie boleć plecy to sobie przypominam o rozciąganiu
                  robie to 10-14 dni i znowu olewam
                  Ostatnio edytowany przez niwix; [ARG:4 UNDEFINED].

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• kontynuując wątek siadów

40*3

40*3

50*3

60*3 PR!

więcej info u mnie w dzienniku ;-) str 240
                    Ostatnio edytowany przez niwix; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Z nią bym już popracował nad mobilnością bo nie jest już tak fajnie

Na filmiku 3x40kg z przodu zjeżdża się jej piętą do środka. Brak rotacji wewnętrznej (internal rotation) oraz kazałbym jej jednak siadać ze stopami bardziej równolegle. Nad zewnętrzną rotacją nie zaszkodzi popracować to niżej zejdzie (wtedy zrobi atg).

Do zrobienia to

internal rotation

i to

external rotation

Komentarz

• Dokładnie jak Cobra - a patenty Kellego skuteczne na maxa, zazwyczaj 1-3 treningi i ludzie zaczynają siadać jak należy

Komentarz

• Czasami boli to jak średniowieczne torutry ale działa . Sam teraz robię sobie odcinek piersiowy i obręcz barkową. Jak zrobię tak to mi wystarczy

super mob

Ja zamiast tych taśm wykorzystuje wyciąg dolny , i związane liny na których normalnie robi się triceps lub face pull. Daje 30-40kg (jest z dwoma przełożeniami) i wystarcza.

Komentarz

• dzięki ;-)
                            dopiero zaczynamy ciężary
                            bo wcześniej była walka z psychiką i wielkimi mięśniami po 2 treningach ;-) teraz będzie walka z postawą bo oprócz dołu jeszcze góra do roboty

Komentarz

• Zamieszczone przez niwix Zobacz posta
                              wcześniej była walka z psychiką i wielkimi mięśniami po 2 treningach ;-)
                              fakt, 90% kobiet jakie znam tak ma

jednak po tygodniach bezsensownych treningów same przekonują się, że coś jest nie tak

tak czy tak, graty za sprowadzenie jej na dobrą drogę ;]

Komentarz

• Hysen ma najpiękniejszy gym na świecie, też sobie taki kiedyś zrobię i będę zapraszać znajomych na wspólne liftowanie.

Cobra, po pierwsze gdzie foty? Po drugie, wybierasz się do Wro na MŚ?
                                Po trzecie, czy trenujesz w niedzielę bo już na poważnie myślimy o odwiedzinach i zastanawiam się czy z dni weekendowych niedziela wchodzi w grę czy tylko ew. sobota (o ile w ogóle weekendy wchodzą w grę)?
                                Ostatnio edytowany przez Julie; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X