Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.body-factory.pl/showthrea...ong#post484315

Komentarz

• Dam wypiski z ostatniego tygodnia.

PONIEDZIAŁEK

A. Uginanie na biceps końcem sztangi 10x3x22.5kg

B. Wyciskanie naprzemiennie hantlami stojąc 10x6x30kg

C. Uginanie łamaną sztangą na modlitewniku - półtoraki 10x5x nie wiem ile ale ok 40kg

D. Plank 50s
      1x
      1x10kg
      1x20kg

komentarz

Po ostatnim takim treningu nie mogłem zgiąć ręki, teraz już było lepiej.

WTOREK.

A. Zarzut na wysoko

2x3x60
      3x80
      3x100
      3x110

B. Wspięcia na placach (przerwa na zmiane cięzaru)

10x100
      10x140
      10x180
      10x200

C-1. Unoszenie bokiem 3x8x15kg
      C-2 Unoszenie w opadzie 3x8x12kg
      C-3 Podciąganie hantli wzdłuż tułowia 3x8x15kg

D. Siad tylni 9x10x110kg (2min przerwy)

Komentarz

Musiałem siady skończyć na przedostatniej serii bo kolaną zaczęło boleć. Wydaje mi się, że to jest ból przyczepu czworogłowego do kolana.

CZWARTEK

A. Wyciskanie leżąc wąsko 10x3x105kg (2min przerwy)

B-1. Rotacja Zewnętrzna 3x10x10kg
      B-2. Rotacja Wewnętrzna 3x5x22kg
      B-3. Rozpiętki 3x8x15kg

C. Uginanie francuskie stojąc 5x + od razu leżąc 5x

10x10x45kg (chyba)

komentarz

klata i tric potężnie spompowany, ludzie na siłowni zaczęli mnie posądzać o kox już hehe, to dobry znak

PIĄTEK

A. Podciąganie nachwytem średnio (wisząc na bramie - kątownik 10x10cm , nie drążku)

5x5x15kg u pasa

B. Wiosłowanie jednorącz półsztangą

4x8x60kg

C. Martwy ciąg ze szrugsem (2min przerwy)

10x8x115kg

Komentarz

Podciąganie z utrudnieniem bo na bramie w której nie ma drążka, trzymałem się praktycznie na samych palcach.

Ciągi zmniejszyłem ilość powtórzeń, żeby za bardzo nie tracić włókien szybkich w dwugłowych.

SOBOTA

HIIT w postaci burpees z podciąganiem

30s pracy 15s przerwy x7

Komentarz

Konkretnie dało popalić. Pompa ogromna, pot się lał strumieniami bo ćwiczyłem na słońcu pod trzepakiem. Po treningu niesamowity głód, 250g schabu +100g ryżu + 400g pomidorów poszło w 5min. Gdyby nie to, że nie mogę konkretnie zjeść to może bym polubił redukcje.
      Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
        Gdyby nie to, że nie mogę konkretnie zjeść to może bym polubił redukcje.

Cobra, rehabilitujesz się jeszcze coś? Byleś z tym kolanem u orto?

Komentarz

• Drętwienie niemal przeszło. Na co dzień go nie czuje, ale na treningu potrafi dać znać o sobie, głównie po wyciskaniach oraz gdy odchylę głowe max do tyłu to czuje ucisk. Siła w lewej ręce wraca, teraz jest ok 85% siły prawej.

Dzisiaj jeszcze idę do innego fizjo. Popytam też o kolano.

Co do redukcji to cieszy mnie spadek smalcu. Dzisiaj waga pokazała 85.8kg a centymetr 86cm w pasie. -6kg i -4cm w pasie w 4tyg, ale głód prawdziwego dźwigania jest duży...

Komentarz

• Rozumiem Dobrze, że siła powoli wraca, a kondycja kręgosłupa się poprawiła. Przy okazji zgubisz kilka kg bo jak wrócisz do liftowania na 100% to pełna miska raczej wskazana

Jak myślisz,ile jeszcze tygodni będziesz miał pauzę w liftach?

Komentarz

• Zamieszczone przez Julie Zobacz posta
              Rozumiem Dobrze, że siła powoli wraca, a kondycja kręgosłupa się poprawiła. Przy okazji zgubisz kilka kg bo jak wrócisz do liftowania na 100% to pełna miska raczej wskazana

Jak myślisz,ile jeszcze tygodni będziesz miał pauzę w liftach?
              Micha będzie pełna, ale już się tak nie upasę nigdy. Mam kilka pomysłów na czysty przyrost masy.

Jak za 2 tyg kolano nie będzie dobre to idę na zabieg PRP bo to jedyne co oprócz komórek macierzystych działa od razu i pewnie.
              Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• PONIEDZIAŁEK

A. Uginanie ramienia końcem sztangi 10x3x25kg

B. Wyciskanie naprzemienne na barki stojąc 10x6x31.5kg

C. Uginanie sztangą łamaną na modlitewniku - półtoraki 10x5x42.5kg

D. Plank 60s 2 serie

komentarz

Uginanie ok, wyciskanie na barki już ciężko, w ostatnich seriach lekkie wybicie z nóg, modlitewnik ciężko. Pompa na barkach i bicu ogrmona, lekko tez na klacie.

Komentarz

• Relacja z wizyty

Poszedłem dzisiaj co Centrum Rehabilitacji Synergia w Chorzowie. "Dostałem" panią Michalinę, która przeprowadziła szczegółowy wywiad. Dało się wyczuć profesjonalizm i wiedzę bo od razu zaproponowała metodę leczenia i wprowadziła poprawki do ćwiczeń, które wykonywałem z zalecenia poprzedniego fizjo.
                  Wyjaśniła mi jakie kręgi są zablokowane oraz co muszę zrobić. Wyszło na to, że mieśnie powierzchniowe szyji są bardzo mocno rozbudowane, ale za to mięśnie głębokie nie pracują poprawnie. Na zajęciach udało się odblokować kręgi 6 i 7. 3,4 i 5 są jeszcze zbyt silnie zaciśnięte.

Wrażenie wywarła na mnie również błyskawiczna diagnoza problemów z kolanem. Tylko zobaczyła w jaki sposób stoję i dowiedziałem się, że za bardzo stoję na wewnętrznych częściach stopy i od tego idzie przeciążenie kolana. Na następnych zajęciach się tym zajmiemy bo dzisiaj sama szyja zajęła ponad 2h.

Przykleiła mi również plastry kineso bo stwierdziła, że kaptury są tak twarde, że sam masaż nie wystarczy.

Następne wizyty w środę i piątek.

Komentarz

• Uwielbiam kobiety, które są profesjonalistkami w swojej dziedzinie
                    Wizyta u fizjo konkretna, oby wszystkie diagnozy były trafne! Zdrowiej tam

Komentarz

• Można wiedzieć ile kosztowała ta wizyta?
                      DT - coś tam w domu macham ciężarkami

Komentarz

• Zamieszczone przez Julie Zobacz posta
                        Uwielbiam kobiety, które są profesjonalistkami w swojej dziedzinie
                        Dokładnie oraz te, które to robią z zaangażowaniem ;]

Zamieszczone przez neox210 Zobacz posta
                        Można wiedzieć ile kosztowała ta wizyta?
                        Pierwsza wizyta 100, kolejne 80.

Komentarz

• Te problemy z mięśniami karku masz przez nieodpowiedni trening tego obszaru, czy jakoś tak samo z siebie wyszło?

Komentarz

• Też mam ogromne "jaja" z szyją.
                            Twarda, pospinana, obolała, to samo kaptury

chce podobnego specjaliste w KRAKOWIE
                            ktoś zna ?

Komentarz

• mięsnie to chuj
                              bym Wam wstawił moje rtg szyjnego

odezwało się ponownie
                              jeszcze rąsia nie drętwieje w nocy
                              ale komfort treningu mały
                              Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Co Wam tak niszczy te odcinki szyjne?

Strach na trening teraz iść
                                Ostatnio edytowany przez Pawełx115; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X