Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.body-factory.pl/showthrea...ong#post484315

Komentarz

• Dam wypiski z ostatniego tygodnia.

PONIEDZIA?EK

A. Uginanie na biceps ko?cem sztangi 10x3x22.5kg

B. Wyciskanie naprzemiennie hantlami stoj?c 10x6x30kg

C. Uginanie ?aman? sztang? na modlitewniku - pó?toraki 10x5x nie wiem ile ale ok 40kg

D. Plank 50s
      1x
      1x10kg
      1x20kg

komentarz

Po ostatnim takim treningu nie mog?em zgi?? r?ki, teraz ju? by?o lepiej.

WTOREK.

A. Zarzut na wysoko

2x3x60
      3x80
      3x100
      3x110

B. Wspi?cia na placach (przerwa na zmiane ci?zaru)

10x100
      10x140
      10x180
      10x200

C-1. Unoszenie bokiem 3x8x15kg
      C-2 Unoszenie w opadzie 3x8x12kg
      C-3 Podci?ganie hantli wzd?u? tu?owia 3x8x15kg

D. Siad tylni 9x10x110kg (2min przerwy)

Komentarz

Musia?em siady sko?czy? na przedostatniej serii bo kolan? zacz??o bole?. Wydaje mi si?, ?e to jest ból przyczepu czworog?owego do kolana.

CZWARTEK

A. Wyciskanie le??c w?sko 10x3x105kg (2min przerwy)

B-1. Rotacja Zewn?trzna 3x10x10kg
      B-2. Rotacja Wewn?trzna 3x5x22kg
      B-3. Rozpi?tki 3x8x15kg

C. Uginanie francuskie stoj?c 5x + od razu le??c 5x

10x10x45kg (chyba)

komentarz

klata i tric pot??nie spompowany, ludzie na si?owni zacz?li mnie pos?dza? o kox ju? hehe, to dobry znak

PI?TEK

A. Podci?ganie nachwytem ?rednio (wisz?c na bramie - k?townik 10x10cm , nie dr??ku)

5x5x15kg u pasa

B. Wios?owanie jednor?cz pó?sztang?

4x8x60kg

C. Martwy ci?g ze szrugsem (2min przerwy)

10x8x115kg

Komentarz

Podci?ganie z utrudnieniem bo na bramie w której nie ma dr??ka, trzyma?em si? praktycznie na samych palcach.

Ci?gi zmniejszy?em ilo?? powtórze?, ?eby za bardzo nie traci? w?ókien szybkich w dwug?owych.

SOBOTA

HIIT w postaci burpees z podci?ganiem

30s pracy 15s przerwy x7

Komentarz

Konkretnie da?o popali?. Pompa ogromna, pot si? la? strumieniami bo ?wiczy?em na s?o?cu pod trzepakiem. Po treningu niesamowity g?ód, 250g schabu +100g ry?u + 400g pomidorów posz?o w 5min. Gdyby nie to, ?e nie mog? konkretnie zje?? to mo?e bym polubi? redukcje.
      Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
        Gdyby nie to, ?e nie mog? konkretnie zje?? to mo?e bym polubi? redukcje.

Cobra, rehabilitujesz si? jeszcze co?? Byle? z tym kolanem u orto?

Komentarz

• Dr?twienie niemal przesz?o. Na co dzie? go nie czuje, ale na treningu potrafi da? zna? o sobie, g?ównie po wyciskaniach oraz gdy odchyl? g?owe max do ty?u to czuje ucisk. Si?a w lewej r?ce wraca, teraz jest ok 85% si?y prawej.

Dzisiaj jeszcze id? do innego fizjo. Popytam te? o kolano.

Co do redukcji to cieszy mnie spadek smalcu. Dzisiaj waga pokaza?a 85.8kg a centymetr 86cm w pasie. -6kg i -4cm w pasie w 4tyg, ale g?ód prawdziwego d?wigania jest du?y...

Komentarz

• Rozumiem Dobrze, ?e si?a powoli wraca, a kondycja kr?gos?upa si? poprawi?a. Przy okazji zgubisz kilka kg bo jak wrócisz do liftowania na 100% to pe?na miska raczej wskazana

Jak my?lisz,ile jeszcze tygodni b?dziesz mia? pauz? w liftach?

Komentarz

• Zamieszczone przez Julie Zobacz posta
              Rozumiem Dobrze, ?e si?a powoli wraca, a kondycja kr?gos?upa si? poprawi?a. Przy okazji zgubisz kilka kg bo jak wrócisz do liftowania na 100% to pe?na miska raczej wskazana

Jak my?lisz,ile jeszcze tygodni b?dziesz mia? pauz? w liftach?
              Micha b?dzie pe?na, ale ju? si? tak nie upas? nigdy. Mam kilka pomys?ów na czysty przyrost masy.

Jak za 2 tyg kolano nie b?dzie dobre to id? na zabieg PRP bo to jedyne co oprócz komórek macierzystych dzia?a od razu i pewnie.
              Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• PONIEDZIA?EK

A. Uginanie ramienia ko?cem sztangi 10x3x25kg

B. Wyciskanie naprzemienne na barki stoj?c 10x6x31.5kg

C. Uginanie sztang? ?aman? na modlitewniku - pó?toraki 10x5x42.5kg

D. Plank 60s 2 serie

komentarz

Uginanie ok, wyciskanie na barki ju? ci??ko, w ostatnich seriach lekkie wybicie z nóg, modlitewnik ci??ko. Pompa na barkach i bicu ogrmona, lekko tez na klacie.

Komentarz

• Relacja z wizyty

Poszed?em dzisiaj co Centrum Rehabilitacji Synergia w Chorzowie. "Dosta?em" pani? Michalin?, która przeprowadzi?a szczegó?owy wywiad. Da?o si? wyczu? profesjonalizm i wiedz? bo od razu zaproponowa?a metod? leczenia i wprowadzi?a poprawki do ?wicze?, które wykonywa?em z zalecenia poprzedniego fizjo.
                  Wyja?ni?a mi jakie kr?gi s? zablokowane oraz co musz? zrobi?. Wysz?o na to, ?e mie?nie powierzchniowe szyji s? bardzo mocno rozbudowane, ale za to mi??nie g??bokie nie pracuj? poprawnie. Na zaj?ciach uda?o si? odblokowa? kr?gi 6 i 7. 3,4 i 5 s? jeszcze zbyt silnie zaci?ni?te.

Wra?enie wywar?a na mnie równie? b?yskawiczna diagnoza problemów z kolanem. Tylko zobaczy?a w jaki sposób stoj? i dowiedzia?em si?, ?e za bardzo stoj? na wewn?trznych cz??ciach stopy i od tego idzie przeci??enie kolana. Na nast?pnych zaj?ciach si? tym zajmiemy bo dzisiaj sama szyja zaj??a ponad 2h.

Przyklei?a mi równie? plastry kineso bo stwierdzi?a, ?e kaptury s? tak twarde, ?e sam masa? nie wystarczy.

Nast?pne wizyty w ?rod? i pi?tek.

Komentarz

• Uwielbiam kobiety, które s? profesjonalistkami w swojej dziedzinie
                    Wizyta u fizjo konkretna, oby wszystkie diagnozy by?y trafne! Zdrowiej tam

Komentarz

• Mo?na wiedzie? ile kosztowa?a ta wizyta?
                      DT - coś tam w domu macham ciężarkami

Komentarz

• Zamieszczone przez Julie Zobacz posta
                        Uwielbiam kobiety, które s? profesjonalistkami w swojej dziedzinie
                        Dok?adnie oraz te, które to robi? z zaanga?owaniem ;]

Zamieszczone przez neox210 Zobacz posta
                        Mo?na wiedzie? ile kosztowa?a ta wizyta?
                        Pierwsza wizyta 100, kolejne 80.

Komentarz

• Te problemy z mi??niami karku masz przez nieodpowiedni trening tego obszaru, czy jako? tak samo z siebie wysz?o?

Komentarz

• Te? mam ogromne "jaja" z szyj?.
                            Twarda, pospinana, obola?a, to samo kaptury

chce podobnego specjaliste w KRAKOWIE
                            kto? zna ?

Komentarz

• mi?snie to chuj
                              bym Wam wstawi? moje rtg szyjnego

odezwa?o si? ponownie
                              jeszcze r?sia nie dr?twieje w nocy
                              ale komfort treningu ma?y
                              Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Co Wam tak niszczy te odcinki szyjne?

Strach na trening teraz i??
                                Ostatnio edytowany przez Pawełx115; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X