Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• gratuluje kolejnej "pi?tki"

a co do tr przygotowawczego - jesli na zawodach w obu bojach bedziesz mial szczyt formy to pogratulowa?.

to jest gdybanie ze wczoraj by poszlo 110kg, moze masz sile ale czy mialbys "psyche" albo trafil z technik??

mysle ze nastepnym razem nalezy w rwaniu dzien przed da? wiecej kg np 100x1

kazdy moze inaczej reagowac na treningi przygotowawczye - ja widze po wypiskach ze we wtorki i piatki zaskakujaco dobrze sobie radzisz, stad taki schemat

wiemy wiec ze w podrzucie 110kg zdolne jest do obudznia sil na 135 nastepnego dnia.

wiemy ze 90 jest dobre na obudzenie sil jedynie na 105 - ale czy wiecej niz 90 da rade to jednak juz teoria, ktora musisz sprawdzic

jak treningi przez swieta beda wyglada?y ?
    Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
    oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta

Tric jest mocny, to w barki nie wchodzi.

tzn nie wybijasz dostatecznie w ty? czy boisz sie ze "przeleci" przez Ciebie?

John Broz mówi? ze lepiej by przelecia?a przez "stref? wy?apania" niz by mia?a nigdy do tej strefy nie dotrze? , bo tak przynajmniej masz szanse

potrafisz chwycic gryf i wyrwac za plecy i z powrotem? jestes dosc rozciagniety ?
      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
        gratuluje kolejnej "pi?tki"

a co do tr przygotowawczego - jesli na zawodach w obu bojach bedziesz mial szczyt formy to pogratulowa?.

to jest gdybanie ze wczoraj by poszlo 110kg, moze masz sile ale czy mialbys "psyche" albo trafil z technik??

mysle ze nastepnym razem nalezy w rwaniu dzien przed da? wiecej kg np 100x1

kazdy moze inaczej reagowac na treningi przygotowawczye - ja widze po wypiskach ze we wtorki i piatki zaskakujaco dobrze sobie radzisz, stad taki schemat

wiemy wiec ze w podrzucie 110kg zdolne jest do obudznia sil na 135 nastepnego dnia.

wiemy ze 90 jest dobre na obudzenie sil jedynie na 105 - ale czy wiecej niz 90 da rade to jednak juz teoria, ktora musisz sprawdzic

jak treningi przez swieta beda wyglada?y ?
        Dzi?ki

Co do schematu to w poniedzia?ek zawsze mia?em najlepsze rwanie. We wtorek wybicie (czyli podrzut pewnie te?) . We czwartek dobrze szed? podrzut ogólnie.

Ale rozumiem o co Ci chodzi.

Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
        tzn nie wybijasz dostatecznie w ty? czy boisz sie ze "przeleci" przez Ciebie?

John Broz mówi? ze lepiej by przelecia?a przez "stref? wy?apania" niz by mia?a nigdy do tej strefy nie dotrze? , bo tak przynajmniej masz szanse

potrafisz chwycic gryf i wyrwac za plecy i z powrotem? jestes dosc rozciagniety ?
        Odchylam tu?ów w ty? i sztanga zostaje z przodu. Na du?ych ci??arach. Ale np dzisiaj 120kg wybi?em za bardzo do ty?u a? mnie sama poci?gne?a w ty?.

Co do gryfu to jesli chwyce do power ringów to tak, ale w?ziej to ju? nie.
        Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].
        Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• dubel

Komentarz

Dzi?ki

Co do schematu to w poniedzia?ek zawsze mia?em najlepsze rwanie. We wtorek wybicie (czyli podrzut pewnie te?) . We czwartek dobrze szed? podrzut ogólnie.

Ale rozumiem o co Ci chodzi.
            w takim razie co poniedzialek miales szanse zrobic 110kg, ale nie zrobi?e?, wi?c trzeba by?o szuka? dalej. przeskok o 5kg to za du?o IMO

kup sobie kr??ki 1,25 prywatne, du?o to w torbie nie wa?y

Odchylam tu?ów w ty? i sztanga zostaje z przodu. Na du?ych ci??arach. Ale np dzisiaj 120kg wybi?em za bardzo do ty?u a? mnie sama poci?gne?a w ty?.
            powinna ciagnac w tyl. choc moze bez przesady ale na pewno nie zatrzymasz zbyt wielkiego ciezaru przed soba

nawet jesli jest nieco za bardzo z przodu, to po wyladowaniu na nozyce
            zanim wstaniesz z no?yc powinienes wlasnie odciagnac w tyl ramiona zeby sztanga ciagnela Cie w tyl.

jesli przednia noga jako pierwsza robi krok do tylu to znaczy ze sztanga weszla na wlasciwe miejsce, niczym w "zapadk?"

Co do gryfu to jesli chwyce do power ringów to tak, ale w?ziej to ju? nie.

tak w ogóle to ja o rwaniu mówi?em(przedtem)
            Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
            oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• w?a?nie do 120kg albo wpada?a idealnie albo lekko ci?gne?a w ty?, potem ju? odchyla?em tu?ów za bardzo do ty?u

teraz zrobie tydzie? przerwy i teraz nie wiem w?a?nie jak w ?wi?ta. 24 w poniedzia?ek rano dam rade zrobi? trening, ale 25, 26 raczej nie ma szans

Komentarz

• Zrobi?em ca?y tydzie? na ci??arach do 90%. Niestety dopad?a mnie kontuzja barku (ju? tydzie? przed sprawdzianem bola?, ale jako? przetrzyma?em).

Sta?o si? to przy podrzucie, od tego, ?e po wybiciu przechyli?o mnie na lewa stron?. Sta?o mi si? tak ju? kilka razy w przeci?gu miesi?ca i bark nie wytrzyma?.

Boli boczny akton lewego barku zaraz przy tricepsie, boli mi??ie?. Ból jest przy wyciskaniu zza karku (3/4 ruchu od karku), siadach tylnich (od samego trzymania sztangi), wybiciu z przodu (nie moge trzyma? ?okci ?rednio, nisko, samego gryfu nie dam rady tak utrzyma?, zaraz nad obojczykami), unoszeniu r?ki przodem w ?rodkowym zakresie ruchu

siady z przodu moge robi? jedynie gdy mam ?okcie bardzo wysoko i oplatam sztange 2 palalcami u ka?dej z d?oni

o dziwo high pull mog? robi? (nawet ci?gn?c wysoko do klaty)

pompki na por?czach, trap 3 obur?cz na ?awce sko?nej, unoszenie bokiem mog? robi? bez bólu

Wodyn, tak?e robi? teraz Twój plan który napisa?e? mi jak bola?o przedrami? (na szcz??cie juz przesz?o), tylko siady b?d? robi? tylko przednie. Cholera, jedna kontuzja przejdzie to jest nast?pna i tak w kó?ko.

Komentarz

• Widz?, ?e nie ja jeden mia?em pecha, zdrowia .
                  piotrgankiewicz.com

Komentarz

Zrobi?em ca?y tydzie? na ci??arach do 90%. Niestety dopad?a mnie kontuzja barku (ju? tydzie? przed sprawdzianem bola?, ale jako? przetrzyma?em).

Sta?o si? to przy podrzucie, od tego, ?e po wybiciu przechyli?o mnie na lewa stron?. Sta?o mi si? tak ju? kilka razy w przeci?gu miesi?ca i bark nie wytrzyma?.

Boli boczny akton lewego barku zaraz przy tricepsie, boli mi??ie?. Ból jest przy wyciskaniu zza karku (3/4 ruchu od karku), siadach tylnich (od samego trzymania sztangi), wybiciu z przodu (nie moge trzyma? ?okci ?rednio, nisko, samego gryfu nie dam rady tak utrzyma?, zaraz nad obojczykami), unoszeniu r?ki przodem w ?rodkowym zakresie ruchu
                    Refleksologia

Jak to stan zapalny przy urazie to zabieg mo?e si? okaza? skuteczny i pomocny. Spróbuj, nagra?em to kiedy? Keniowi, potrafi? to powtórzy? na sobie to i ty dasz rad?

Komentarz

• dzi?ki Mawas

w?asnie ból jest tego rodzaju jak przy ostrych DOMS'ach , stanie zapalnym ale smarowanie diclofenakiem nic nie daje

zabieram si? do roboty

Komentarz

• zrobi?em tak jak piszesz, ale podczas masowania bark nie bola?

Komentarz

• to ma bole? punkt na stopie, a nie bark

Komentarz

• ok, to bola?o, ale tak jak bym nerw dra?ni?

Komentarz

ok, to bola?o, ale tak jak bym nerw dra?ni?
                              no bo dra?ni?e? zako?czenie nerwowe od ramienia (bark, ?opatka)
                              tak jak mowi?em na filmiku trzeba wytrwale jecha? a? przestanie bole?. jak komu? to robi? ze stanem zapalnym to zazwyczaj krzyczy i przeklina
                              ale pomaga

Komentarz

• ?RODA

A. High Pull Rwaniowy

5x60
                                4x80
                                3x90
                                2x100
                                1x110

3x95
                                2x105
                                1x115

3x100
                                2x110
                                1x120

B. Przysiad przedni

3x60
                                3x80
                                2x100
                                2x120
                                1x130
                                1x140

3x130
                                2x140
                                1x150

C-1. Trap3
                                C-2 "Pajacyki" (unoszenie bokiem nad g?ow?)

5x5x10kg

Plank po 20s

1x
                                1x10kg
                                1x20kg

Komentarz

Sylwester by? huczny wi?c trening dopiero dzisiaj. Wszystko z zapasem ok 10kg. I b?d? musia? zrobi? 4 treningi podrz?d.

Mawas, po jednym zabiegu redukcja bólu 50% .To du?o bior?c pod uwag?, ?e przez tydzie? kiedy mia?em przerw? nic si? nie poprawia?o. Zaraz robi? nast?pny.

Komentarz

Pracuję...
                                X