Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cobra / dziennik / Rehabilitacja ciezarowca

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wytrzymasz jeden cykl na pewno
    Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
    oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• trening A

rwanie 2x40 2x50 2x55 2x60 2x65 10x2x70
      przysiad tylni 3x60 3x80 3x100 1x120 10x3x130

komentarz

rwanie ładnie wychodziło, w 6 i 7 serii zaczęło robić się takie lekkie że przerzuciłem do tyłu raz sztange
      przysiad ok
      Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• cobra w jakich dawkach stosujesz te ekstrakty teraz? Z tego co wyczytalem na forum to warto spróbować

Komentarz

• cobra - wlasnie o to chodzi w tej metodzie - mega powtarzalnosc az ruch stajke sie super automatyczny, aż za łatwy

czyli awans na 72,5. jako punkt honoru postawilbym sobie 100kg na 10x2
          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• splitx - poszukaj moich wypowiedzi w suplach, pisałem kilka razy o tym

wodyn - 100kg no ja myślę ;] ,ale na tym treningu ? bo nie napisałeś ile ma trwać ta specjalizacja

Komentarz

• aż pojawi się zastój
              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Trening B
                -subscapularis pull up 8x 8x5kg 8x10kg

-uginanie ramion nachwytem na modlitewniku - wyciąg 8x2sztabki ,8x3sztabki 8x4sztabki
                -promieniowe zginanie nadgarstkow - 8x20kg 8x25kg 8x30kg
                -supinacja - 3x8x15kg
                -pronacja - 3x8x15kg
                -uginanie nadgarstkow podchwytem grubym koncem sztangi jednoracz 8x5kg 8x10kg 8x15kg (waga talerza)
                -zwijanie palcami z barkow 8x50 8x60 8x70 8x80

-Trap 3 3x8x15kg
                -Rotacja zewn na kolanie 3x8x10kg
                -Powell raise 3x8x10kg

-uginanie nog palce do wewnatrz 8x2sztaki 8x2sztabki 8x3sztabki
                -uginanie nog palce na zewnatrz 3x8x4sztabki

-unoszenie nog lezac 3x40powt

komentarz

Muscle up nie da rady u mnie zrobić ze względu na nisku sufit.
                Subscapularis pull up zrobiłem jak na filmiku od Poliquina.
                W ćwiczeniach na łapy akurat dobrałem ciężar, przewiduje duży progres tutaj bo tych ćwiczeń nie robiłem 100lat . Najbardziej podoba mi się uginanie nadgarstkow podchwytem grubym koncem sztangi jednoracz ;] .Zwijanie palcami z barkow, lekko wychodziło, dużo mogę tutaj dołożyć.
                Przy Trap 3 się zmęczyłem już bardziej.
                Uginanie nóg na klubowym atlasie to była katorga, przełożenie jest bardzo ciężkie a i konstrukcja ławki jest zła bo za daleko jest część uginana od jej końca i bolą uda od wgniatającego się końca ławki. Tył uda bolał mnie już konkretnie po 3 seriach z palcami wewnątrz, z palcami na zewnątrz dużo łatwiej się robiło.

Wodyn - w ćwiczeniach w których musze używać hantli jest problem bo mamy tylko 3 pary hantli na siłowni o stałym ciężarze 10 ,15, 25kg .Myślałem że mój stary mały gryf się przyda ale nie mam do niego zacisków. Co z tym zrobimy ?
                I jeszcze te uciążliwe uginanie nóg, mogę na inne ćw to zamienić ?
                Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• potrafisz poprawinie wykonac subscapularis pullup z doczepionym ciezarem? nono ...

cwiczenia z hantlami: sproboj grubej liny uzyc do trzymania, podwies na nia talerze

uginania nog nie zmieniabym jednak mimo wszystko, chyba ze na zurawia
                  Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                  oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• heh subscapularis pullup z powolnym opuszczaniem i jeszcze miałem zapas, ale kontuzjowane przedramię czułem trochę przy odpychaniu się i opuszczaniu

co do sznura dobry pomysł ;]

co do uginania to może się przyzwyczaję, zobaczymy bo żuraw to cholernie ciężkie ćwiczenie

Komentarz

• ale jak chcesz miec zajebistą dynamike jesli masz słabe hamstringi?
                      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• spokojnie, pierwszy raz robię uginanie nóg od 4 lat a żurawia tak z marszu w domu sprawdzałem kiedyś jak się robi, 2 pow na 3/4ruchu bez rąk i po rozgrzewce myślę że 5pow bym zrobił tak

na pewno chce je mieć mocne

pytanie techniczne, wykonywać do końca ugięcie w uginaniu nóg czy niekoniecznie ?
                        Ostatnio edytowany przez Cobra; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• hmmm... jeszcze lepiej... ugnij z podwojnym szczytem

czyli do konca, opuść 2-3 cm, znow do konca ugnij i wtedy 8 sekund opuszczaj

co drugi trening zaś rób tak:
                          ugnij obunóż w miarę lekki ciężar, zatrzymaj, zwolnij jedną nogę i druga opuść powolutku 4 sek ciężar ponadmaksymalny(dla jednej nogi)
                          Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• fak ja ledwo z tymi 4 sztabkami zrobiłem 8pow a tu taki hardcore, 8 sekund

jak trzeba to trzeba

Komentarz

• to zmniejszysz ciezar, do sztabek doczepiaj male ciezarki
                              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Trening C

rwanie 2x40 2x50 2x60 2x65 1x70 10x2x72.5 (70)
                                przysiad tylni 3x60 3x80 3x100 3x120 10x3x132.5 (130)

komentarz

rwanie jeszcze lżej niż ostatnio, od 5 serii tak lekko że robiłem na pół siad i dosiadałem
                                przysiad ok, podobnie jak ostatnio, w 2 ostatnich seriach największy power miałem, chociaż w 5 i 6 już mi się nudziło

Wodyn - mogę liczyć na wzrost masy na tym planie ?

Komentarz

Pracuję...
                                X