Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mawashi, chodzę, biegam, ćwiczę, żyję. Start str175

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bia?y19894 Zobacz posta
    A tak ksi??kowo to jaki powinien by? stosunek fronta do ?awki, 1:1 czy front powinien by? mocniejszy?
    1:1 zdrowo, pod warunkiem ?e WL to grubo BW+ 150% minimum i u mnie WL zaraz b?dzie a do frontów to hohoho i jeszcze kawa?ek. Ale jak wejdzie 120 to b?d? zadowolony. W miar?

Komentarz

• Po tym jak mi przysiad ustawi?e?, to nie mog? si? doczeka? a? pójd? na si?owni?, bo czuj?, ?e b?d? wchodzi? jak z?oto.

Komentarz

Po tym jak mi przysiad ustawi?e?, to nie mog? si? doczeka? a? pójd? na si?owni?, bo czuj?, ?e b?d? wchodzi? jak z?oto.
        To zanim pójdziesz robi? przysiady na si?owni to wpadniesz jeszcze raz, to wtedy si? ustawisz pod sztang?. Ale przygotowanie b?dziesz mia? solidne

Komentarz

• Ok, podjad?. Jak b?dziesz chcia?, to czerwiec lipiec zrobi? Ci dostaw? truskawek i ogórków, bo rodzice maj?. Jak si? bawisz w przetwory, to b?dziesz mia? pewny towar, sporo po wyj?ciu karencji po oprysku, a nie, jak od handlarzy, ze dzie? wcze?niej czy dwa pryskaj? i od razu to sprzedaj?.

Komentarz

Ok, podjad?. Jak b?dziesz chcia?, to czerwiec lipiec zrobi? Ci dostaw? truskawek i ogórków, bo rodzice maj?. Jak si? bawisz w przetwory, to b?dziesz mia? pewny towar, sporo po wyj?ciu karencji po oprysku, a nie, jak od handlarzy, ze dzie? wcze?niej czy dwa pryskaj? i od razu to sprzedaj?.
            Dogadamy si? na pewno

Komentarz

• spam mode on.
              trx do mieszkania.
              z takim uchwytem

co? mo?esz poleci? ?
              co? testowa?e?. jakie? firmy lepisiejsze?
              bo bym sobie to zamontowa?, pomalowa? na bia?o proszkowo i nie rzuca?o si? by w oczy. a ta?my do szafy hop hop
              zn si? uchwyt sobie sam zrobi? za 2 z?, ale jakie ta?my ?
              Ostatnio edytowany przez Mastif; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
                spam mode on.
                trx do mieszkania.
                z takim uchwytem

co? mo?esz poleci? ?
                co? testowa?e?. jakie? firmy lepisiejsze?
                bo bym sobie to zamontowa?, pomalowa? na bia?o proszkowo i nie rzuca?o si? by w oczy. a ta?my do szafy hop hop
                zn si? uchwyt sobie sam zrobi? za 2 z?, ale jakie ta?my ?
                Ja ?wiczy?em zazwyczaj z uchwytem zamykanym w drzwiach wej?ciowych, tak mia?em najwygodniej w starym mieszkaniu. Teraz podczepiam do racka jak potrzebuj? co? porobi?.
                Ten uchwyt jest spoko, mia?em kiedy? taki wkr?cony na chyba 2 ko?ki w bloku z wielkiej p?yty. Trzyma?o konkretnie.

Ta?my - kupi?em kiedy? jaki? noname jeszcze w sklepie SFD i dzia?aj? do dzisiaj
                Ostatnio edytowany przez Mawashi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• https://www.gornation.com/products/d...waAgVQEALw_wcB

A takie co? w gr? nie wchodzi w przypadku TRX? U?ywa?em podczas lockdownu do ?wicze? z gumami. Zak?adasz od góry za drzwi - najlepiej od strony futryny - zamykasz je i jazda.

Komentarz

• mam ma?o miejsca ko?o drzwi + s? to "drzwi ukryte", pomalowane jak ?ciana wi?c si? na rantach zedrze pewnie konkretnie i nie zasn? ze ?wiadomo?ci? jak brzydko to wygl?da

czyli ta?my byle co si? sprawdzi. decathlon czy co?

uchwyt jutro powiem ch?opakom to mi zrobi? w par? minut.
                    kierwa trzeba si? wzi?? za siebie w ko?cu

Komentarz

• Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
                      mam ma?o miejsca ko?o drzwi + s? to "drzwi ukryte", pomalowane jak ?ciana wi?c si? na rantach zedrze pewnie konkretnie i nie zasn? ze ?wiadomo?ci? jak brzydko to wygl?da

czyli ta?my byle co si? sprawdzi. decathlon czy co?

uchwyt jutro powiem ch?opakom to mi zrobi? w par? minut.
                      kierwa trzeba si? wzi?? za siebie w ko?cu
                      Ja kupi?em par? metrów liny, nie pami?tam przekroju ale oko?o grubo?ci palca wskazuj?cego. Do tego r?czki drewniane z kija od szczotki i mam TRX w wersji dla biedaków.

Komentarz

• Po deloadzie wesz?y ju? 2 treningi nowego planu. Wybra?em opcj? "more squatting" i zobaczymy jak wejdzie taka opcja. Jeszcze nigdy chyba tak nie ?wiczy?em, ale opcja fajna. 3 mocniejsze dni i 2 lekkie, akurat ?eby doda? akcesoria na ?ap? i pobawi? si? rozgrzewkami.

Wczoraj trening siadów, ?awka + wios?o hantlami w serii ??czonej. Dzisiaj lekkie siady, skosik i wyci?g pionowy ale robi?em przymiark? do podci?gania i jest obiecuj?co. Niebawem zaczn? podci?ganie bo uda?o si? zrobi? skuteczny rehab na barki i si?a wróci?a ju? nieco.
                        Do dzisiejszego planu do?o?y?em prostowanie na wyci?gu i uginanie na biceps.

Ca?y plan wygl?da tak:

Komentarz

• O chuju z?oty te? sie nad tym planem zastanawia?em ale ba?em si?, ?e nie znajd? czasu na 5 dni w tygodniu i nie wiem jak co bym mia? wtedy zrobi?, po??czy? jako? treningi? Chyba ?rednio
                          ale plan mi si? bardzo podoba

Komentarz

• Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
                            O chuju z?oty te? sie nad tym planem zastanawia?em ale ba?em si?, ?e nie znajd? czasu na 5 dni w tygodniu i nie wiem jak co bym mia? wtedy zrobi?, po??czy? jako? treningi? Chyba ?rednio
                            ale plan mi si? bardzo podoba
                            Zapowiada si? na to, ?e najd?u?szy b?dzie pi?tek (press+DL). Te 2 dni uzupe?niaj?ce, to schodzi 30 min z rozgrzewk?. Z czego 15 na nogi Ostatnie 2 ?wiczenia gdzie mam jaki? press i pull robie w seriach ?aczonych.

Dzisiaj wesz?o elegancko, DT3. Siady sprawnie, pomi?dzy seriami rozgrzewka na gór?.
                            ?awczeczka o powtórzenie wi?cej na tym samym ci??arze co w ostatnim tyg poprzedniego planu, wi?c progres jest. Za to 102,5 to ju? ledwo 4 repsy. AMRAP mnie zniszczy?

96x10

Komentarz

• Pi?tkowy trening zrobiony po podró?y z Lublina. Zjechali?my z synem do domu grubym popo?udniem wi?c zrobi?em bez Jocker setów.

Weekend regeneracja.

Dzisiaj wesz?o elegancko fronty i akcesoria. Ci??ar roboczy 77,5 na AMRAP na 8 powt z zapasem si?, ale bez zapasu oddechu. Nie daj? rady oddechowo +8 powt. Do 5 idzie jak z?e, potem dusi.
                              Za to 90x3 jak ?ciera, wiec poprzedni tydzie? pi?owania siadów ju? daje efekty. My?l?, ?e na koniec 110 w zasi?gu. Zobacze jak wejdzie ten plan i mo?e po deloadzie zrobi? powtórk?. Jak wskocz? na 120+ to przerzuc? si? na low bara z akcesoryjnym frontem. Tego ju? nie odpuszcz?.

Komentarz

• Kolejny dzie?, tym razem g?ówne ?wiczenie to ?aweczka. Siady wesz?y na luzie, te akcesoryjne robi? bez pasa i z pauz?. G?ówne (poniedzia?ek) w pasie i bez pauzy. Zobaczymy co wyjdzie z takiej konfiguracji.

Dzisiaj bardzo pozytywne zaskoczenie, gdzie 102,5 kg wesz?o ju? 8 razy. 2,5 miesi?ca temu by? to jeden raz z ci??arem 100 kg.

Pomi?dzy pierwszymi trzema seriami rozgrzewkowymi do WL wesz?o wios?o w?sko na wyci?gu dolnym, a po wyciskaniu ABwheel i facepull.

102,5 kg AMRAP

Komentarz

Pracuję...
                                X