Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mawashi, chodzę, biegam, ćwiczę, żyję. Start str175

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Junior ma racj?.

Szczególnie taka asekuracja pomaga przy siadach-schodzisz g??boko bez hamulców.
    A bez asekuracji?

Ze strachu w?a?nie mo?esz sp?yci? strasznie.

Wodyn-co to te twoje "Magic touch"?
    Mo?e ta rzekoma pomoc palcami?
    Ostatnio edytowany przez _BOLS_; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sorry,ale:

Najlepszym asekurantem bedzie RACK i twoja psychika.
      Kiedy wiekszosc ludzi moze liczyc na pomoc innych to najzwyczajniej w swiecie sobie odpuszczaja, ale tu lezy problem w glowie a nie w miesniach! ot co.

I prosze nie wyjezdzajcie teraz z trojboistami ktorzy sa asekurowani w pelnym sprzecie - niestety sprzet nie czlowiek i zawiesc moze! Ani nie przytaczajcie przykladow siadow z 260kg sztanga na 15powtorzen - logiczne ze przy takiej objetosci nogi moga odmowic posluszenstwa i to juz nie zawsze bedzie wina sily. Ot co.

Komentarz

• A widzia?e? jak Balduran wygi?? sobie sztang? w racku?

Ja mam odwrotnie, gdy mam asekuracj? mog? i?? na wy?sze ci??ary bo nie boj? si?, ?e zaraz b?d? musia? rzuca? sztang?.
        Lekarze chcą nas zabić, COVID to ściema, szczepionki nie działają, witamina C leczy raka, tiomersal wywołuje autyzm i inne #mity medyczne 2020!

"Co tam znowu bierzesz? Kreatynę monohydrat, bo jabłczanu to się trochę boję"

Największe zestawienie tekstów o interwałach wszelakich: TABATA, interwały VO2 MAX, IBUR, jak biegać - od A do Z.

Komentarz

• Zamieszczone przez rafimoc Zobacz posta
          Sorry,ale:
          sorry, ale... ile mia?e? najwi?cej na plecach do przysiadu?

A jak masz racka mocnego - to proste, asekuracja nie jest potrzebna (a? tak).
          Ostatnio edytowany przez Junior; [ARG:4 UNDEFINED].
          ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

• ja mialem dzis "tylko" 90kg nad g?ow? w PP z kaptura i omal si? nie zesra?em jak przy 2 powt sztanga zmieni?a mi tor lotu (niestety o asekuracje w tym cw bardzo trudno, no chyba ?e asekurant nie zwa?a na swoje ?ycie )

i dziekuje ale wole asekuracje kolegi tam gdzie jest to mozliwe, a nie racka czy inne klatki
            Ostatnio edytowany przez usuniety_83; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Junior - LOL ) tyle napisze. Najwiecej mam Ci napisac ile na barkach czy ile w przysiadzie? to roznica.. najwiecej na barkach - 300 w lockoucie przysiadowym 1/2 ROM - niewiele zdaje sobie z tego sprawe.

To pisze chyba wyraznie o mocnym racku. Nie myslcie ze pisze tutaj w tym momencie o osobach ktore sa zaawansowane w trojboju czy cos, ot co wiekszosc splitowcow boi sie ciezarow a wiec NIESTETY wiekszosc ludzi. A psychika jest bardzo wazna.

Kenijczyk kazdemu sie zdarza - koledze przy podrzucie 190kg spadla z tylu i co?? odskoczyl. Tak jak pisalem NIKT NIGDY IDEALNIE NIE BEDZIE DZWIGAL.

To sa cechy osobnicze - wiadomo, ale najwazniejsza jest PSYCHIKA i tak - stan bersekerski wtedy sie nie zwraca uwagi na ewentualna asekuracje.
              Ostatnio edytowany przez rafimoc; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W lockoucie... O tym w?a?nie mowa. Maj?c stabilizacje i zaczynaj?c z martwego punktu mo?na za?o?y? baaardzo du?o. Ale 90% osób nie ma racka i gdy chce robi? po?ówki czy ?wiartki z 150% maxa w przysiadzie - bez asekuracji jest to samobójstwem.

Bez racka nie odwa?y?em si? wyj?? ponad 240, nawet z asekuracj? (nie mówi?c o opcji bez). Z rackiem (lockouty) mo?na za?o?y? ile si? chce - najwy?ej si? nie wstanie.

Ale jak zauwa?y?e?, mawashi racka nie mia?.
                Ostatnio edytowany przez Junior; [ARG:4 UNDEFINED].
                ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

• srutu tutu majtki z drutu

by?o dobrze, jak wam si? psycha pali od asekuracji to ju? wasz ból, pa?y

Komentarz

• Samo odejscie nie jest straszne - to jest wtedy moment tzw. szoku ciezarowego - wydaje sie ze ona wazy TONE, ale i tak wiemy ze cale cialo musi to wstac to jest poniekad piekne.

Co do stojak vs rack - jasna sprawa - rack kozak! ale stojak, mozna polemizowac, zawsze mozna ja zrzucic z plecow - pomijam tu oczywiscie wonty wlascicieli/instruktorow silowni bo jednak nawet glupie 100kg narobi halasu a co dopiero 200+.

Komentarz

• Ja marz? o racku Ale niestety jest jak jest, wlasciciele maja w hvju takie rzeczy bo wiekszosc cwiczacych to bicepsomaniacy.

Komentarz

• Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
                        Magic touch przy wyciskaniu rozumiem, ale przy siadach?
                        tak, przy siadach, a przy czym kurna? - spróbój
                        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
                          srutu tutu majtki z drutu

by?o dobrze, jak wam si? psycha pali od asekuracji to ju? wasz ból, pa?y

sa 2 opcje - z asekuracja lub bez.
                          na pewno nie sta?bym z za?o?onymi r?koma, lepiej na wszelki wypadek byc w pogotowiu, czasem w martwym punkcie delikatne "musni?cie " palcami dzia?a cuda

japierdole co za dyskusja, asekuracja normalna rzecz , powiedzia?bym ze bez racka obowiazkowa w takich cw jak siady, z rackiem OK, moze byc bez

mnie osobiscie wkurza asekurant , szczególnie jesli za ty?kiem sie spina
                          ale có? - czasem trzeba uciec sie do asekuracji pomimo jej domniemanego pedalstwa
                          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Zamieszczone przez rafimoc Zobacz posta
                            Samo odejscie nie jest straszne - to jest wtedy moment tzw. szoku ciezarowego - wydaje sie ze ona wazy TONE, ale i tak wiemy ze cale cialo musi to wstac to jest poniekad piekne.

Co do stojak vs rack - jasna sprawa - rack kozak! ale stojak, mozna polemizowac, zawsze mozna ja zrzucic z plecow - pomijam tu oczywiscie wonty wlascicieli/instruktorow silowni bo jednak nawet glupie 100kg narobi halasu a co dopiero 200+.
                            Mawashi ma nadal delikatne tendencje do pochylania w przod takze rzuci?by przodem, ja uwazalem zeby w przod sie nie przechyli?
                            Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                            oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Ja mam racka o którego dr??, ostatnio 90kg mi spad?o to ju? si? wyszczerbi?

Mawashi, mo?esz zmieni? nazw? tematu mojego dziennika ? Wyrzu? "przygotowania do AMP w TS" a jak co? przyjdzie Ci do g?owy to mo?esz wstawi?

z góry dzi?ki i sorry ?e za?miecam dziennik Pozdro
                              pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

Komentarz

• w?ala

Komentarz

Pracuję...
                                X