Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lutador-FBW 15/10/5 by Wodyn sila/masa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• hehe panowie wybaczcie mlodemu Dzieki za odp i za to,ze czytacie Pozdrowka
    "Wstań i Walcz"-M.Piotrowski

Komentarz

• Tak dla wyjasnienia - mowilem o fighterach, zaden zawodnik chyba nie bedzie cwiczyl na maszynach bo na nich nie da sie zrobic cwiczen dynamicznych.

Komentarz

• wybacze ci bo masz te 15 lat
        "Soplicy Horeszkowie odmówili dziewkę!
        Że mnie, Jackowi, czarną podano polewkę! "

Komentarz

• ale ?aden trening to nie s? same ?wiczenia dynamiczne, nawet ci??arowcy nie opieraj? si? tylko na takich ?wiczeniach, i ja nie widz? nic z?ego w uzupe?nieniu treningu izolacj? albo zrobienia wyciskania na klatk? na smithcie (a to te? nie jest ?wiczenie dynamiczne...)

Komentarz

• Dokladnie a wiec w poniedzialek pierwszy trening Na razie grypsko jeszcze trzyma ale mysle,ze do treningu powinno byc Si
            Ostatnio edytowany przez LutadoR; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dobra chlopaki nie klucmy sie Ja nie uznaje maszyn i tyle. Czekam na relacje z treningu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Killu Zobacz posta
                Dobra chlopaki nie klucmy sie Ja nie uznaje maszyn i tyle. Czekam na relacje z treningu.
                Nikt sie nie kloci tylko mowi Ci jak jest Najblizszy trening w poniedzialek juz sie nie moge doczekac a tym czasem ide pograc w pile yo !

Komentarz

• Wiem, ze nie ale nie chcialem zaczynac nie potrzebnych sporow Ja juz szalu dostaje bez treningow ale jeszcze tylko jutro przezyc i bedzie git.

Komentarz

• O cholera ale je*** sie z progresja,wiedzialem,ze tak bedzie Do poki mam dziennik Jarota to porownuje ciezary i dodaje mniej wiecej tylke co on i dodaje serie itd ale jak sie skonczy to bedzie lipa Skomplikowany plan...

Rozpisalem odrazu B-A-B i tu sie schody zaczely nie wiem jak to bedize za jakis czas,bo dochodza serie i nie wiem jak przesuwac ciezar czy z 15 na 10 z 10 na 5 itd ... Bedzie ciezko,najwyzej zmienie plan po jakims czasie chociarz bardzo bym nie chcial

Komentarz

• Witam na wstepie prosilbym o zmiane dziennika na FBW 15-10-5 by Wodyn Sila/Masa

(je** mma :P )

Jestem po pierwszym treningu. Jak to zwykle bywa musialem cos zepsuc ale postaram sie to poprawic na nastepnym treningu

Trening 1

ZESTAW A:15 powt

Na razie nie pisze serii rozgrzewkowych,bo nie ma czym sie rozgrzac

1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC 15/30/45
                      2 PRZYSIADY 20/35/50
                      2 WSPIECIA NA PALCE ZE SZTANGA 60
                      3SERIA SKLADANA Z UNOSZENIA BOKIEM STOJAC I WYCISKANIA TYCH SAMYCH HANTLI 5/7/10
                      STOJAC - TU MOZE BYC ZASTAPIONE WERSJA IZOMETRYCZNA
                      4 MLOTKI NAPRZEMIENNE W SUPERSERII Z: 5/7/10
                      4 FRANCUSKIM WYCISKANIEM LEZAC (CZACHOLAMACZE) 5/7/10
                      5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ SIEDZAC - PÓ?SZTANGA 5/20/35
                      6 DZIENDOBRY - 5/20/35

Co zepsulem ?

-Zamiast polowicznego zrobilem zwykle przez caly trening,bo nie czytelnie to spisalem na kartke niestety...

-Zapomnialem wspiec

Ciezar dobralem tak na styk 15 powt.Najcierzej poszly barki i wioslo.Nogi troche zakwaszone po ostatnim meczu.Postaram sie tez pisac jak wyglada moje zarcie w ciagu dnia zebyscie mogli cos skorygowac.Pozniej napisze jak to wygladlo w ciagu calego dnia

W srode B 10

Komentarz

• Micha :

Dzisiaj srednio,bo dopiero po polodniu zrobilem zakupy

-rano co bylo w lodowce ( rybka jakas )
                        -ryz z tunczykiem przed treningiem
                        -po treningu bialko + owsiane ( planuje kupic matrixa 2.0 smak ciastka.bo to moje bialko stasznie nie dobre )
                        -40 minut pozniej kasza+2 duze udka
                        -pojdzie jeszce twarozek ze szczypiorkiem i lulu

Komentarz

• Co Ty smakiem bialka sie przejmujesz? xD Liczy sie sklad, jak Ci smak nie pasuje to pijesz na raz i zapijasz woda :P Jakie masz bialko?

Komentarz

• Tak raz mozna ale pic przez 2 miechy to samo ...Jakies gowniane truskawkowe mdli mnie jak to pije...Zamowilem ciastkowe

Komentarz

• Drodzy moeratorzy jesli czytacie dziennik prosze jeszcze raz o zmiane nazwy na :

Lutador-FBW 15/10/5 by Wodyn sila/masa

Komentarz

• Juz nie cwiczysz pod MMA? xD

Komentarz

Pracuję...
                                X