Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lutador-FBW 15/10/5 by Wodyn sila/masa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To jest tylko taki eksperyment zobaczymy co z tego wyjdzie. Po zawodach zaczne planik na sile.

Przerwy na oko 1-1,5 min
    "Wstań i Walcz"-M.Piotrowski

Komentarz

• To za dlugo. Postaraj sie przyciac do 30-45 sek. Rozumiem, ze eksperyment ale eksperyment moze wypasc pozytywnie heeh

Komentarz

• Wiem ale juz mowilem,ze to nie zalezne ode mnie. Ciezaru nie ma na tyle zeby cwiczyc osobno. To w szkole robilem az dziwne u siebie mam wiecej jak w szkolnej silowni

Dam znac jak sie czuje po takich treningach gdzies za miesiac A koniec bedzie tydzien przed zawodami czyli 1 tydzien lutego,pozniej sama technika

Komentarz

• Dzisiaj bez treningu,troche zle sie czuje i nie chce sie bardziej zalatwic.Moze jutro pojde

?mieszna historyjka

Siedzimy z kumplami u mnie i nagle dzwoni taki jeden ( gosciu 20 lat 50 kg wagi ) tzw sezonowiec.Zaczyna cwiczyc jak sie robi cieplo lub ma szanse kupic jakas metkeKlata+bic,czasem tric i plecy ofc bez nog Ostatni jego trening pamietam jak zrobilem z nim,bo nie moglem u siebie ...zrobil bica i trica i na disco

Mowi : ziomek nie wiesz jakie igly kupic,bo zaczynam kuracje

Niezly kretyn heh...

Komentarz

• dobra igla to podstawa

moze dziennik zalozy/ bylby hicior... sezonu

Komentarz

• Zamieszczone przez vlk Zobacz posta
              dobra igla to podstawa

moze dziennik zalozy/ bylby hicior... sezonu

Podejrzewam,ze pocwiczy do poki nie skonczy brac,a pozniej jeszcze bardziej schudnie

Kiedys mu mowilem,zeby poczytal troche SFD itd,a o czyms takim jak forum B-F nie ma pojecia Wiec mysle,ze sie nie doczekamy,a szkoda

Komentarz

• Trening

3x20

Rwanie 30 kg

martwy 50 kg

porecze 0 kg

drazek o kg

Sprobowalem sobie wyciskanie na suwnicy skosek w dol ,bo mam dostep na szkolnej silowni

3x6 powt 40/50/60

Brak mocy straszny,bo chory jestem i oslabiony w dodatku jak gralem na WF w siatke to mi cos w barku strzelilo chociarz rozgrzalem przed meczem.

Takie male przemyslenia mnie naszly zastanawiam sie nad zmieniem dyscypliny oczywiscie narazie teorytycznie rozwazam nad siatkowka/zapasami/silownia

Zawsze chcialem isc w grappling a mma to tylko taki przymusowy dodatek szczerze powiem.Lubie boks i walke na zasadach MMA ale bardziej mnie kreci czysty grappling

Siatka,bo zawsze mialem slaby wyskok i po zatym polubilem to

A silownia na zawsze bedzie ( mam takie minimum 7 lat stazu )

Pomysl stad,bo duzo nauki mam+prawko dojdzie i inne obowiazki. Zobaczymy jak to wyjdzie

Komentarz

• MMA

Siemanko

Na poczatku obwody 14 stacji po 3 sekund 4 serie

1.grzbiety
                  2.Clean and Jerk
                  3. brzuchy
                  4.wioslo w podporze
                  5.worek
                  6.wykroki
                  7.rwanie
                  8.pompki
                  9.wioslo sztanga
                  10.cwiczenia na pilce ( przejscia i trzymanie stabilnosci )
                  11.krazenia hantlami
                  12.wypychanie przed klate
                  13.przysiady
                  14.gumy

Technika : przejscia z bocznej,wyjscia z bocznej,wyjscia z mataleo,dzwignie,walki

Komentarz

• Dzisiaj siedze w domu,bo zle sie czuje ale z racji tego,ze mialem troche czasu na poszukanie planu to wybralem 15-10-5 Wodyna na poprawe wyciskania lezac

Znalazlem tez dawny test Jarota09 i bede lecial tak jak on tylko zaczne troche z nizszego pulapu o to plan o drazu z ciezarem zebym nie zgubil tego

ZESTAW A: 15 powt

1 PE?NE WYCISKANIE LEZAC 10/20/30/ + PO?OWICZNE 40/50/60 ( + 10 )
                    2 PRZYSIADY 20/35/50 ( + 15 )
                    2 WSPIECIA NA PALCE ZE SZTANGA (PO PROSTU DOLOZ 10KG DO WYNIKU Z PRZYSIADOW I ZROB MINIMUM 25POWT) 60 kg
                    3SERIA SKLADANA Z UNOSZENIA BOKIEM STOJAC I WYCISKANIA TYCH SAMYCH HANTLI STOJAC 5/7/10
                    4 MLOTKI NAPRZEMIENNE W SUPERSERII Z: 5/7/10
                    4 PROSTOWANIEM DO DOLU NA WYCIAGU 3+4+5 sztabki x 3
                    5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ SIEDZAC, WYCIAG DOLNY 3+4+5 sztabki x3
                    6 UGINANIE NOG LEZAC***20 kg lewa + prawa + obiema

ZESTAW B: 10 powt

1 WYCISKANIE NA BARY OD CZUBKA GLOWY SZEROKO 20/30/40/50
                    2 HIGH PULL OD UD DO WYSOKOSCI GORNEGO BRZUCHA 10/20/30/40/50
                    3 MARTWY CIAG 30/40/50/60/70
                    4 POMPKI NA PORECZACH Z CIEZAREM bez ciezaru, 5 kg
                    5 PODCIAGANIE NA DRAZKU WASKIM PODCHWYTEM DO CZOLA Z CIEZAREM jw
                    6 PROSTOWANIE NOG*** lewa x 10 + prawa x 10 + obie 4 sztabki
                    7 WSPIECIA NA PALCE***ALE NA 2 RAZY WIECEJ POWTORZEN(2n) 70 kg

ZESTAW A : 5 powt

1 PE?NE WYCISKANIE LEZAC 25/35/45/ + PO?OWICZNE 55/65/75 ( + 10 )
                    2 PRZYSIADY 30/45/60 ( + 15 )
                    2 WSPIECIA NA PALCE ZE SZTANGA (PO PROSTU DOLOZ 10KG DO WYNIKU Z PRZYSIADOW I ZROB MINIMUM 25POWT) 75 kg
                    3SERIA SKLADANA Z UNOSZENIA BOKIEM STOJAC I WYCISKANIA TYCH SAMYCH HANTLI STOJAC 7/10/12
                    4 MLOTKI NAPRZEMIENNE W SUPERSERII Z: 7/10/12
                    4 PROSTOWANIEM DO DOLU NA WYCIAGU 5+6+7 sztabki x3
                    5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ SIEDZAC, WYCIAG DOLNY 5+6+7 sztabki x3
                    6 UGINANIE NOG LEZAC***40kg lewa + prawa + obiema

Sekwencja A-B-A

Licze na pomoc przy tym plane,bo dlugo sie zbieralem i mozna tu latwo zepsuc przdewszytkim progresje cieazru ...

Komentarz

• Jezeli ktoss czyta to co pisze to mialbym pytanko odnosnie wyciskania

Czy moge robic na smithie skosem w dol ?? Czy lepiej zostawic normalnie ? Chcialbym podciac troche klatke a nigdy nie mialem mozliwosci robic skosu w dol ... Co myslicie ?

Komentarz

• Zadnego smitha nie ruszaj, maszyny sa dla cieniasow ;D Hantle/sztanga <33
                        Ostatnio edytowany przez Killu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Killu Zobacz posta
                          Zadnego smitha nie ruszaj, maszyny sa dla cieniasow ;D Hantle/sztanga <33
                          Wiem nigdy nie cwiczylem na maszynach ale zapytalem jeszcze Jarota dla pewnosci moze odpowie

Komentarz

• mozesz jechac na smithie, tylko sie dobrze uloz na lawce
                            http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY

Komentarz

WTF
                              "Soplicy Horeszkowie odmówili dziewkę!
                              Że mnie, Jackowi, czarną podano polewkę! "

Komentarz

kurde nawet ronnie to leszcz w takim razie

Komentarz

Pracuję...
                                X