Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lutador-FBW 15/10/5 by Wodyn sila/masa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sarevoc Zobacz posta
    startowa?e? ju? gdzie? ?
    Tak startowalem 3x

1x praktycznie tylko zeby zobaczyc jak to jest na zawodach po jakis 2 miesiacach treningach w Wawie na Submission, pozniej w Sochaczewie na shooto 1x z uderzeniami, i 2 x w skale tez na Submission jak narazie wszystko w plecy ale dopiero na ostatnich zawodach cos pokazalem. Powinno byc coraz lepiej
    "Wstań i Walcz"-M.Piotrowski

Komentarz

• wa?ne ?e widzisz progres to jest podstaw? pozdro
      http://humanitarni.pl/

Komentarz

• Staram sie teraz glownie skupic na macie, olalem troche silownie. Mysle,ze bede robil tylko 1 trening ale wszystko na wytrzymalosc teraz. Jakies kompleksy sztangowe,trening crossfit itd

Wakacje zostawie sobie na odrabianie miecha jesli duzo spadne

Pozdrawiam

Komentarz

• Brazylijka

Samopoczucie w miare ok mimo,ze nie zjadlem dzisiaj duzo. Ogolnie troche mniej jem,bo caly czas wytrzymalosc robie. Trener mi mowi,ze teraz jakos beda zawody ale cholera nie pamietam,ktorego ale i tak startujemy dopiero na luty

Trening

rozgrzewka standard

-jacksy,panny, nastepnie takie cwiczonko trzymamy z kark i wskakujemy w garde do okola sali ,pompki z wyskokiem na dlugosc sali reszta do okola sali

-pompki z przytrzymaniem tzn : np pompka pompka trzymamy na dole, do gory znowu na dol itd rozne kombinacje

-pompki na ilosc jak najwiecej odpadlem przedostatni wiec nie jest zle dzisiaj cos nei bylo mocy ostatnio najlepiej mi szlo

-50 pompek szybkich

-techniki ( powtora z poprzedniego treningu motyla garda ) + wyjscia...z wyskokiem i obejsciem nog ...ciezko im wychodzilo na mnie kolczu mowil freestylowiec tak skakalem hehe

-walki ( walczylem z kumplem trzymal mi balache,wstalem z nim i pier*** o parkiet na szczescie nic mu sie nie stalo ) po 0 bylo jesli chodzi o skonczenia

pozniej walka uderzenia w sam tulow ale to tak sam z kumplem tylko zeby sie poobijac

na koniec obijanie ryja na zmiane

drazek i pobiegalem troche

Komentarz

• Dzisiaj stojeczka jakby ktos chcial to napisze jutro,bo nie mam czasu za bardzo

Komentarz

• Zgodnie z obietnica napisze wczorajszy trening,bo widze ze troche osob czyta

Milego czytania

Stójka 4.11.09

W trakcie rozgrzewki noszenia : panny,na barana,jacksy, na kark

proste + haki + sierpy wszystko po 100 ( byly takie treningi,ze robilismy 1300 to byl hardcor )

Pozniej takie cwiczonko : 2 proste + low + sprint zatrzymac sie kolano 2 proste + low i sprint tak kilka razy z rozna kombinacja na poczatku

Nastepnie kilka osob kladzie sie na ziemi, kopiemy 4 proste przeskakujemy przez kazdego i 2 proste + low kilka serii

pozniej z dosiadu na worku,z bocznej,kolano na brzuch po 2 uderzenia + przeskok przez worek + przeskok przez osoby i 2 proste + low w roznych kombinacjach na koncu

Na koniec treningu wytrzymalosc 10 min Tak,ze stoimy w kolku i kazdy wymysla jakies cwiczenie po 10 powtorzen ale mozna roznie liczyc np 1 10 sek przerwy 2 itd...Bylem niezle zakwaszony po pompkach na ostatnim treningu wiec oczywiscie zrobilem dodatkowe pompki jak byla moja kolejnosc

Mam pytanie

1.kupilem rekawice MMA ale straszna kicha juz jakies pol roku temu, teraz zaoszczedzilem troche i chcialbym jakies kupic dobre ale nie za bardzo drogie,bo jeszcze kupilem nakolanniki . Jakie polecacie?? tak do 100-150

2.Jezeli mam wf jakie cwiczenia wykonywac ? Cel wytrzymalosc do zawodow 0 silownii narazie. Po zawodach chcialbym zaczac FBW 15-10-5 Wodyna,bo widze ze wiele osob chwali i ladnie rosnie na tym

Komentarz

• BJJ

Duzo cwiczen na nogi,kark,technika,walki i to tyle

walki ladnie poszly

Komentarz

• Mata

-rozgrzewka

- 1 pompka + 1 wynoszenie 3 min jeden potem drugi 3 min

-1 pompka + 1 jacks 2 min na zmiane

-wynoszenia z gilotyny 3 min na zmiane

100 uderzen proste,haki,sierpy

technika

dzisiaj nowa garda paj?cza, podobno rzadko stosowana na zawodach i trudno ja wykonac podczas walki. Nie wiem jak w gi to wyglada

przejscie tak samo jak z motylowej tylko,ze inna garda do duszenia i do skretowki

2-3 walki na koniec

1 technicznie

2 3:0 dla mnie wynik to same skonczenia nie punkty za obalenia itp To tyle

Jutro trening odwolany z wiadomych przyczyn.

Komentarz

• MMA

Dzisiaj zajebisty trening. Przyjechal kumpel z WWA i poprowadzil.

Duzo cwiczen ze stojki, z krokiem bokserskim,duzo biegania ze zmiana kierunku,sprinty,kombinacje w miejcu, z doskokiem ojj duzo tego bylo nie zapamietalem wszytkich, pozniej technika 2 proste doskok zlapanie w pas obalenie i do bocznej, pozniej to samo tylko zamiast obalenia kolana

sparing i pobiegalem potem 5 min + za kazdym kolkiem drazek nachwytem

Komentarz

• Wczoraj duzo wytrzymalosci(kazde cwiczenie po 10 powt ),technika(obalenia,pajecza garda) i duzo sparingow.

Komentarz

• Od nastepnego tygodnia wprowadzam silownie 2 x w tyg.Trening na wytrzymalosc miesni.Pozniej bede musial zmienic priorytet calkiem na silownie,bo dojdzie troche nauki+prawko i jeszcze innych spraw.

Skleilem cos takiego

Poniedzialek

Rwanie ze zwisu 2x15

Wycisk sztangi lezac 3x20

Wioslo 3x20

Porecze 3x20

Drazek 3x15

Czwartek
                        lub Sobota

Podrzut 2x15

Martwy 3x20

przysiad przedni 3x20

Wyc na barki hantle 3x20

Drazek 3x15

Nigdy tak nie trenowalem wiec sprobuje i zobacze co z tego wyjdzie

Komentarz

• Dzisiaj lekko silownia

Wszystko 3x 20 powtorzen

Nie pamietam dokladnie ciezaru

+ 5 do kazdej serii

Push Press

ok 40 kg

Wycisk lezac

ostatnia seria 50 kg

Wypychanie na maszynie

ostatnia seria 40 kg ( ciezar samego obciazenia )

Sciaganie drazka wyciagu dolnego
                          + 1 sztabka co seria

7 lub 8 sztabek

...............................

Na nastepnym zrobie cos takiego

rwanie

martwy

porecze

drazek

Komentarz

• Jakie przerwy robiles miedzy seriami?

Komentarz

• przerwy trwaly tyle ile czasu zajmowalo wykonanie cwiczenia kumplowi Ale i tak niezla pompa

Komentarz

• Troszke lipa z kims cwiczyc jak sie wytrzymalosc robi. Przerw najlepiej nie robic, wyproboj sobie system ACT i bedziesz wiedzial o czym mowie :P W takim systemie jak Ty cwiczysz nie da sie ich nie robic :P A to tak na oko ile gdzies czasu bylo?

Komentarz

Pracuję...
                                X