Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

siwy800 każdy orze jak może

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nie do?? ?e ?lepy to jeszcze i ot?pia?y, mia?em na my?li stojaki.
    XD
    Stojaki noname z allegro, Maw poleci?
    https://allegro.pl/oferta/stojaki-po...sa3-6746673975
    Miesi?c czeka?em na wysy?k? i widz? ?e chyba oni zbieraj? zamówienia i potem robi? xD. Ale wygl?da ok, czuje si? bezpiecznie i ?adnie sobie wyregulowalem wsio.

Komentarz

• Ty si? nie rozp?dzaj bo nied?ugo u s?siada w salonie klatk? do crossfitu zamontujesz

Jak sobie tak przeliczy?em w g?owie,ze gdybym ca?y hajs co w ?yciu w?adowa?em w karnety przeznaczy? na sprz?t do si?owni to wszystko mia?bym z Hesa i eleiko. Troch? smutne

Komentarz

• Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
        Ty si? nie rozp?dzaj bo nied?ugo u s?siada w salonie klatk? do crossfitu zamontujesz

Jak sobie tak przeliczy?em w g?owie,ze gdybym ca?y hajs co w ?yciu w?adowa?em w karnety przeznaczy? na sprz?t do si?owni to wszystko mia?bym z Hesa i eleiko. Troch? smutne
        W?asna pakernia to jedna z lepszych inwestycji i oszcz?dno?? czasu. Sprz?t niezniszczalny, a je?li ma si? troch? poj?cia o tym co cz?owiekowi faktycznie potrzebne to w zale?no?ci od potrzeba 5-10k i jest naprawd? zajebi?cie. Ja do komercyjnej pójd? tylko na wyje?dzie albo w przypadku utraty ca?ej si?owni. Chocia? i po?ar gara?u nie jest w stanie zniszczy? sprz?tu który mam, poza tapicerk?.

Komentarz

• wej?cie do osobistej pakerni Mawashiego

correlation doesn't imply causation

Komentarz

• moja jest bia?a

Komentarz

• Jakby kogo? interesowa?o, to pykam sobie dalej powolutku 3-4 razy w tygodniu uk?ad:
              1.back squat + akcesoria (np. ?ydki + martwy jednonó?/ hamstring curl)
              2.klatka + wios?o jednor?cz + akcesoria
              3.martwy + front squat
              4.klatka + wios?owania + akcesoria (np. wznosy barków).

Zasada taka, ?e klatka jest jednego dnia ?rednio mecz?ca, a drugiego mocno/lekko (zmiana co tydzie?). Fronty zawsze ?rednio. Martwy i back squat: jak jedno jest mocno, to drugie jest lekko w danym tygodniu.

A co to znaczy "mocno/?rednio/slabo" to Prilepin oczywi?cie wyja?nia. Klatki to ja si? ?e facto ucz? od zera, bo zawsze dipsy by?y dla mnie podstaw?, wi?c s? to malutkie ci??ary. Back squat: stówka dzi? 4x4 ju? wesz?a bez ryzyka i z zapasem. Wi?c wszystkim wszystkiego dobrego, zdrówka, u?miechu, zabawy i pozdrowki!
              Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mordo, co tam u Ciebie? Czemu ?adnych wypisek nie wyrzucasz??

Komentarz

• Zamieszczone przez Bia?y19894 Zobacz posta
                  Mordo, co tam u Ciebie? Czemu ?adnych wypisek nie wyrzucasz??
                  A, bo mieli?my kwarta? chorób dziecka/naszych/kwarantanny i nic ponad minimalna aktywno?? (spacery, rozszerzone rozgrzewki) nie da?o rady robi?. Teraz mamy trzecia kwarantann? w ??obku. Ja chwilowo tylko cardio na ergometrze 4x 45 min w tygodniu, musze mie? minimum wydolno?ci ?eby wróci? do pakowania. Przynajmniej nie przyty?em.

Komentarz

Pracuję...
                  X