Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siła w TS i szczypta masy - DT

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Siła w TS i szczypta masy - DT

Cze?? wszystkim. Zak?adam ten dziennik, ?eby wzi?? si? za siebie jeszcze bardziej.
    Mam na imi? Aaron (rocznik 99) i trenuj? pod trójbój od marca tego roku. Wcze?niej par? lat judo, jeszcze wcze?niej kyokushin i p?ywanie. Jednak dopiero w tym roku znalaz?em co?, co mi ca?kiem fajnie idzie.Obecna waga to oko?o 101 kg, wzrost 185 cm. Jem oko?o 3700 kcal.
    We Wrze?niu odby?em swoje pierwsze zawody z wynikami:
    przysiad 200 kg
    wyciskanie 130 kg
    martwy 230 kg
    Co da?o mi 3 miejsce w kat. wagowej open. Treningowo sz?o oczywi?cie wi?cej, niestety od sierpnia nie jestem w formie, przez paskudne bóle w odc. l?d?wiowym. Zawsze mc wykonywa?em klasykiem, ale mimo miesi?cznej przerwy w jego robieniu, na zawodach musia?em spróbowa? sumo.
    Na dniach prawdopodobnie wybieram si? na Mistrzostwa Polski, ale jeszcze nie jestem pewien w stu procentach, poniewa? plecy bol? coraz mocniej, co uniemo?liwia mi cho?by zwyk?e schylenie si?. Dzisiaj id? do fizjoterapeuty (wiem, w czas), mo?e co? pomo?e. Ogólnie od Kwietnia mam zakaz ?wicze? na si?owni od ortopedy, ale w ko?cu znalaz?em co? dla siebie i ju? mam zrezygnowa?? Jeba?, sko?cz? dopiero jak zdechn?

W tym sezonie du?o m?odych i silnych dzienników

Komentarz

Cajmer, trenowa?e? mo?e kiedy? w Platinium, w GK?

Komentarz

Dzisiejszy trening:
        Przysiad low bar 1x10 140kg, kolejna seria przerwana po pi?tym powtórzeniu.
        Wyciskanie 1x6 i 1x5 ci??ar 100kg (zupe?ny brak si?y)
        Martwy nie zrobiony. Silny ból przy 70 kg(których nawet nie oderwa?em z ziemi)
        Rozci?ganie i lekkie rolowanie.
        Ca?y "trening" by? katastrof? (mia?o by? 70% RM ka?dego ?wiczenia po oko?o 12 powtórze?), a ból w l?d?wiowym znacznie zwi?kszy? si? ju? przy pierwszej serii przysiadów. Dzisiaj trenowa?em na innej si?owni, bo przez korki nie mog?em dojecha? nigdzie indziej.
        Po treningu pojecha?em do fizjoterapeuty, który stwierdzi?, ?e mam przesuni?ty dysk i nie powinienem wystartowa? na zawodach. Przede mn? 2 tygodnie rehabilitacji, ale je?li ból zmniejszy si? do dnia startu, to spróbuj? jednak co? podzia?a?.

Komentarz

Trenowa?em. Wtedy cyca zerwa?em XD , który to Ty?

Komentarz

Chodzi?em tam przez miesi?c (jeszcze trening pod judo by?)w?a?nie w tym czasie, kiedy zerwa?e?. Zobaczy?e?,?e plan robi? z body-factory czy co? i gadali?my troch?.
            Ostatnio edytowany przez Axoz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dobre oko mam gdzie teraz siedzisz?

Komentarz

TKKF Azory. Jak przeszed?em na trójbój, to trenowa?em chwil? w Platinium, ale tam nie ma gdzie siadów robi?, bo przecie? w klatce, to si? biceps ?wiczy

Komentarz

My?la?em, ?eby si? tam przenie?? bo aktualnie mam tam 2 przystanki, si?ownia dobra sieka

Komentarz

Polecam, TKKF naprawd? super, a ostatnio kupili ?awk? Eleiko. Tylko móg?by by? wy?szy sufit, bo ?o?nierskiego nie mog? robi?... Pono? na jesie? maj? robi? nowe pomieszczenie, co? pod crossfit i jakie? stanowiska do przysiadów. Na si?owni bardzo fajny klimat, zw?aszcza jak Rammsteina puszczaj?

Komentarz

B?d? musia? to przemy?le? bo jak na razie lipa si? robi na platynie. Tylko godziny otwarcia chujowe bo nie raz trenuje po 21

I nd zamkni?ta
                      Ostatnio edytowany przez Cajmer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Wiadomo, warunki do ?wicze? mog?yby by? lepsze, ale ja my?l?, ?e du?o lepiej ?wiczy? na si?owni, gdzie jest wi?cej silnych go?ci. Normalnie w takim Platinum 100 na poziomej to jest jakie? osi?gni?cie, a tutaj? Rozgrzewka Progres szybszy.

Komentarz

Jak b?d? pracowa? w niedziel? to wbijam

Komentarz

Trening

Wyciskanie sztangi na skosie w gór? 3x8 60,70,70
                            Wyciskanie w?skie 3x6-8 70,90,90
                            Rozpi?tki na poziomej 3x10 hantle 25 kg
                            Prostowanie ramion na wyci?gu górnym 65kg 2x10
                            Wspi?cia na palce siedz?c 65 kg (nie mog?em si? powstrzyma?)
                            Na koniec rozci?ganie i prozdrowotne 10 minut jazdy na rowerku

Na zawody niestety nie jad?, ju? potwierdzone przez drugiego fizjoterapeut?. Trening wszed? bardzo fajnie. Niskie ci??ary, ma?a intensywno?? i tylko jedna du?a partia, wi?c taki jakby deload, który planowa?em od dawna...
                            Kolejne dwa tygodnie b?d? podobne tzn. lekkie treningi, nogi tylko na maszynach, ?eby ten dysk móg? spokojnie wróci? tam, sk?d uciek?.(Nie chc? d?u?ej, ni? trzeba p?aci? za fizjoterapeut?, bo pieni?dze mi z nieba nie lec?). Po treningu przypadkiem przechodzi?em obok mc i wpad? zestaw, ale tylko jeden, bo fajnie by by?o troch? schudn??. A i jeszcze ciastka w domu...

Komentarz

Trening

Wios?owanie hantlami le??c na brzuchu, na ?awce 3x16 hantle 30 kg
                              Przyci?ganie linki wyci?gu do brzucha siedz?c 3x10
                              ?ci?ganie dr??ka 3x8 78,88,88 kg

Wznosy hantli na boki 3x15 hantle 10 kg
                              Co? na ty? barków 2x10
                              Uginanie ramion na modlitewniku (wyci?g) 2x10

Rowerek 12 minut i rozci?ganie.

Trening bardzo lekki i nieuporz?dkowany (wymy?l? sobie na nast?pne 2 tygodnie jaki? plan jutro). Mimo, ?e nie wymagaj?cy, to rozwali? mnie kompletnie. Niestety ca?a noc przechlana i 3h snu...

Komentarz

Pracuję...
                              X