Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siła w TS i szczypta masy - DT

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Axoz Zobacz posta
    Z tym dyndaj?cym ci??arem, zawsze mam takie fajne uczucie "odgniatania dysku" Super by by?o znale?? jakiego? trenera/lekarza/fizjo, który wreszcie powie mi co tak naprawd? mi wolno, a czego nie, maj?c poj?cie o treningu si?owym i sw. Jak mi lekarz sportowy mówi? kiedy?, ?ebym ola? sporty walki i robi? sobie 100 pompek i brzuszków dziennie.
    W Warszawie jest Fizjoklinika, tam ogarniaj?.
    https://youtu.be/ES--j0LOtaQ tu masz odpowied? o co chodzi z "odgniataniem dysku". Ale jest ró?nica mi?dzy robieniem miejsca dyskom a mechanicznym rozci?ganiem go przy u?yciu ci??kiego sprz?tu

Kolega Si?a by si? mog? wypowiedzie?.
    Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dzi?ki, obczaj? sobie. Zastanawia mnie jedna rzecz. By?em w Krk u jednego lekarza, pono? lepiej trafi? nie mog?em. Go?? mówi? ?e na t? chwil? (by?o z moimi plecami gorzej, ni? teraz), mog? lecie? z trójbojem ALE: rehab u niego 2-3 razy w tyg, ka?dorazowo ko?o 100 + wizyty u niego po 200 + rezonans u jego znajomej za co? ko?o 1500 + wspó?pracuj?cy z nim trener, który mia?by mnie prowadzi? po tym k?tem, ka?dy trening ko?o 100. Wychodzi?o by na to, ?e ka?dego miesi?ca musz? wyda? u nich maj?tek. I my?l?, czy przy takim wydatku serio to mo?liwe, czy po prostu chc? zarabia?.
      Ostatnio edytowany przez Axoz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Axoz Zobacz posta
        Dzi?ki, obczaj? sobie. Zastanawia mnie jedna rzecz. By?em w Krk u jednego lekarza, pono? lepiej trafi? nie mog?em. Go?? mówi? ?e na t? chwil? (by?o z moimi plecami gorzej, ni? teraz), mog? lecie? z trójbojem ALE: rehab u niego 2-3 razy w tyg, ka?dorazowo ko?o 100 + wizyty u niego po 200 + rezonans u jego znajomej za co? ko?o 1500 + wspó?pracuj?cy z nim trener, który mia?by mnie prowadzi? po tym k?tem, ka?dy trening ko?o 100. Wychodzi?o by na to, ?e ka?dego miesi?ca musz? wyda? u nich maj?tek. I my?l?, czy przy takim wydatku serio to mo?liwe, czy po prostu chc? zarabia?.
        Ciezko powiedzie?, ale je?li byle trenerzy zarabiaj? na silce bior? po 100+ z? za godzin?, to nie jest to jaka? wielka przeginka. Rezonans plus trener normalne stawki, pewnie trenera 5-10 razy odwiedzisz., Pytanie ile tygodni tego rehsbu,bo jak to ma by? 10 sesji to do prze?ycia. Gorzej jak chce Ci? widziec co trzy dni prze pó? roku.

Komentarz

• Oczywi?cie, jak mia?em 20 lat to bym si? obsra? jak bym mia? tak? flot? skombinowa?. Alternatywa to powoli ciu?a? nie robi?c nic ambitnego, za to du?o rehabow i obserwowa? si?. Wiedza na necie jest. Pytanie czy naprawd? dobry fizjo b?dzie potrzebowa? lekarza.

Komentarz

• https://www.sfd.pl/BroStyle__silny_f...#post-19169189

Mo?esz uderzy? do tego go?cia z sfd. Jest fizjoterapeut? w Warszawie, ?wie?o po szkole, pracuje te? chyba lub odbywa sta? czy tam specjalizacj? w szpitalu. Jak si? poczyta jego temat to ludzie go chwal?.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bia?y19894 Zobacz posta
              https://www.sfd.pl/BroStyle__silny_f...#post-19169189

Mo?esz uderzy? do tego go?cia z sfd. Jest fizjoterapeut? w Warszawie, ?wie?o po szkole, pracuje te? chyba lub odbywa sta? czy tam specjalizacj? w szpitalu. Jak si? poczyta jego temat to ludzie go chwal?.
              Patrz?c na jego trening to nie zacheciles . Przysiadów nie robi tylko jakie? francuzy z czarn? gum?. I rozpietki FTWale ja si? nie znam, go?? wa?y pewnie dwa razy tyle co ja

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                Patrz?c na jego trening to nie zacheciles . Przysiadów nie robi tylko jakie? francuzy z czarn? gum?. I rozpietki FTWale ja si? nie znam, go?? wa?y pewnie dwa razy tyle co ja
                a na chuj mu przysiady? mo?e nie lubi?

Kto kurwa powiedzia?, ?e nie mo?na zajebi?cie skatowa? nóg bez przysiadów?

Wodyn, czy inny Knife co po 15 latach na towarze wygl?da jak kupa?

HATFU na przysiady!

Tylko uginanie na maszynach w przerwach mi?dzy przegl?daniem swojego instagrama + ewentualnie odwodzenie linek wyci?gu dolnego ?eby ty?ek si? dobrze napina? jak sarenki patrz?. Koniec.

Przysiady s? dla pryszczatych ogrów, którzy jedz? twaróg po treningu i wykonuj? proste fizyczne prace.

Jeszcze nie widzia?em ?eby jaki? chirurg, albo s?dzia napierdala? przysiady gdzie? w k?cie gymu, z pasem na brzuchu.
                Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• To Ty rysio tylko dupe i ty? uda ?wiczysz, skoro tylko uginania i odwodzenia? Przodu w ogóle?

A co do lekarzy, mo?e by? taki zwyk?y lekarz, czy musi by? chirurg? Bo zwyk?ych to bym Ci móg? pokaza?

Komentarz

• Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
                    To Ty rysio tylko dupe i ty? uda ?wiczysz, skoro tylko uginania i odwodzenia? Przodu w ogóle?

A co do lekarzy, mo?e by? taki zwyk?y lekarz, czy musi by? chirurg? Bo zwyk?ych to bym Ci móg? pokaza?
                    zwyk?y wyrobnik z 4k na wyp?acie to mo?e mi co najwy?ej wypisa? zwolnienie lekarskie, albo panzol na zgag? po pizzy z habanero. Nie interesuje mnie co taki cz?owiek robi na si?owni. (prosz? potraktowa? to jako ?mieszka. Bo zaraz znowu si? kto? kurwa obrazi bo wje?d?am na lekarzy )

*uginanie mo?na robi? zarówno na dwójki jak i czwórki, wtf?

Komentarz

• Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
                      a na chuj mu przysiady? mo?e nie lubi?

Kto kurwa powiedzia?, ?e nie mo?na zajebi?cie skatowa? nóg bez przysiadów?

Wodyn, czy inny Knife co po 15 latach na towarze wygl?da jak kupa?

HATFU na przysiady!

Tylko uginanie na maszynach w przerwach mi?dzy przegl?daniem swojego instagrama + ewentualnie odwodzenie linek wyci?gu dolnego ?eby ty?ek si? dobrze napina? jak sarenki patrz?. Koniec.

Przysiady s? dla pryszczatych ogrów, którzy jedz? twaróg po treningu i wykonuj? proste fizyczne prace.

Jeszcze nie widzia?em ?eby jaki? chirurg, albo s?dzia napierdala? przysiady gdzie? w k?cie gymu, z pasem na brzuchu.
                      Opanuj swoj? ciemn? natur? izolatora, jeszcze chwile temu propsowales przysiady
                      Serio, mowa jest o fizjoterapeucie który buduje nogi suwnic??

Komentarz

• Chcia?em takich bogatych, z USA Ci pokaza?

Jak Ty robisz uginania na przód uda? Naucz mnie prosz? Co prawda wiadomo, ?e ?eby wyprostowa? nog?, trzeba j? najpierw ugi?? i vice versa, ale kurwa

Komentarz

Serio, mowa jest o fizjoterapeucie który buduje nogi suwnic??
                          siwy da?e? link do najwi?kszego click-baitowego kana?u na youtube chyba, który wymy?la w kó?ko wszystko od nowa i ten jego cie? co wyst?puje w jego filmikach ci?gle ma wszelkie istniej?ce problemy ?wiata, które w magiczny sposób rozwi?zuj? w ci?gu jednego filmiku a potem namawiaj? na kupno jego produktów/dost?pu do jego strony.

I on te? nie lubi przysiadów tak bardzo.

Tak samo co do tego "dekompresowania kr?gos?upa", s? ludzie z pó??wiatka lekarsko-fit którzy wy?miewaj? dup? t? ide?.
                          Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

ja po prostu po d?entelme?sku wsadzam kij w mrowisko

Komentarz

• Nieraz zagl?dam na jego dziennik tego goscia to widzia?em wypiski, jak na redukcji bra? w siadzie 250 kg na 3 razy i filmy te? jakie? by?y. Teraz chyba nie robi siadów, ?eby da? odpocz?? plecom i kolanom.

Zacz??em wczoraj robi? MC na jednej nodze z hantlami - ma potencja? to ?wiczenie.
                              Ostatnio edytowany przez Biały19894; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
                                siwy da?e? link do najwi?kszego click-baitowego kana?u na youtube chyba, który wymy?la w kó?ko wszystko od nowa i ten jego cie? co wyst?puje w jego filmikach ci?gle ma wszelkie istniej?ce problemy ?wiata, które w magiczny sposób rozwi?zuj? w ci?gu jednego filmiku a potem namawiaj? na kupno jego produktów/dost?pu do jego strony.

I on te? nie lubi przysiadów tak bardzo.

Tak samo co do tego "dekompresowania kr?gos?upa", s? ludzie z pó??wiatka lekarsko-fit którzy wy?miewaj? dup? t? ide?.
                                Ale ja nie mówi?, ze AthleanX to mój bo?ek (ma kilka zalet, ale ta komercha wkurwia nieziemsko), tylko ?e na filmiku pokazuje ?e jak w odci??eniu (tu zwis) pu?cisz totalnie brzuch to czu? ulg? je?li komu? mi??nie si? popina?y ?eby kompensowa? np. ruchomy dysk. To samo osi?gam w tej chwili siedz?c "brzydko" (zawijaj?c miednice) przy scianie przez 3 minuty. Albo le??c na boku z czym? pod bokiem i ugi?tymi nogami. To tylko ?eby zobrazowa? czemu pas obci??eniowy robi koledze dobrze.

Komentarz

Pracuję...
                                X