Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siła w TS i szczypta masy - DT

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czekaj. Masz rozjebane plecy, ale wci?? mo?esz napierdala? martwe po 200 kg na 5 ruchów? I mówisz, ?e wr?cz martwe i siady to jedyne co b?dziesz w stanie robi?? Pami?tam, ?e Ty mia?e? co? tam rozjebane, ale o co tu chodzi, ?e niby rozjebane a nakurwiasz?

Komentarz

• Rozjebane, to znaczy g?ównie dysk i kr?gozmyk (jest par? innych rzeczy, ale mniej istotne). Jedni lekarze mówi?, ?e ni chuja nic nie mog?, drudzy natomiast, ?e spoko, bo trzymaj? mi??nie, ale trzeba ogarnia? dobrze stabilizacj? wszystkiego. Jeden, w którym pok?ada?em najwi?ksz? nadziej?, mówi, ?e na spokojnie si? ogarnie, nawet bez operacji i mog? trenowa?, ale sporo rzeczy do zrobienia. Niestety ka?da wizyta u niego to 200z?, w tym wszystkie inne rzeczy u jego lekarzy-znajomych, w podobnych cenach.
      Ostatnio edytowany przez Axoz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• super mordeczko.

Ci?nij ostro dalej i nie s?uchaj lekarzy bo si? gówno znaj?.

Chuj z kr?gos?upem, 200 kg na patyku musi by?.

Bo co to za ?ycie bez tego?

Skoro Hawking dosta? Nobla ruszaj?c tylko ma?ym palcem i ga?kami ocznymi to nic nie stoi na przeszkodzie, ?eby? ty zosta? prezydentem jak ju? wyl?dujesz na wózku. Ewentualnie jak ju? zostaniesz kalek? to mo?esz si? przerzuci? na bb dla niepe?nosprawnych. Niewielka konkurencja, ?atwiej ugra? jaki? plastikowy puchar w Kunicach ni? w?ród zdrowych.

Piona!
        Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
          super mordeczko.

Ci?nij ostro dalej i nie s?uchaj lekarzy bo si? gówno znaj?.

Chuj z kr?gos?upem, 200 kg na patyku musi by?.

Bo co to za ?ycie bez tego?

Skoro Hawking dosta? Nobla ruszaj?c tylko ma?ym palcem i ga?kami ocznymi to nic nie stoi na przeszkodzie, ?eby? ty zosta? prezydentem jak ju? wyl?dujesz na wózku. Ewentualnie jak ju? zostaniesz kalek? to mo?esz si? przerzuci? na bb dla niepe?nosprawnych. Niewielka konkurencja, ?atwiej ugra? jaki? plastikowy puchar w Kunicach ni? w?ród zdrowych.

Piona!
          Hawking nigdy nie dosta? nagrody Nobla, reszta si? zgadza niestety.

Komentarz

• Zamieszczone przez keelung Zobacz posta
            Hawking nigdy nie dosta? nagrody Nobla, reszta si? zgadza niestety.
            My bad.

Nie wiem co mi si? ubzdura?o.

Komentarz

• Te? bym nie d?wiga? du?o z takimi urazami, ale te? trzeba pami?ta?, ?e wielu lekarzy ma zerowe zrozumienie dla sportu. Zaniechanie treningu tylko pogorszy spraw?. Dlatego tu trzeba zmieni? filozofi? treningu, ponaprawiac s?abe punkty które si? olewalo, bo by? progres itd.

Komentarz

• ?e jak?

Mo?e z pomoc? Knife lub Wodyna?

Brawo.

Komentarz

• Jarot te? mia? operacj? kr?gos?upa (nie znam szczegó?ów) a ostatnio szarpn?? 320 w martwym. M?dre? Nie s?dz?,ale jest doros?y jak ka?dy z nas i sam b?dzie ponosi? konsekwencje swoich wyborów (jak ja )

Komentarz

• Zamieszczone przez Mi?towy Zobacz posta
                    ?e jak?

Mo?e z pomoc? Knife lub Wodyna?

Brawo.
                    ?e przechodzisz z 200 kg w martwym na jakie? fajne izometrie i rehaby. To ?e pewnie napierdala military press 80 kg nie znaczy ?e robi to np. z pelna kontrola brzucha. Bo jak widzia?em wyniki w zarzucie w porównaniu do wyników w martwym to jednak ta technika nie musia?a byc tip-top wcale. Zdejmie po?ow? ze sztangi, poprawi,mo?e nawet utrudni sobie i b?dzie dobrze. Tylko trzeba podej?cie zmieni? i olac "ci??kie trójki" na rzecz wymagaj?cych unilateralnych i kalistenicznych (tylko kurwa prosze nie doczepiaj ci??aru do pasa,.we?.kamizelke )

Chodzi o to,?eby nie rozleniwi? si? teraz, bo jak si? jeszcze mi??nie pójd? jebac, to dopiero zacznie bole?.
                    Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                      ?e przechodzisz z 200 kg w martwym na jakie? fajne izometrie i rehaby. To ?e pewnie napierdala military press 80 kg nie znaczy ?e robi to np. z pelna kontrola brzucha. Bo jak widzia?em wyniki w zarzucie w porównaniu do wyników w martwym to jednak ta technika nie musia?a byc tip-top wcale. Zdejmie po?ow? ze sztangi, poprawi,mo?e nawet utrudni sobie i b?dzie dobrze. Tylko trzeba podej?cie zmieni? i olac "ci??kie trójki" na rzecz wymagaj?cych unilateralnych i kalistenicznych (tylko kurwa prosze nie doczepiaj ci??aru do pasa,.we?.kamizelke )

Chodzi o to,?eby nie rozleniwi? si? teraz, bo jak si? jeszcze mi??nie pójd? jebac, to dopiero zacznie bole?.
                      pomi?dzy 200 kg na patyku, a ca?kowitym rozleniwieniem to jest kurwa przepa??.

Mo?na normalnie trenowa?, ?rednimi/ma?ymi ci??arami i si? zajebi?cie czu? i wygl?da? (np jak Ja)

20 letni ch?opiec, a ju? jest tak rozjebany, ?e ca?e ?ycie b?dzie to odczuwa?, a nadal podrzuca 200 kg na patyku, nic sobie z tego nie robi?c.

Nie wiem czy dzwoni? do psychiatryka czy po ?mieciark?.

A olewanie opinii lekarzy potraktuj? po prostu jako ?art.

Zreszt?, temat rzeka, szkoda si? produkowa?. Wystarczy, ?e ci?gn? ?acha z tych pseudo ci??arowców z pasami na brzuchach u siebie w klubie 4 razy w tygodniu. Na chuj mi si? jeszcze produkowa? w internecie. I tak to nic nie pomo?e. Najgorsze, ?e otrze?wienie przychodzi zazwyczaj kiedy jest ju? za pó?no.
                      Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja nie olewam opinii lekarzy. Zdaj? sobie spraw?, ?e moje pomys?y nie s? dobre. Robi? to, bo po prostu lubi?. Ludzie si? k?uj? po ty?ku, chlej?, ?paj?, mimo ?e lekarze im zabraniaj?. Na nast?pnym badaniu zobacz?, czy kr?g si? ruszy?. Je?li dalej leci, to koniec. Jak dot?d bawi? si? tym tylko dlatego, ?e w?ród kilku opinii twierdz?cych, ?e to koniec, pojawi?o si? par? im przecz?cych.
                        W zarzutach nie szed?em z ci??arami w gór?, poniewa? robi?em to pod k?tem MT. Technika te? nie by?a wspania?a, ale tragicznie te? nie by?o.Martwy i siady robi? o niebo lepiej, ni? kiedy?. Wszystko staram si? kontrolowa?. Nie odbijam si? na dole w siadach, , brzuch spi?ty.
                        Prawda taka, ?e jestem dupa, nie sportowiec i mam ?wiadomo??, ?e nic tu nie osi?gn?. Odbijam si? raz od studiów, a raz od treningów. Ze sportem wszystko si? zawsze wali?o - cukrzyca, nadci?nienie, te plecy (ale tylko one wydaj? si? nie do przej?cia). Zapewne moja obecna sytuacja wynika z niedojrza?o?ci. Ola?em studia (nie tylko dlatego, ?e mi si? nie chce, ale równie? strona niefizyczna u mnie kuleje), treningi, wyprowadzi?em si? z domu. Teraz mam robot? (zawsze ?udzi?em si?, ?e b?d? pisa? zostan? dziennikarzem, jak na razie opisuj? meble dla sklepu ) i postanowi?em sobie napisa? matur? raz jeszcze i pój?? na co? innego. Znowu zachcia?o mi si? trenowa?. Wjeba?em si? tak, ?e nie mam na to wszystko czasu, ale mo?e dam rad?. Najbardziej wkurzaj?ce jest to, ?e za pó? roku znowu b?d? my?la? na odwrót. No nic, dzi?kuj? za opinie!

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta

Dlaczego kamizelk??

Komentarz

• Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
                            pomi?dzy 200 kg na patyku, a ca?kowitym rozleniwieniem to jest kurwa przepa??.
                            Owszem, ale wi?kszo?? lekarzy ma takie poj?cie ?e mu zaleci ca?kowita rezygnacje z treningu si?owego, a basenem i gimnastyka to on nie podtrzyma si?y mi??ni które mu trzymaj? ten kr?gos?up w kupie. A na tych dobrych to trzeba du?o kasy niestety.

Komentarz

• Zamieszczone przez Axoz Zobacz posta
                              Dlaczego kamizelk??
                              Taka intuicja, ?e ciezar dyndajacy idealnie poni?ej uszkodzonego kregoslupa mo?e sprawe pogorszy? ni? poprawic. Pu?cisz lekko brzuch, to ca?y ci??ar pójdzie w kr?gos?up...skorygujcie mnie jak cos
                              Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Z tym dyndaj?cym ci??arem, zawsze mam takie fajne uczucie "odgniatania dysku" Super by by?o znale?? jakiego? trenera/lekarza/fizjo, który wreszcie powie mi co tak naprawd? mi wolno, a czego nie, maj?c poj?cie o treningu si?owym i sw. Jak mi lekarz sportowy mówi? kiedy?, ?ebym ola? sporty walki i robi? sobie 100 pompek i brzuszków dziennie.

Komentarz

Pracuję...
                                X