Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pi?tkowego treningu nie by?o, bo dosta?em zaproszenie nie do odrzucenia, czyli na parapetów? kumpla z pracy. Sporo takich imprez odpuszczam, ale wszystkich nie wypada, bo ludzie my?l?, ?e ma si? ich gdzie?. By?o bardzo fajnie, w trakcie mierzyli?my poziom upojenia , ja mia?em wtedy 1,4 promila i rekordzist? nie by?em. O ile wódka by?a dobra (?urawinowa Finlandia), o tyle do popijania by? wy??cznie sprite i to by?a wtopa (ZERO WODY!). Generalnie widz?, ?e kumple si? ostro buduj? i ?aduj? po 400-500tys. w wypasione chaty. Ja do tego wy?cigu nie staj?, nie mam zamiaru sp?aca? kredytów przez 30 lat...

Jutro bieganie, kolejny trening w poniedzia?ek.
    Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
    Mój dziennik treningowy

Komentarz

• ..
      Ostatnio edytowany przez marty; [ARG:4 UNDEFINED].
      Dziś uda mi się rozkur*ić kosmos!

Komentarz

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
        ?e kumple si? ostro buduj? i ?aduj? po 400-500tys. w wypasione chaty
        ale do chyba na jaki? przedmie?ciach?
        nie w szczecinie?
        www.kundelpolski.pl - POMAGAĆ

Komentarz

• Tak, na lekkich zadupiach. Do tego surowizna, albo odkupione w trakcie urz?dzania, wi?c trzeba jeszczw kup? kasy w?o?y?, by to wygl?da?o.
          Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Dzi? przed po?udniem 30 minut biegania. Tym razem wolniej - pod k?tem spalania t?uszczu (cho? to i tak za krótko by?o ) - i posz?o leciutko.
            Mój dziennik treningowy

Komentarz

• ABS, czyli Absolutny Brak Si?y

Wypiska z komentarzem, trening B:

---

Rwanie 5x 5x50kg / do?? ci??ko

?awa: 2x 60,70,80,90,100,110, 120kg 0x130kg / ci??ko (poprzednio 2x115kg)

Podci?ganie na dr??ku do czo?a: 5x 8powt. z 20kg u pasa / do?? ci??ko (poprzednio z 17,5kg)

Pompki na por?czach: / 5x 8powt. z 20kg u pasa / ?rednio (poprzednio z 17,5kg)

MC ze szrugsem 4x 5x100kg / do?? ci??ko

Przysiad tylny 4x 8x90kg / do?? ci??ko

Wspi?cia na palce 100x126kg REKORD / ci??ko (poprzednio 100x123kg)

Na koniec lekko brzuch.

---

Nie wiem czy to kwestia pi?tkowej popijawy, opuszczenia jednego treningu, z?ej pogody, czy przymusowa zmiana przedtreningowego posi?ku tak zadzia?a?a... ale wiem, ?e nie mia?em dzi? mocy.

Ju? przy zarzucie wia?o lip?, w wycisku planowa?em 130kg, ale - jak wida? - by? to g?upi pomys? i jedynie na ?ydkach poprawi?em ?yciówk?, si?? woli. Generalnie chcia?bym o tym treningu jak najpr?dzej zapomnie?, podobnie jak o stadzie sezonowców (sk?d oni si? w lipcu wzi?li??? ) machaj?cych bico-klat? i niebezpiecznie kr?c?cych si? podczas wykonywania MC i siadów. Tyle. Jutro b?dzie lepiej. Jako ciekawostk? dodam, ?e o asekuracj? poprosi? mnie znajomy (z widzenia) bysior ?wicz?cy praktycznie jedynie pot??ny korpus. Wycisn?? szcz??liwy 130kg i na moj? uwag?, ?e to niewiele jak na takiego byka, stwierdzi?, ze przeciwnie, bo on wa?y tylko 90kg. No có?, wszystko wida? zale?y od punktu widzenia, ale bior?c pod uwag?, ?e nie ma w ogóle nóg, marny to powód do zadowolenia.
              Mój dziennik treningowy

Komentarz

• sam sobie odpowiedzia?es dlaczego

najwazniejsza jest regularnosc jesli chodzi o sam trening
                Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• S?dz?c po ci??arach z poprzedniego treningu nie by?o wcale tak ?le! W ka?dym ?wiczeniu wi?kszy ci??ar. Nic tylko si? cieszy?! A, ?e by?o ci??ko - nie zawsze jest lekko (a tym bardziej tak lekko jakby si? chcia?o).
                  Te wspi?cia na palce to liczba powtórze? jest sk?adana czy 1 seria bez przerwy (i kto Ci to liczy- chyba ?atwo si? pomyli??).?
                  Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

• Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
                    sam sobie odpowiedzia?es dlaczego

najwazniejsza jest regularnosc jesli chodzi o sam trening
                    Ano. Dzi? nawet zakwasy wyra?nie czuj?, a ostatnio za bardzo si? nie pojawia?y.

Zamieszczone przez ojan Zobacz posta
                    S?dz?c po ci??arach z poprzedniego treningu nie by?o wcale tak ?le! W ka?dym ?wiczeniu wi?kszy ci??ar. Nic tylko si? cieszy?! A, ?e by?o ci??ko - nie zawsze jest lekko (a tym bardziej tak lekko jakby si? chcia?o).
                    Te wspi?cia na palce to liczba powtórze? jest sk?adana czy 1 seria bez przerwy (i kto Ci to liczy- chyba ?atwo si? pomyli??).?
                    Na wcze?niejszych treningach osi?ga?em si?owo maxy w przysiadach i MC, wi?c liczy?em na analogiczn? sytuacj? w wycisku, gdzie rekord to 135kg, st?d rozczarowanie. W przypadku wspi?? jest to jedna seria bez przerw, a liczenie idzie bez problemu, bo skutecznie odwraca uwag? od bólu .
                    Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Zmiana tytu?u - od czego nie ma odwrotu?
                      Jakie masz plany?
                      Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

• Zamieszczone przez ojan Zobacz posta
                        Zmiana tytu?u - od czego nie ma odwrotu?
                        Jakie masz plany?
                        Nie ma dla mnie odwrotu od aktywno?ci fizycznej. U?wiadomi?em sobie, ?e nawet przy najwi?kszym nat??eniu stresu i ob?o?eniu prac? porzucenie ?wicze? jest najgorszym z mo?liwych wyj?? i najzwyczajniej w ?wiecie jest to moje uzale?nienie . Mam równie? nadziej?, ?e jeszcze przez ?adnych par? lat b?d? w stanie robi? post?py sylwetkowe i si?owe.

A'propos, dzi? nowy rekord: 44 minuty biegania Lekko nie by?o, bo dzie? jaki? taki rozlaz?y i oci??a?y, ale plan wykona?em i nabi?em p?uca tlenem. W lesie sporo ludzi zasuwa na rolkach po asfaltowych ?cie?kach, powietrze rze?kie i ?wie?utkie, ogólnie rewelacja. Troch? tylko szyja bola?a od ogl?dania si? za co mijanymi co zgrabniejszymi przedstawicielkami p?ci przeciwnej . Jedynym zgrzytem by?o podtrucie na klatce przez jak?? blondyn?, która wyla?a chyba na siebie pó? flakonu perfum i za któr? chemiczna chmura ci?gn??a si? przez ponad 2 pi?tra...
                        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
                          A'propos, dzi? nowy rekord: 44 minuty biegania
                          44? ?cigasz si? z kim??

No, ale w ko?cu ?adny wynik
                          Skupianie si? na czym? innym (czym? mi?ym szczególnie) a nie na samym bieganiu, jednak pomaga
                          Ostatnio edytowany przez julita; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Twój ruch!

Tak naprawd? to ?cigam si? ze samym sob? . Czuj?, ?e da?o mi to nieco w ko??, ciekawe jak jutro dam rad? zmierzy? si? z MC i przysiadami...
                            Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Miszczu..ale si?ownia to niekoniecznie wymarzona aktywno?? fizyczna dla organizmu, wi?c ró?nie mo?e by?..mo?e kiedy? kupisz sobie np rower i pojedziesz gdzie? w pizdu w lasy..

zdr

Komentarz

• Podczas urlopu ?mign? m.in. w góry, wi?c sobie tam pospaceruj? .
                                Próbowa?em karate, kosza, jednak si?ownia przynosi mi najlepsze profity z zainwestowanego w ni? czasu... i jest 5 minut od domu, co ma spore znaczenie.
                                Mój dziennik treningowy

Komentarz

Pracuję...
                                X