Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Nic nie rozumiesz, gadasz jak napalony ma?olat spod bloku

Hard nie dyskutuj bop nie wiedza gdzie dzwoni.

"Mia?em prac? i mo?e b?dzie lepsza - z pracy ?adnego po?ytku nie ma, tracisz tylko czas. No, ale wiadomo - potrzebna kasa na ?ycie."

nie mam pyta?.

wracaj na si?owni?

zdr

Komentarz

kwestia nastawienia i celów w ?yciu

ka?dy ma inne i o ile nie szkodz? innym nie ma w nich nic z?ego

kto powiedzia? ?e nie mo?na wszystkiego ci?gn?? na wysokim poziomie

pracy/nauki, treningów, ?ycia rodzinnego..

mo?na tylko trzeba mie? kurewsk? ch?? do dzia?ania i determinacje

edit: i warunki.
      Micz

Komentarz

Zasada demokratycznego kraju jest rowniez wolnosc wyboru ,przekonan i tolerancja.
        Chce pizgac zlomem ponad miare to niech pizga.
        Jak mu zabraknie rodziny ,pracy to sobie zalozy.
        Ludzie marnuja mlodosc na walenie gazu czy bieganie w pantofelkach za maniurami ,On ma swoj numerus clausus zasad zyciowych.
        Dziś uda mi się rozkur*ić kosmos!

Komentarz

si?owni???

niech mnie zaleje nasienie po uszy zatem

zdr

Komentarz

ojej

nie wiem jaki procent ale my?le ?e du?a cz??? spo?ecze?stwa poprostu marnuje swoje ?ycie na rzeczy ró?ne

ró?ne s? pasje, si?ownia (bb/powerlifting) moze byc jedna z nich

wg mnie trzeba to robic madrze i takze zadbac o zaplecze finansowe (czyli uczyc sie, dazyc do czegos) na starosc

co by pozniej sobie nie wypominac : )

zakladanie rodziny wg mnie bynajmniej takze jest bzdura

tylko ogranicza a milosc i cieplo mozna znalezc poza zwiazkiem malzenskim

i nie mowie tu o agencjach towarzyskich, mozna miec poprostu dziewczyne.
            Micz

Komentarz

zgadzam si? z mi?tkim
              100%

zapierdalam na si?ce
              ale nie mam parcia na ci?zary

jak hard
              dobra sylwetka
              zdrowa

i tyle a czy cisne 100 200 czy 300
              jeba?

mam wa?niejsze rzeczy na g?owie
              praca szko?? rodzina
              reszta detale
              Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

Na ogol 99% osob zaczynajacych cwiczenia w pewnym momencie wtajemniczenia sa zakreceni w temacie po uszy,to mija ale nie mozna dyktowac komus zasad i powodow jego egzystencji.
                Niwix,odnosnie Twojej diety,dla kogos jest to katorga dla Ciebie droga do szczescia ,spelnienia czy czegos tam i nikt tego nie podwaza

Komentarz

nie tyle do szcz??cia...
                  nie jest to dla mnie katorga , nie m?czy mnie , nie przeszkadza w ?yciu
                  s? dni kiedy wychodze ze znajomymi etc i gitara
                  zreszt? znaj? mnie , wiedz? czym si? zajmuje i jak ?yje , wiedz? te? ?? jak moge to wale gaz i robie inne rzeczy

jestem normalny
                  tylko mam inny styl ?ycia i ró?ne pomys?y

ot co
                  i o ile w takich chwilach jak ta dieta , ok , zgadzam si? , ma wp?yw na moje ?ycie
                  tak b?d?c poza tym
                  nie ma.

proste
                  Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

a ja uwielbiam si?ownie

relaksuje mnie

sprawia ?e wygl?dam lepiej

na treningach mimo i? to katorga i ból czuje nieopisany dop?yw szcz??cia

lubie to poprostu. nie lubie tego robi? na 50%

cho? nie zawsze sie udaje - mam chwile s??bo?ci.

ale taka jest prawda ze jak ktos chce to znajdzie czas na wszystko albo na nic.

kwestia woli.
                    Micz

Komentarz

• Mi?tas dobrze podsumowa?, wi?c odpuszcz? sobie bezcelow? polemik? (a jak Knajfiszon b?dzie chcia? na serio pogada?, to zawsze mo?na do "Propagandy" na piwo wyskoczy? ).

Mikel: ustanowi?e? absolutny rekord w gadaniu od rzeczy, wiec jedynie dla Ciebie uczyni? wyj?tek i pokrótce skomentuj?:

Zamieszczone przez Mikel Zobacz posta

tylko ogranicza a milosc i cieplo mozna znalezc poza zwiazkiem malzenskim

i nie mowie tu o agencjach towarzyskich, mozna miec poprostu dziewczyne.
                      Wg mnie ograniczeniem (umys?owym) jest pisanie takich bzdur. My?la?em, ?e to politycy specjalizuj? si? z gadaniu o rzeczach, o których nie maj? poj?cia.

kto powiedzia? ?e nie mo?na wszystkiego ci?gn?? na wysokim poziomie

pracy/nauki, treningów, ?ycia rodzinnego..

mo?na tylko trzeba mie? kurewsk? ch?? do dzia?ania i determinacje

edit: i warunki.
                      Gówno prawda. Doba ma 24 godziny i musisz ustala? swoje priorytety. Za?ó? rodzin?, zabezpieczaj j? materialnie swoj? prac? i machaj sztang? na si?owni, to przekonasz si?, ?e ?ycie to nie bajka widziana oczyma nastolatka i ?e jedne rzeczy s? bardziej wa?ne, a inne mniej.

ale taka jest prawda ze jak ktos chce to znajdzie czas na wszystko albo na nic.

kwestia woli.
                      Oczywi?cie. Wystarczy zrezygnowa? ze snu i jedzenia.

PS.
                      a ja uwielbiam si?ownie...

...lubie to poprostu. nie lubie tego robi? na 50%

cho? nie zawsze sie udaje - mam chwile s??bo?ci.
                      Ciekawe podej?cie. Mimo braku w przypadku mojej skromnej osoby tak radykalnych pogl?dów i wr?cz emanuj?cych z nich wiedzy i poznania ?wiata... ja na si?owni nie odpuszczam nigdy. Szkoda mi czasu.
                      Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Sorry,ze jeszcze podtrzymam kwestie ,
                        panowie,silownia to 6h w tygodniu ,wystarcza 4 a mozna i 40 wiec to z lekka popierdolka.
                        Da sie wszystko pogodzic,jeden ustawi tak plan ze wyskoczy 3 x 1,5h a jeden ma wiecej czasu i pojdzie codziennie.
                        Nie sprowadzajmy wszystkiego do bzduy typu rodzina i jakies zapewnianie zywota/bytu.
                        Pracujesz 8h a nie 20,mozesz spac 6 a nie 10,mozesz zakupy,sprzatanie zamknac w 2 a nie 4h.
                        Wszystko sie da ,z rodzina ,praca,psem,studiami itd

Komentarz

• Zamieszczone przez Mikel Zobacz posta

1. zalozyles juz jak?? rodzin??

2. znasz znaczenie s?owa bynajmniej?

PS Zeby nie bylo OT Hard fajny dziennik

Rob mase jak Odyn, machaj ciezarami jak Knife i bedziesz ajdolem dla wsiech

PS Czemu NITROBOLON nie ma swojego dziennika?

Komentarz

• ja uwa?am jak hardened
                            wszystko ma umiar, si?ka to dla mnie tylko hobby. Staram si? ale w granicach rozs?dku i mo?liwo?ci. Nie za? tak ?e zaniedbuje wszystko inne na rzecz si?owni.
                            Mikel - n/c je?eli zak?adanie rodziny jest wg. ciebie bzdur? to sory. Ja np. o tym marz? o czym? sta?ym. O k?cie do którego b?d? móg? wróci? a w nim szkraby i ?ona czekaj?ca z ciep?ym obiadem. Wiadomo to takie uproszczenie ale mniej wi?cej oddaje co nie co. Cho? je?eli uwa?asz tak to rób jak chcesz mo?e kiedy? przejrzysz na oczy. Nie masz na ziemi nieograniczonego czasu...

marty
                            ale je?eli b?dziesz spa? te 6h zamiast 10h to i regeneracja b?dzie gorsza i tak w kó?ko.
                            Wszystko si? da ale nie wszystko na najwi?kszym poziomie.
                            Tak jak w sporcie nie mo?na by? kulturyst? i marato?czykiem jednocze?nie, a na pewno nie na zawodniczym poziomie (tym i tym)
                            Ostatnio edytowany przez vhailor; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
                            J.B.

Komentarz

• Wszystko si? da ale nie wszystko na najwi?kszym poziomie.

esencja tematu - pola? mu

Komentarz

• Dlatego na silke sie lazi na tyle na ile pozwalaja warunki.
                                A z ta rodzina to mnie zabiles.
                                Twoj model szczescia /rodziny to taki wsiowy.
                                Maz z pola wraca,baba z micha jadla a bachory u kolan.

Komentarz

Pracuję...
                                X