Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Dark Matter ma przede wszystkim ma?o bia?ka (nie ma sensu wsuwa? tylko 2/3 porcji, jak to robi? z Tottentem), z drugiej formy t?umacz? to podaniem aminokwasów w formie wolnej. Za t? cen? mog? go wypróbowa? - na forach w USA ma bardzo dobre opinie - wi?cej bym w ramach zaspokojenia ciekawo?ci nie da?.

Kunecki w ca?ej "okaza?o?ci". Pono? obecnie robi zakupy w sklepie u Banana. Nie kupujcie nic u niego, bo te? b?dziecie wa?y? 65 kilo

G?uchy - czyli 86-kilogramowy Pan Pyza w debiucie...
    Mój dziennik treningowy

Komentarz

Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
      WODZIU: no patrz, lud ??da ode mnie dzikiego ataku na mas?. B?dzie weso?o, ale Ciebie raczej nie dogoni? .

Dzi? w ramach "regeneracji" pomaga?em mamie przy przedremontowych porz?dkach. Par? godzin noszenia stuffu zaburzy?o tryb regeneracji prostowników . W ramach nagrody dosta?em wypasione placki ziemniaczane. W?a?nie posz?y z ma?lank?, a co!!!
      no wlasnie nic nie bedzie interesowalo mnie w tym dzienniku dopoki nie zaczniesz maso-silowki na pelnek koorvie

albo samej si?ówki
      Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

Ok, dzisiaj b?dzie mocniej...
        Mój dziennik treningowy

Komentarz

MOOOOOOOOC!!! Z?OOOOOOOO!!!! REKORDY GALAKTYKI ORAZ POMORZA ZACHODNIEGO!!!!
          ... wszystko to znajdziecie w dzienniku Knife'a , ja wrzucam wypisk?

TRENING 10A:

1) WYCISKANIE LE??C / progresja co 10kg po 15 lub 10 lub 5 powtórze? / dodatkowo 1 seria docisku z dorzuconymi 10kg - 10x45kg, 10x55kg, 10x65kg, 10x75kg, 10x85kg, 10x95kg + docisk 10x105kg (poprzednio 10x75kg + docisk 10x85kg)
          ??czone z:
          2) SZRUGSY ZE SZTANG? z ci??arem jak wy?ej - 10x45kg, 10x55kg, 10x65kg, 10x75kg, 10x85kg, 10x95kg, 10x105 (poprzednio max 10x85kg)

Superseria:
          3) WYCISKANIE SZEROKO OD CZUBKA G?OWY / progresja po 10kg na 15 lub 10 lub 5 powtórze? / dodatkowo 1 seria docisku z dorzuconymi 10kg - 10x45kg, 10x55kg, 10x65kg, 10x75kg, 10x85kg, 10x95kg + docisk 10x105kg (poprzednio 10x75kg + docisk 10x85kg)
          +
          4) ?CI?GANIE DR??KA WYCI?GU GÓRNEGO na luzie 3 serie po 15 lub 10 lub 5 powtórze? - 15,15,15x 10 sztabek (poprzednio 10,10,10x 9 sztabek)

5) WSPI?CIA NA PALCE ZE SZTANG? NA TYLNYCH BARKACH / 1 seria, 100 powtórze? - 100x75kg (poprzednio 100x72kg)

Seria sk?adana tymi samymi hantlami i t? sam? liczb? powtórze? (3 x):
          6) UNOSZENIE BOKIEM - 10,10,10 x 10kg
          7) UNOSZENIE BOKIEM W OPADZIE - 10,10,10 x 10kg
          8) PODCI?GANIE DO BRODY - 10,10,10 x 10kg (poprzednio wszystko z 9kg)
          BRZUCH - pomi?dzy powy?szymi seriami ??czonymi na barki / serie po 15 lub 10 lub 5 powtórze? - 10,10,10 x powolne unoszenie prostych nóg do poziomu w podparciu (ch.j wie jak to nazwa? )

Superseria:
          8) POWOLNE PROSTOWANIE RAMION /na luzie 3 serie po 15 lub 10 lub 5 powtórze? - 10,10,10 x 10 sztabek = ca?y stos (poprzednio szybkie 10,10,10 x 9 sztabek)
          9) UGINANIE RAMION (tempem 4s. góra + 4s. dó?) na luzie 3 serie po 15 lub 10 lub 5 powtórze? - 10,10,10 x 28kg (poprzednio 10,10,10 x 25kg)

Komentarz:
          Pora podkr?ca? ci??ary, wiec dzisiaj ju? ostrzej. Oba wyciskania ju? z ma?ym zapasem, dociski na luzie. ?ci?ganie dr??ka z kontrolowan? negatywn? faz? ruchu, wspi?cia bez ?adnej przerwy, seria sk?adana ju? ci??ej, ale bez padni?cia na twarz. Prostowanie ramion zrobi?em w wersji powolnej, bo ca?y stos idzie, nast?pnym razem b?d? dorzuca?, a najtrudniejsze by?o tradycyjnie uginanie ramion. Energia podczas treningu niez?a, mi??nie si? przyzwoicie spompowa?y, teraz tylko trzeba b?dzie przypilnowa? michy, by masa skoczy?a dalej do przodu. Knife, jak go postraszy?em, ?e nie wiem czy dam rad? go przyasekurowa? (ca?? trójk? asekurantów zatrudni?, mnie na lewej flance) przy przysiadzie, to si? autentycznie przestraszy? . Nitro za? tradycyjnie ca?y czas nawija? o koksie. Có?, ka?dy ma jakie? hobby .
          Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
          Mój dziennik treningowy

Komentarz

gratuluj?
            oby tak dalej
            post?p si?owy jest z treningu na trening widz?

Komentarz

Dzi?kowa?
              Przy obecnych wynikach o post?p nietrudno .
              Na 5-kach uwolni? z 95% mocy, to b?d? wiedzia? na czym obecnie stoj? i dok?adanie do tego b?dzie g?ównym celem...
              Mój dziennik treningowy

Komentarz

Zainspirowa?em Nitro do stworzenia 2 filmów :

(tu si? troch? pogubi? z podk?adaniem g?osów odpowiednim osobom, ale ogólnie... nono )
                http://www.grapheine.com/bombaytv/in...6ce64fb70f5632

("w zwodzie" = zapewne "we wzwodzie" )
                http://www.grapheine.com/bombaytv/in...6515b9ae817194
                Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
                Mój dziennik treningowy

Komentarz

Dzisiaj najwi?ksze zakwasy w klacie. Niestety wczoraj mia?em problemy z za?ni?ciem i lekko nieprzytomny chodz?, bo musia?em wsta? o 6.50. Niwix mówi?, ?e w jego przypadku AAKG poprawia?o sen, u mnie najwyra?niej jest odwrotnie. Je?li dzi? w nocy sytuacja si? powtórzy, to wieczorne porcje odstawiam.
                  Mój dziennik treningowy

Komentarz

Wez pod uwage to, ile On bierze chemii
                    a ile Ty...
                    'mala' roznica ?

Komentarz

Dzisiejsza waga = 81,7kg (czyli +3,2kg w ci?gu 3 tygodni od startu)

Lada dzie? pierwsza opcja z ankiety b?dzie ju? nieaktualna .
                      Mój dziennik treningowy

Komentarz

Gorzej b?dzie jak przegonisz masowo wodyna - trzeba b?dzie zamkn?? ankiet?

U mnie waga po chorobie ju? chyba w normie. No mo?e pó? kilo w dó?.
                        ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

no to super
                          masa ponad wszystko ...

zapraszam do mnie do dziennika, potrzebna porada odno?nie przysiadów

kiedy na kreatyn? wchodzisz?

Komentarz

Junior: teraz b?dzie wolniej sz?o, bo jak b?d? ostro cisn?? to i druga opcja przestanie by? aktualna .

Maciek
                            : poprzekr?ca?em g?ow? patrz?c na Twoje przysiady . Patrz si? ca?y czas przed siebie, spróbuj sztang? minimalnie bardziej z ty?u na barkach umie?ci?, to i mo?e mniej si? b?dziesz pochyla?. Kreatyny obecnie jak?? drobin? mam (1/2 porcji XS przedtreningowo i 2/3 porcji Torrenta potreningowo), a dorzuc? jeszcze oko?otreningowo jab?czan, ale to wszystko wy??cznie dla regeneracji. Jakie? konkretne kreatynowe dopalanie uruchomi? dopiero przy treningu si?owym. Mo?e b?dzie to zestaw S + S...
                            Mój dziennik treningowy

Komentarz

ok,dzi?ki za porad?
                              postaram si? o popraw? tych elementów
                              co my?lisz o wy?szej podk?adce do przysiadu? mo?e pomóc?
                              to nast?pnym razem pokombinuje, ?eby wgry?? si? w odpowiedni? technik?.

dzi?ki
                              i
                              Pozdrawiam

Komentarz

Nie jestem specem od tylnych przysiadów, bo wykonuj? niemal same przednie. W swoim przypadku zauwa?y?em, ?e pochylam si? przy tylnych mocniej do przodu po prostu wtedy, gdy zaczyna brakowa? powera...
                                Mój dziennik treningowy

Komentarz

Pracuję...
                                X