Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

...........................pomy?ka
    Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

Najpopularniejsze komentarzem do tych star? by?o wyst?kane "O k...a!!!"
      O widz? treningi na jednej si?ce nie id? w las

Chyba, ?e to kolesie "o k...a" wydawali z siebie
      Lekarze chcą nas zabić, COVID to ściema, szczepionki nie działają, witamina C leczy raka, tiomersal wywołuje autyzm i inne #mity medyczne 2020!

"Co tam znowu bierzesz? Kreatynę monohydrat, bo jabłczanu to się trochę boję"

Największe zestawienie tekstów o interwałach wszelakich: TABATA, interwały VO2 MAX, IBUR, jak biegać - od A do Z.

Komentarz

Hehe, najwidoczniej to kolesie ?wiczyli z Tob?, bo to o nich chodzi?o .
        Kiedy przerzucasz tu dziennik?

Dzi? dotar?y suple za punktu z Olimpu. B?d? je dorzuca? oko?otreningowo, macie jakie? sugestie odno?nie dawkowania? My?la?em o 2 kapsach AAKG + 6 x M3 przedtreningowo oraz 2 kapsach AAKG + 3 x M3 (dodatkowa kreta b?dzie z 2/3 porcji potreningowego Torrenta) po treningu.

PS. Zapraszam do dzia?u Bombay, wpad?o tam troch? filmów .
        Mój dziennik treningowy

Komentarz

TRENING 15B:

1) PRZYSIADY ZE SZTANG? Z PRZODU / progresja co 10kg po 15 lub 10 lub 5 powtórze?, dodatkowo 1 seria przysiadów tylnych z do?o?onymi 10kg – 15x45kg, 15x55kg, 15x65kg + tylne 15x75kg (poprzednio 15x60kg + tylne 15x70kg)

2) WSPI?CIA NA PALCE / 1 seria ze sztang? z przodu - ci??ar z przysiadów przednich + 10kg (ok. 20 powt) , 1 seria ze sztang? z ty?u - ci??ar z siadów tylnych + 10kg – 20x75kg, 35x85kg

3) MARTWY CI?G / progresja co 10kg po 15 lub 10 lub 5 powtórze? – 15x45kg, 15x55kg, 15x65kg, 15x75kg, 15x85kg (poprzednio 15x70kg)

4) UGINANIE NADGARSTKÓW ZE SZTANG? TRZYMAN? NACHWYTEM POD K?TEM 90st, 3 serie po 30 lub 20 lub 10 powtórze? - 30x12kg, 30x12kg, 30x12kg (poprzednio niepe?ne serie z 11kg)

5) UGINANIE NADGARSTKÓW ZE SZTANG?, PODCHWYT / na luzie, 3 serie po 15 lub 10 lub 5 powtórze? - 15x32kg, 15x32kg, 15x32kg (poprzednio serie z 30kg)

Komentarz:
          Najbardziej nielubiany przeze mnie trening - dzi? zaj?? 65 minut - w mikrocyklu ju? za mn? . Przy siadach na 15 powtórze? ponownie spoci?em si? po ca?o?ci, ostro daj? mi popali?. Jako, ?e prostowniki dokuczaj?, równie? martwy ci?g poszed? niezbyt komfortowo. W obu ?wiczeniach mia?em zapas mocy, ale wytrzyma?o?ciowo da?em z siebie du?o. Przerzuci?em si? z AW na Torrent i wygl?da na to, ?e ten drugi lepiej mnie stawia na nogi.

Knife tak si? podjara? moim dzisiejszym filmikiem z Bombay'u, ?e chcia? waln?? w MC 15x400kg , ale sko?czy?o si? na marnych 230kg i to zaledwie raz. Ale nie p?aka? .
          Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
          Mój dziennik treningowy

Komentarz

ja tego aakg bra?em

2-3 kaps rano
            2-3 kaps na noc

i 6+ kaps przed trenigniem
            ale wi?cej jak 4-6 przed treningiem nie daje nic soecjalnego

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

W obu ?wiczeniach mia?em zapas mocy, ale wytrzyma?o?ciowo da?em z siebie du?o.
              Tak s?dzisz?to poczekaj par? miesi?cy jak si? wzmocnisz ;-)

Co do supli to przed i po- OK. Ale jednak AAKG da?bym tylko przed.

Dawkowanie to sprawa finansów i odczu?, wi?c dowolno?? (AAKG; bo krety nie warto wi?cej ni? 5-10 g dziennie).

Co do MC to zrobi?em 15 x 180 kg, a NITROBOLON na luzie 15 x 120 kg
              Lekarze chcą nas zabić, COVID to ściema, szczepionki nie działają, witamina C leczy raka, tiomersal wywołuje autyzm i inne #mity medyczne 2020!

"Co tam znowu bierzesz? Kreatynę monohydrat, bo jabłczanu to się trochę boję"

Największe zestawienie tekstów o interwałach wszelakich: TABATA, interwały VO2 MAX, IBUR, jak biegać - od A do Z.

Komentarz

te? da?bym aakg tylko przed treningiem (w s?usznej dawce)

Komentarz

Wi?c AAKG poleci w wariancie ekonomicznym:
                  DT: Rano 2 kapsy, przedtreningowo 4 kapsy
                  DNT: Rano 2 kapsy.

Po co tak naprawd? wsuwa? na noc, ma to realne znaczenie dla regeneracji?

Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
                  Co do MC to zrobi?em 15 x 180 kg, a NITROBOLON na luzie 15 x 120 kg
                  Mia?e? waln?? 15x300kg, nie wstyd Ci tak? popelin? odstawia?? Co do Nitro, to z oczywistych wzgl?dów jest ode mnie aktualnie w znacznie lepszej formie si?owej. 15x120kg fajny wynik, ale nieporównywalny do wyniku uzyskiwanego w ostatniej serii po progresji w MC i wcze?niejszych przysiadach. Po prostu si? wtedy brak, powiniene? wiedzie? o co biega. Chocia? z drugiej strony jeste? cyborgiem i mo?esz nie kuma?
                  Mój dziennik treningowy

Komentarz

regeneracja / Gh
                    bla bla bla

sprawd? na sobie

mi sie dobrze spa?o

Komentarz

Sen to podstawa, wi?c jakie? marne 2 kapsy na noc równie? w takim razie dorzuc?...
                      Mój dziennik treningowy

Komentarz

albo juz nic
                        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

WODZIU: no patrz, lud ??da ode mnie dzikiego ataku na mas?. B?dzie weso?o, ale Ciebie raczej nie dogoni? .

Dzi? w ramach "regeneracji" pomaga?em mamie przy przedremontowych porz?dkach. Par? godzin noszenia stuffu zaburzy?o tryb regeneracji prostowników . W ramach nagrody dosta?em wypasione placki ziemniaczane. W?a?nie posz?y z ma?lank?, a co!!!
                          Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Mój dziennik treningowy

Komentarz

Podczas dzisiejszych porz?dków dotar?em do stosu starych gazet kulturystycznych. W Muscle&Fitness z lutego '94 natrafi?em na prawdziw? pere?k?, reklam? MEGABOLA z Gabrielem Kuneckim!!! Je?li chcecie wygl?da? jak go?? na poni?szym obrazku, sk?adajcie zamówienia. Dodam jedynie... ?e Gablier Kunecki by? Zdobywc? Pucharu Polski w kategorii... uwaga... do 65kg!!!

Reklama z tym go?ciem tak mi podzia?a?a na wyobra?ni? , ?e zamówi?em w promocji u Czarnego:
                            IDS Multi-Whey Pro Isolate 2270g / czekolada / 99 z?
                            MHP Macrobolic MRP - 20 sasz /czekolada/ 79 z?
                            MHP Dark Matter 1200g / 89 z?

W takich cenach mo?na nieco przymagazynowa?, a bia?ko, MRP i potreningowy stuff (ten z MHP wzi??em akurat z czystej ciekawo?ci) nie maj? si? u mnie szans zmarnowa?...

PS. Id? poprzegl?da? magazyny i zdj?cia go?ci z czasów, gdy mieli prawdziwe choinki na plecach .
                            Mój dziennik treningowy

Komentarz

Hard dobre zakupki

gazeta wypas jakby? móg? to wrzu? pare wi?kszych skanów chetnie poczytam i na pewno nie tylko ja

Komentarz

?redni ten dark matter patrz?c na sk??d
                                niestety

ale fajnie ?e go stestujesz
                                moze oka?e si? super

Komentarz

Pracuję...
                                X