Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak tam r?ka?
    jakies blizsze info?
    Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
    oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Napisz prosze, cos wiecej o wyjezdzie i o samych Wloszech. Rowniez jestem zakochany w tym kraju, a w te wakacje planuje kolejny wyjazd i wszystkie informacje chlone jak gabka. Zdjecia tez mile widziane. ;-)

Komentarz

• Mnie Sycylia korci..
        By? mo?e uda mi si? w czerwcu polecie? na d?u?szy weekend.

A Mediolan jednak nawet na zdj?ciach wygl?da bardziej imponuj?co ni? mi si? wydawa?o! Zach?caj?co

Edit: Zlatuj na ziemi? i rób form? przed Hiszpani?
        Ostatnio edytowany przez julita; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez niwix Zobacz posta
          wi?cej fot !

nie musisz na nich by? %)
          Nie pstryka?em ich za wiele, wola?em ogl?da?. Zreszt? w Mediolanie by?em ju? 4-ty raz, cho? dopiero teraz prywatnie, dzi?ki czemu naprawd? pozna?em nieco to miasto.

Zamieszczone przez thiago Zobacz posta
          We Francji te? gustuj? w tych specyficznych ubikacjach...

Fantastyczna wycieczka Ci si? trafi?a. Nie by?em jeszcze w Mediolanie. Widz?, ?e naprawd? warto odwiedzi?. Z mojej strony mog? poleci? Barcelon?. Niesamowite miasto.

Gratuluje nowych rekordów! Zdrowia i przyrostów ?ycz?.

Pozdrawiam.
          Dzi?ki. Do Barcelony zawitam w lipcu

Zamieszczone przez Patryk Zobacz posta
          ile kosztowaly Cie te buty??

te drugie to prawie jak trojbojowe :P :P

zajebista wyciczka.
          Trafi?em 2 outlety, gdzie wszystkie pary by?y po 30 Euro. Bez problemu wybra?bym i 10 fajnych par . W centrum handlowym znacznie gorsze (ale te? na skórze) kosztowa?y dla porównania 119 Euro.

S? zdecydowanie bardziej ?liskie od trójbojowych

Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
          Jak tam r?ka?
          jakies blizsze info?
          Z praw? r?k? ci?gle ten sam problem. Boli (cho? nieco mniej ni? dotychczas) podczas napi?cia bicepsa przy suspinacji. Równie? praktycznie odpada podczas mycia pleców próba namydlenia ich ?rodka si?gaj?c w gór? wierzchem prawej d?oni. Zdaje si? co? si? spieprzy?o ze stawem ?okciowym i wygl?da to na przewlek?y problem . Przy obecnym planie oczywi?cie najgorzej by?o podczas podci?gania na dr??ku, wios?a jednor?cz i uginania ramion na dolnym wyci?gu.

Zamieszczone przez Shiroi Zobacz posta
          Napisz prosze, cos wiecej o wyjezdzie i o samych Wloszech. Rowniez jestem zakochany w tym kraju, a w te wakacje planuje kolejny wyjazd i wszystkie informacje chlone jak gabka. Zdjecia tez mile widziane. ;-)
          O samych W?oszech i wyje?dzie powiadasz?

Zaczn? od wyjazdu. Przelot za?atwi?em z ok. 2 miesi?cznym wyprzedzeniem przez Rynair (wylor z Berlina). Kosz to na 2 osoby ok. 120 EUR, przy jednym du?ym baga?u. Do tego dochodzi ubezpieczenie NNW, za?atwienie (nieodp?atne) kartu EKUZ i koszt transportu na lotnisko oraz (po przelocie) z lotniska docelowego do centrum miasta. Ja zwykle wybieram wariant w postaci hotelu ***, ze ?niadaniem wliczonym w cen?. Oszcz?dza to porannego biegania, a i w sumie wychodzi taniej, ni? jedzenie ?niadania na mie?cie. Na miejscu staram si? zawsze znale?? miejsce, gdzie jedz? miejscowi. Jest zawsze smaczniej i taniej, ni? w przybytkach przystosowanych dla turystów. Wad? jest to, ?e nie ma co liczy? na angielskie menu i trzeba si? nieco podszkoli? w miejscowym j?zyku, by dogada? si? z kelnerem. Nie jest to trudne. Na posi?ek (+ woda/wino + espresso) dla 2 osób sz?o zwykle ko?o 20 Euro. Wizyty w muzeach równie? do tanich nie nale?a?y, zdecydowanie nie jest to przyst?pne cenowo miasto, podobnie zreszt? jak wi?kszo?? zachodnich metropolii.

W?osi s? generalnie g?o?ni, pomocni, rado?ni. Do dzi? nie zapomn? jak podczas jednej z podró?y s?u?bowych pojawi?em si? z ówczesnym szefem (obaj w gajerkach) i jego ?on? we w?oskiej firmie, z która wspó?pracowali?my i na schodach recepcji zjawi?a si? W?oszka, z która na co dzie? wspó?pracowa?em na telefon. Na mój widok rado?nie krzykn??a i zacz??a biec w dó? w szpilkach po schodach z wyra?nym zamiarem rzucenia mi si? w ramiona. Najzwyczajniej w ?wiecie sparali?owa?o mnie i zdo?a?em ledwie wyci?gn?? na przywitanie r?k?, studz?c tym jej zap?dy. Oczywi?cie poniewczasie by?o mi g?upio, ?e zachowa?em si? jak ch?odny dra? z Polski. Innym razem gaw?dzi?em z niewiele ode mnie starszym wiceszefem formy, który zaskakuj?co bezpo?rednio opowiada? mi o problemach jakie on ma z szefem, o tym, ?e zastanawia si? nad zmian? pracy, itd. Po prostu W?osi s? bardzo otwarci i bezpo?redni gdy Ciebie polubi?, a zwykle s? pozytywnie nastawieni nawet wobec obcych. S? skrajnym przeciwie?stwem zorganizowanych i zamkni?tych wobec obcych Skandynawów.

Pó?noc W?och jest droga, po?udnie ta?sze. W przypadku kuchni warto spróbowa? prawdziwej w?oskiej pizzy (pyszne, cienkie ciasto i 2-3 sk?adniki), makaronów z wszelkiego rodzaju sosami i owoców morza. Do tego obowi?zkowo mo?na sobie kupi? w sklepie ichnie grube paluszki pszenne i szynk? prosciutto, której plastry nawijamy na paluszki i takim daniem raczymy si? przyk?adowo na kolacj?. Pycha. Wino jest na wysokim i stabilnym poziomie jako?ci, nie trzeba si? wcale pakowa? w DOCG (Denominazione di Origine Controllata e Garantita) lub nawet DOC, warto popróbowa? win regionalnych (IGT), trafi? mo?na prawdziwe pere?ki smakowe. Je?li kawa, to espresso, a nie ?adne long-caffe w ameryka?skim stylu. To jest zreszt? oczywisto??; obywatele ka?dego kraju lubi? gdy ceni si? ich kultur? i zwyczaje i próbuje si? do nich dostosowa?. Z tego te? powodu ignoranccy Amerykanie s? w wi?kszo?ci zak?tków ?wiata nielubiani, nawet je?eli zostawiaj? tam kup? kasy. W?osi nie ?yj? dla pracy, dla nich najwa?niejszej jest samo ?ycie, delektowanie si? jego urokami, celebrowanie chwil i cieszenie przeró?nymi szczegó?ami i generalnie obcowaniem z natur?, która jest dla nich bardzo wa?na. Ich postrzeganie ?wiata jest mi bardzo bliskie. To we W?oszech nauczy?em si? pi? wytrawne wina i pokocha?em je, to wizyty w tym kraju zainspirowa?y mnie do gotowania ro?nego rodzajów spaghetti (po obecnej konfrontacji stwierdzam, ?e moje wersje wcale nie ust?puj? w?oskim ), pieczenia pizzy, sycenia zmys?ów jedzeniem i do wsuwania owoców morza. To tam jad?em najwspanialsze potrawy w ?yciu, na najbardziej wyszukanych ucztach i zrozumia?em, ?e posi?ek to nie tylko porcja kalorii i odpowiednio skomponowanych sk?adników od?ywczych.

Podczas wyjazdu konieczne jest wrzucenie na luz, bo W?osi nie s? mistrzami organizacji i tak naprawd? ci??ko jest tam co? na sztywno rozplanowa?, bo zbyt wiele jest niespodzianek w ci?gu dnia. Najwi?kszy stres mia?em w dniu wyjazdu. Nada?em spokojnie baga? i poszed?em do stanowiska kontroli bezpiecze?stwa (bramek, gdzie prze?wietlaj? delikwentów i baga? podr?czny). Okaza?o si?, ze tamtejsza kolejka w ci?gu 20 minut uros?a do ponad 200 metrów i ci?gle si? wyd?u?a?a! Wygl?da?o na to, ze nie zd??ymy na lot (mieli?my ponad 70 minut do odlotu), ale nagle najwyra?niej otworzyli wszystkie stanowiska kontroli i po 20 minutach byli?my ju? zrewidowani.

W?oska telewizja to prawdziwy fenomen. W dzie? meczu AC Milanu, na obu publicznych stacjach RAI 1 i RAI 2 lecia?y „transmisje” tego? spotkania, przy czym transmisja polega?a na tym, ze co jaki? czas go?cie przekrzykuj?cy si? w studio ??czyli si? z go?ciem siedz?cym na stadionie i ten opowiada? co si? dzieje. Opowiada?, gdy? najwyra?niej publiczna stacja nie ma wykupionych praw do pokazywanie meczy i ratuje si? w ten w?a?nie sposób. Czasem obrazowali co ciekawsze akcje za pomoc? kolorowych magnesów umieszczanych na makiecie boiska znajduj?cej si? na szkolnej tablicy . Inne atrakcje telewizji to idiotyczne (acz zabawne) teleturnieje, gdzie obowi?zkowo si? ?piewa lub ta?czy, do czego bonusem s? wyeksponowane kobiece atuty, a to w postacie zawarto?ci mocna opi?tego biustonosza lub skromnych majteczek. Widzia?em kiedy? w?osk? edycj? ta?ca z gwiazdami i nie dziwi? si?, ze Paolo Cozza tak szybko odpad? z polskiej. On po prostu do zadania podszed? we w?oskim stylu, a u nich wygl?da to tak, ?e na malutki pakiecik wchodzi wyluzowana para. Gada, gada, gada.. po czym przez momencik rado?nie si? kr?c? nie zawracaj?c sobie g?owy technik?, znowu gadaj?... i tak para za par?.

Zamieszczone przez julita Zobacz posta
          Mnie Sycylia korci..
          By? mo?e uda mi si? w czerwcu polecie? na d?u?szy weekend.

A Mediolan jednak nawet na zdj?ciach wygl?da bardziej imponuj?co ni? mi si? wydawa?o! Zach?caj?co

Edit: Zlatuj na ziemi? i rób form? przed Hiszpani?
          Ty to chyba masz owsiki .
          A form? zrobi?.
          Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
          Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Forma do lipca?
            Ambitne zadanie!
            Nie przyniesiesz chyba wstydu Forumowiczom przed gor?cymi Hiszpankami (b?dziesz naszym g?ównym reprezentantem).
            Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

• S?ysza?em, ?e Hiszpanki pono? brzydkie s?
              pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

Komentarz

• To ?e s? brzydkie nie oznacza ze nie moga byc gorace.

Komentarz

• Krawat, niech ?ona si? dowie co Ty piszesz, o jaki? gor?cych hiszpankach marzysz

Komentarz

• Mam nadzieje ze mnie nie sprzedasz

Komentarz

• Zamieszczone przez ojan Zobacz posta
                      Forma do lipca?
                      Ambitne zadanie!
                      Nie przyniesiesz chyba wstydu Forumowiczom przed gor?cymi Hiszpankami (b?dziesz naszym g?ównym reprezentantem).
                      Konkretnie mówi?c: do po?owy lipca. 2 miesi?ce powinny wystarczy?, by sze?ciopak ujrza? ?wiat?o dzienne.

WODZIU: masz jakie? sugestie odno?nie treningów w pierwszym tygodniu po przerwie, czy mam sam pokombinowa??

PS. Foty sylwetkowe wrzuc? po pierwszym tygodniu treningów, by by?o z czym porówna? efekty na koniec mikrocyklu odt?uszczaj?cego.
                      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• zajebista relacja

wiem do kogo uderza? po info

Hard wybierasz si? na F1?

zdr

Komentarz

• Zamieszczone przez Mi?towy Zobacz posta
                          zajebista relacja

wiem do kogo uderza? po info

Hard wybierasz si? na F1?

zdr
                          Nie, w najbli?szym czasie nie mam ochoty si? nigdzie rusza?. Od 3 tygodni (w??czaj?c obecny) nie mia?em normalnego, spokojnego weekendu.
                          Mój dziennik treningowy

Komentarz

• kumam, chodzi mi o W?gry w sierpniu ;-)

zdr

Komentarz

• Domy?la?em si?, ?e chodzi o Hungaroring, ale my?la?em, ?e to ju? wkrótce. Sprawdzi?em terminarz i b?d? wtedy ?wie?o po wyprawie do Hiszpanii, wi?c priorytetem b?dzie odsapniecie, a i finanse b?d? w tym okresie zapewne mocno nadszarpni?te .

Zreszt? pomys?ów na wydawanie kasy mam ostatnio zdecydowania za du?o: kombinowa?em promow? wycieczk? do Danii, wypad na Szwajcari? Kaszubsk?, a jeszcze w przysz?ym roku niewykluczone, ?e kupno od kumpla Vectry GTS 3,2 V6. Musz? si? nieco ogarn??.
                              Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Hiszpanki raczej brzydkie, ale s? i kurewskie wyj?tki.
                                Gdzie si? wybierasz, jak ju? o Espanii mowa?

Wycieczka wypas, naprawd?. T? katedr? mam obczajon?, hrhr... wspina?em si? na ni? w Assassin's Creed 2...

Komentarz

Pracuję...
                                X