Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
    Hmm, nie polecałbym, ten trening jest optymalny dla pn-śr-pt. Dla proponowanego przez Ciebie wariantu nalepszy byłby trening 15-10-5 wykonywany wcześniej przeze mnie, a obecnie przez Kenijczyka.
    Trening świetny. Mocny i angażujący w każdy możliwy sposób praktycznie. Polecam.

Komentarz

• Dzisiejsza waga = 82,5kg (+0,4kg).

Niemniej dzisiaj była rodzinna uroczystość, a po niej obiad, na którym spałaszowałem, między innymi , rosół, 2 porcje zrazów z ziemniakami i surówą, tatara i kawałek tortu. Wybór był potężny, ale - jak widać - ograniczałem się . Pomimo wizyty w toalecie, wskazanie wagowe może być więc mocno przekłamane . Niemniej wyniki ankiety zamieszczonej w dzienniku mobilizują do poważnego, Wodynowego masowania .
      Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Poniedziałkowy trening A:

CIĘŻKO:
        1. Podrzut siłowy: 5x 35,45,55,65,75kg (średnio) / poprzednio progresja do 70kg
        2. Wiosło jednorącz 5x 35,45,55,65,75kg* (ciężko) / poprzednio progresja do 70kg
        3. Wspięcia na palce 100x133kg REKORD! (ciężko) / poprzednio 131kg

* bez wliczania wagi gryfu

LEKKO:
        1. Pełna wyciskanie na poziomej ławce, z pauzą: 3x5x70kg (lekko)
        + 3x8powt. "inverted rows" (lekko)
        2. Docisk: 3x6x80kg (lekko)
        + szrugsy 3x6x80kg (lekko)

3. Pompki na poręczach 4x8powt. (lekko)
        + unoszenie hantli bokiem do kąta 60st., stojąc: 4x12x27kg REKORD! (b. ciężko) / poprzednio 25kg

4. Biceps+triceps: 4 superserie na wyciągu, bez przerw, każda seria 10 powtórzeń / (dość ciężko)

-----

Dziś nie szarżowałem z tempem, wiec nie padłem na twarz po treningu. W podrzucie i wiośle zanotowałem swoje najlepsze wyniki w tym planie, wiosło jednorącz daje mi już solidnie popalić, bo razem z połową wagi gryfu ciężar w ostatniej serii wynosi 85kg i MUSZĘ to łagodnie opuszczać na glebę, co ani łatwe ani wygodne nie jest.

Przy wspięciach, prawie że puściłem pawia z wysiłku, prowadnice hamują ruch niesamowicie. Pogadałem z właścicielem klubu, by powrócił do starego, dobrego WD-40 w roli smarowacza. Rekord padł, ale z trudem. Kolejny rekord okupiony maksymalnym wysiłkiem miał miejsce w unoszeniu bocznym hantli. Tutaj zmniejszę ciężar i przejdę na pełne unoszenie, bo z tymi 27-kami zakres ruchu nie wynosi już po 60st. od pionu, lecz po 45...

Atrakcją dnia był gość, który na wyciągu, jaki się ściąga do karku siedząc, zademonstrował ćwiczenie, dzięki któremu byłby w stanie powalczyć w "Mam talent". Otóż stanął tyłem do wyciągu i zaczął ściągać drążek za plecami, od góry do samego dołu. Jak sobie przy tym nie powyłamywał rąk w stawach, pozostanie jego tajemnicą. Nie muszę dodawać, że mina moja i jeszcze innego bywalca - obserwującego to ćwiczenie - były bezcenne . "Bywalec" otrząsnął się z szoku szybciej i pokazał o co w tym chodzi... ja zdołałem tylko wyjąkać "myślałem, ze przygotowujesz się do występów w cyrku..."
        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• jak łydki? rosną coś od tych 100powt.?

Komentarz

• Nie wiem, nie mierzę na razie, a wizualnie nie widzę postępu. Pomierzę na koniec planu treningowego.
            Mój dziennik treningowy

Komentarz

• ten koleszka z silowni cwiczył na klate w dzien plecow
              normalne
              Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• a moze rozgrzewal stawy barkowe przed treningiem bojow olimpijskich ?
                http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY
                inspired by najsuchszy szczur.

Komentarz

• jesli tak to zle cwiczenie wybrał
                  Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                  oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Gość tłumaczył się tym, że pierwszy raz jest na siłowni. Daleko na takim podejściu zajedzie, biorąc pod uwagę, że na sprzęcie są obrazki pokazujące jak ćwiczyć. No, ale widocznie pisma obrazkowego również nie opanował .

Kupiłem parę supli. Przedtreningowe NOZ (EDIT, bo był błąd) + białko oraz zestaw przeciwinfekcyjny (glutamina + witamina C). NOZ mam w 2 smakach (2-ga pucha dla kumpla), radzicie brać fruit punch czy orange? Opinie w necie sugerują obecnie, by to smak orange powędrował do Nitro

Mój dziennik treningowy

Komentarz

• huh to nie NOZ IV ..

co do witaminy te olimpa wychodzą bardzo drogo

Komentarz

• Niestety na mnie przedtreningowe rzeczy nie działają pozytywnie. Nie lubię opuchlizny w czasie ćwiczeń (może to efekt sugestii Pumy z sfd?) oraz pocenia się w czasie ćwiczeń (całe szczęście, że trenuję w domu i mogę być w wygodnym dla mnie stroju).
                        Podobno glutamina jest pożyteczna!
                        Każdy ma inny smak (ja na niego nie zwracam uwagi - jestem jak Arnold (zjadłbym nawet g... gdyby miało to przynieść efekt).
                        Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

• Hakla: racja, poprawiłem. Owszem Olimp jest drogi, zamawiałem C-1000 z NOW, ale okazało się, że nie mają na stanie, wiec kupiłem zamiennik, a na NOW zapoluję w okolicy .

Ojan: mi ten przedtreningowy pasuje, a Arnold mawiał, że uczucie pompy jest lepsze niż seks .
                          Mój dziennik treningowy

Komentarz

• fruit punch bierz

Komentarz

• Bo jest

http://www.sfd.pl/sklep/Now_C_1000-opis25508.html

: ] chyba, że nie mają

Komentarz

• oba smaki są masakryczne
                                i sam supel mocno średni
                                Dziś uda mi się rozkur*ić kosmos!

Komentarz