Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
    Hmm, nie poleca?bym, ten trening jest optymalny dla pn-?r-pt. Dla proponowanego przez Ciebie wariantu nalepszy by?by trening 15-10-5 wykonywany wcze?niej przeze mnie, a obecnie przez Kenijczyka.
    Trening ?wietny. Mocny i anga?uj?cy w ka?dy mo?liwy sposób praktycznie. Polecam.

Komentarz

• Dzisiejsza waga = 82,5kg (+0,4kg).

Niemniej dzisiaj by?a rodzinna uroczysto??, a po niej obiad, na którym spa?aszowa?em, mi?dzy innymi , rosó?, 2 porcje zrazów z ziemniakami i surów?, tatara i kawa?ek tortu. Wybór by? pot??ny, ale - jak wida? - ogranicza?em si? . Pomimo wizyty w toalecie, wskazanie wagowe mo?e by? wi?c mocno przek?amane . Niemniej wyniki ankiety zamieszczonej w dzienniku mobilizuj? do powa?nego, Wodynowego masowania .
      Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Poniedzia?kowy trening A:

CI??KO:
        1. Podrzut si?owy: 5x 35,45,55,65,75kg (?rednio) / poprzednio progresja do 70kg
        2. Wios?o jednor?cz 5x 35,45,55,65,75kg* (ci??ko) / poprzednio progresja do 70kg
        3. Wspi?cia na palce 100x133kg REKORD! (ci??ko) / poprzednio 131kg

* bez wliczania wagi gryfu

LEKKO:
        1. Pe?na wyciskanie na poziomej ?awce, z pauz?: 3x5x70kg (lekko)
        + 3x8powt. "inverted rows" (lekko)
        2. Docisk: 3x6x80kg (lekko)
        + szrugsy 3x6x80kg (lekko)

3. Pompki na por?czach 4x8powt. (lekko)
        + unoszenie hantli bokiem do k?ta 60st., stoj?c: 4x12x27kg REKORD! (b. ci??ko) / poprzednio 25kg

4. Biceps+triceps: 4 superserie na wyci?gu, bez przerw, ka?da seria 10 powtórze? / (do?? ci??ko)

-----

Dzi? nie szar?owa?em z tempem, wiec nie pad?em na twarz po treningu. W podrzucie i wio?le zanotowa?em swoje najlepsze wyniki w tym planie, wios?o jednor?cz daje mi ju? solidnie popali?, bo razem z po?ow? wagi gryfu ci??ar w ostatniej serii wynosi 85kg i MUSZ? to ?agodnie opuszcza? na gleb?, co ani ?atwe ani wygodne nie jest.

Przy wspi?ciach, prawie ?e pu?ci?em pawia z wysi?ku, prowadnice hamuj? ruch niesamowicie. Pogada?em z w?a?cicielem klubu, by powróci? do starego, dobrego WD-40 w roli smarowacza. Rekord pad?, ale z trudem. Kolejny rekord okupiony maksymalnym wysi?kiem mia? miejsce w unoszeniu bocznym hantli. Tutaj zmniejsz? ci??ar i przejd? na pe?ne unoszenie, bo z tymi 27-kami zakres ruchu nie wynosi ju? po 60st. od pionu, lecz po 45...

Atrakcj? dnia by? go??, który na wyci?gu, jaki si? ?ci?ga do karku siedz?c, zademonstrowa? ?wiczenie, dzi?ki któremu by?by w stanie powalczy? w "Mam talent". Otó? stan?? ty?em do wyci?gu i zacz?? ?ci?ga? dr??ek za plecami, od góry do samego do?u. Jak sobie przy tym nie powy?amywa? r?k w stawach, pozostanie jego tajemnic?. Nie musz? dodawa?, ?e mina moja i jeszcze innego bywalca - obserwuj?cego to ?wiczenie - by?y bezcenne . "Bywalec" otrz?sn?? si? z szoku szybciej i pokaza? o co w tym chodzi... ja zdo?a?em tylko wyj?ka? "my?la?em, ze przygotowujesz si? do wyst?pów w cyrku..."
        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• jak ?ydki? rosn? co? od tych 100powt.?

Komentarz

• Nie wiem, nie mierz? na razie, a wizualnie nie widz? post?pu. Pomierz? na koniec planu treningowego.
            Mój dziennik treningowy

Komentarz

• ten koleszka z silowni cwiczy? na klate w dzien plecow
              normalne
              Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• a moze rozgrzewal stawy barkowe przed treningiem bojow olimpijskich ?
                http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY
                inspired by najsuchszy szczur.

Komentarz

• jesli tak to zle cwiczenie wybra?
                  Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                  oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Go?? t?umaczy? si? tym, ?e pierwszy raz jest na si?owni. Daleko na takim podej?ciu zajedzie, bior?c pod uwag?, ?e na sprz?cie s? obrazki pokazuj?ce jak ?wiczy?. No, ale widocznie pisma obrazkowego równie? nie opanowa? .

Kupi?em par? supli. Przedtreningowe NOZ (EDIT, bo by? b??d) + bia?ko oraz zestaw przeciwinfekcyjny (glutamina + witamina C). NOZ mam w 2 smakach (2-ga pucha dla kumpla), radzicie bra? fruit punch czy orange? Opinie w necie sugeruj? obecnie, by to smak orange pow?drowa? do Nitro

Mój dziennik treningowy

Komentarz

• huh to nie NOZ IV ..

co do witaminy te olimpa wychodz? bardzo drogo

Komentarz

• Niestety na mnie przedtreningowe rzeczy nie dzia?aj? pozytywnie. Nie lubi? opuchlizny w czasie ?wicze? (mo?e to efekt sugestii Pumy z sfd?) oraz pocenia si? w czasie ?wicze? (ca?e szcz??cie, ?e trenuj? w domu i mog? by? w wygodnym dla mnie stroju).
                        Podobno glutamina jest po?yteczna!
                        Ka?dy ma inny smak (ja na niego nie zwracam uwagi - jestem jak Arnold (zjad?bym nawet g... gdyby mia?o to przynie?? efekt).
                        Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

• Hakla: racja, poprawi?em. Owszem Olimp jest drogi, zamawia?em C-1000 z NOW, ale okaza?o si?, ?e nie maj? na stanie, wiec kupi?em zamiennik, a na NOW zapoluj? w okolicy .

Ojan: mi ten przedtreningowy pasuje, a Arnold mawia?, ?e uczucie pompy jest lepsze ni? seks .
                          Mój dziennik treningowy

Komentarz

• fruit punch bierz

Komentarz

• Bo jest

http://www.sfd.pl/sklep/Now_C_1000-opis25508.html

: ] chyba, ?e nie maj?

Komentarz

• oba smaki s? masakryczne
                                i sam supel mocno ?redni
                                Dziś uda mi się rozkur*ić kosmos!

Komentarz