Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Waga = 81,3kg (+0,2kg). Wooooolno idzie do przodu, wolno.
    Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
    Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez ojan Zobacz posta
      Pochwa?a za strategiczne plany!
      A ju? my?la?em, ?e sko?czy si? na podej?ciu rekreacyjnym.
      Wy?ej, wi?cej, dalej!
      Ojan: lubi? sobie wytycza? cele, bo w takim przypadku zdecydowanie ?atwiej o mobilizacj? i o rozliczenie samego siebie z realizacji planów. Obecn? masówk? planuj? zako?czy? 23-go wrze?nia. Potem zrobi? sobie 4 dni przerwy (o ile b?d? czu? potrzeb? odpoczynku) i rozpoczn? si?ówk?. Do ?wi?t Bo?ego Narodzenia b?d? mia? ca?e 12 tygodni na to, by poprawi? swoje wyniki.

Dzi? po raz ostatni na d?ugi czas mia?em "przyjemno??" zmierzy? si? z treningiem 15B, czyli uroczym po??czeniem przysiadów i martwego ci?gu w seriach po 15 powtórze? . W przysiadzie wykona?em progresj? 15x 50,60,70,80,90kg, a w MC: 15x 60,80,90,100kg. Prze?y?em i... nigdy wi?cej .
      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• czemu po raz ostatni na d?ugi czas zmierzy?e? si? z 15?

zmiana planu treningowego?
        jakie teraz cele ?

Komentarz

• wszystko masz post wyzej napisane ?

Komentarz

• si?ówka = trening na si??

Wodyn zawsze o tym pisa? ze maj? swój cel w planach na si??
            np.Jarot robi?c si?? robi 15-tki

dok?adnie nie wiem czemu...ale dzia?a

Komentarz

• faktycznie, przepraszam
              nie przeczyta?em tego wy?ej, tylko doln? po?ówk?

ale 15 na si?ówce te? maj? swoje miejsce

Komentarz

• Macieju

naprawde ?
                a gdzie one maj? swoje miejsce ?

i co to jest
                si?ówka ?

Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Maciek

Jarot nie robi czysto silowego planu
                  robi umiarkownanie holistyczny
                  Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                  oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Miting Pedros Cup w Szczecinie, czyli Tyson jest gejem, a Asafa ma power!!!

W?a?nie wróci?em z zawodów . Koniec lata w Polsce ?rednio sprzyja takim imprezom i z ka?d? godzin? robi?o si? coraz ch?odniej (ok. 15 st. pod koniec mitingu). Bilety na trybun? A rozesz?y si? "na lewo", wi?c zakupi?em wej?ciówki na trybun? B, od strony Wojska Polskiego.

Atmosfera by?a fajna, Babiarz co chwila wali? jak?? gaf?, Pyrkowa tradycyjnie mia?a problemy z presj? i po nieudanej próbie na 4,60 si? pop?aka?a , sam stadion pomie?ci? za? 4 tysi?ce luda i prezentowa? si? przednie:

Majewski obj?? prowadzenie w 5-tej kolejce, ale ostatecznie zaj?? drugie miejsce, Ma?achowski by? ledwie 4-ty, a zwyci?zca - Wirgilius Alekna - machn?? wynik ledwie o par?na?cie centymetrów s?abszy od tego, jaki da? Ma?achowskiemu srebro na M?. Tyczk? wygra?a Rogowska, skacz?c w 3-ciej próbie 4,70 (szacunek, ma charakter, potem jeszcze podchodzi?a do rekordu Polski!), a ozdob? zawodów by?a jedna z Polek której chyba si? pomyli?y rodzaje tyczek, bowiem atakowa?a j? w szerokim rozkroku . Oczywi?cie bez powodzenia...
                    Do zwyci?zców do??czyli tego dnia równie? Artur Noga na 110m przez p?otki i Sylwester Bednarek

Tyson Gay mia? za zadanie rozprawi? si? z barier? 20 sekund w biegu na 200 metrów (nie podj?? r?kawicy i nie zmierzy? si? z Asaf? na 100m), ale nie da? rady. Raz, ?e bieg? za wolno, dwa - odpu?ci? lekko przed met? i uzyska? ledwie 20,21s. Na poni?szej focie jest 5-ty od lewej (musicie mi zaufa? ):

Po gejowatym biegu Tysona zdawa?o si?, ?e i Asafa nie za wiele zwojuje tego dnia, ale... niespodziewanie miejsce mia?a podwójna sensacja:
                    1. Asafa wystrzeli? niczym pocisk i niezra?ony nisk? temperatur? pru? powietrze, jakby ucieka? przed chc?cym go po?re? lwem. W efekcie uzyska? 9.82s!!!
                    2. Zawiedziony, ?e na starcie biegu na 800m nie pojawi? si? Knife , zawo?a?em po 100-metrówce z ca?ych si? (korzystaj?c z tego, ?e na stadionie by?a ca?a masa superherosów): "Czy jest na stadionie cho? jeden ?mia?ek, który zmierzy si? z Knifem w Jednor?kim Mordercy?!"
                    I PATRZCIE KTO SI? ZG?OSI?

I nie ma znaczenia, ?e Asafa nie zna polskiego, w pewno zrozumia?, w ko?cu przebiega? ledwie 3 metry ode mnie. Tak wi?c szykuj si? Knife, jutro w samo po?udnie Asafa rozklepie Ciebie na si?owni przy Litewskiej w jednor?kim mordercy!!! Jak stchórzysz, to nie ma dla Ciebie miejsca w Grodzie Gryfa
                    Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Mój dziennik treningowy

Komentarz

• powiniene? komentowac zamiast tych pacanów w TV

wg nich
                      biegacze z Dominiki ?rednio sobie dzisiaj radzili

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• biegacze od Domi?
                        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Dzi? trening 10A, a w nim progresja w wycisku na p?askiej ?awie le??c do 9x100kg i 10x110kg docisk. 10-tego ruchu ze 100kg nie próbowa?em, bo musia?bym si? gimnastykowa?, a robi?em bez asekuracji. Identyczne obci??enia posz?y w 10-kach wycisku na barki siedz?c. Nitro niestety zasugerowa? w?a?cicielom, by - zamiast doskona?ego WD-40 - zacz?li u?ywa? do smarowania prowadnic na smith-maszynie jakiego? smaru do ?a?cuchów motocyklowych, a to gówno zasycha i generuje du?y opór. Przez to musz? si? porz?dnie natrudzi? przy wyciskaniu na bary, a i wspi?cia na palce ze sztang? na barkach id? prawie ze ?zami w oczach. Dzi? posz?o tam 100x123kg i nied?ugo doci?gn? do rekordu. Je?li za? spotkam w?a?ciciela, to przeforsuj? powrót do WD-40 i wszystko b?dzie tam leciutko ?miga? .

Sylwetkowo sytuacja wygl?da coraz lepiej, ale i brzucho ro?nie. Jak wejd? na cykl si?owy, to obetn? wieczorne w?gle, by mi?so ubi?.

Mój dziennik treningowy

Komentarz

• góre cyca dorób to b?dzie bardzo srogo

brzuch wygl?da ok
                            dó? mo?e nie
                            ale góra tak

Komentarz

• Teraz priorytetem b?dzie si?a, wiec do wiosny raczej nie b?d? si? bawi? w korekty detali. Jestem ju? na tyle du?ym ch?opcem, ?e wiem, i? lepiej koncentrowa? si? porz?dnie na jednym celu, ni? próbowa? ?apa? 2 sroki za ogon . Zreszt?, je?li dojd? do serii ze 130kg "na klat?" to i góra cyca si? lepiej wype?ni. Brzuch od zawsze ?wiczy?em, a ?e w górze nie kumuluje si? t?uszcz, to jako? si? trzyma. Sad?o si? oczywi?cie pojawia w dolnej partii.
                              Mój dziennik treningowy

Komentarz

• przy wyciskaniu "na klate" bym raczej na to nie liczy?

ale je?li chcesz robic zwierz?c? si??
                                to pojawi? si? winien push press , gdzie ju? o góre cycuff ?atwiej

a i pompki na por?czach nie zawadz?
                                ani sile , ani cycom ;-)

Komentarz

Pracuję...
                                X