Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mi?towy Zobacz posta
    "a z magnezj? i serie ze 160 kg robi?em "

nie my?la?em ze to kiedy? napisz?, ale 160 na szrugsy to ?aden wynik :-D

zdr
    Jak kto? robi niedok?adnie to ?aden wynik, jak kto? robi pe?ny ruch, dok?adnie, bez pomocy cia?em to du?o.

Tak samo jak wios?o w opadzie a wios?o le??c na ?awce.

Karlsen trzaska? 220 kg na szrugsy i w ?aden sposób one nie przypomina?y tych pseudo-szrugsów które widzia?em w internecie.

zdr

Z mojego ud?wigu na walizkach wynika, ?e spokojnie móg?bym poza 200 kg wyj??, ale nie ?pieszy mi si?
    Ostatnio edytowany przez _Knife_; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lekarze chcą nas zabić, COVID to ściema, szczepionki nie działają, witamina C leczy raka, tiomersal wywołuje autyzm i inne #mity medyczne 2020!

"Co tam znowu bierzesz? Kreatynę monohydrat, bo jabłczanu to się trochę boję"

Największe zestawienie tekstów o interwałach wszelakich: TABATA, interwały VO2 MAX, IBUR, jak biegać - od A do Z.

Komentarz

• aha

to Karlsen jest dziad na szrugsach

zdr

Komentarz

• Dzi? w zasadzie wszystko zgodnie z planem, ale bez rewelacji, bo musia?em da? z siebie wi?cej, ni? si? spodziewa?em.

W siadach przednich ATG zrobi?em progresj? do 5x105kg i dorzuci?em 5x115 tylne (tu by? - niestety ma?y - zapas), natomiast w MC doszed?em do 5x155kg, ale na koniec a? mnie z?by zabola?y z wysi?ku.

Dobr? wiadomo?ci? jest to, ?e uda?o mi si? kupi? 2 bilety na Pedros Cup
        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• ja znam kogo? kto robi szrugsy na 520kg
          filmy z moich zawodów i treningów:
          http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• kogo ???
            Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
            oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• nazywa si? Franklin.

zdr

Komentarz

• Przepis na karier? w korporacji:
                - pracowa? ?rednio po 10-12 godzin
                - pracowa? par? godzin... a potem wysiadywa? tak d?ugo, by wygl?da?o na to, ?e harowa?o si? par?na?cie godzin
                - pod??cza? laptopa pó?nym wieczorem i wysy?a? przygotowane wcze?niej maile, by sprawia? wra?enia nocnego pracusia
                - by? bardzo grubym (?arcie pó?nym wieczorem, po przyj?ciu z pracy), albo bardzo chudym (brak czasu na ?arcie)
                - brak partnerki lub partnera ?yciowego (kariera to wyklucza) lub brak ch?ci wracania do takowej/takowego do domu
                - zredukowanie praktycznie do 0 swoich hobby i pokorne nagi?cie karku pod potrzeby firmy (dzi? s?yszysz, ?e musisz wszystko rzuca? i jecha? na par? dni w delegacj? zagraniczn?, wi?c wszystko rzucasz i to robisz)

Warto to spisa? i mie? na uwadze, gdy nachodzi ch?? wskakiwania na kolejne korporacyjne sto?ki
                Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
                Mój dziennik treningowy

Komentarz

• ty

a ja mam podobnie? poza tymi mailami i delegacjami, bo wiem o nich wcze?niej

i nie pracuje w korporacji..

zdr

Komentarz

• W tym tygodniu treningi by?y w poniedzia?ek, wtorek i pi?tek, czyli moje prognozy znalaz?y odzwierciedlenie w rzeczywisto?ci. Pi?tkowe 15-ki A ma?o mnie nie zabi?y, ale jako? pomacha?em czym trzeba. Wieczorem pstrykn??em plecy na luzie, idzie to w dobrym kierunku, ale dalsze kilogramy mile widziane:

Dzi? za to zrobi?em megazakupy. Odwiedzi?em kolejno: piekarni?, 2 markety w Niemczech, rybny (ju? w kraju, tam równie? wsun??em - bo maj? bar - sma?on? mirun? ), market i mi?sny. ??cznie 75km, a ca?y zakupy (razem z posi?kiem) zaj??y 4 godziny. Nie ma to jak dobra organizacja. Jako ilustracja, 2-tygodniowy zestaw suplementów dla 2 osób z Netto w RFN (koszt 31 EUR):

Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Cz?sto pijesz, skoro to na dwa tygodnie ;p

Komentarz

• to z pewno?ci? do obiadu tylko...
                        lepsze trawienie i takie tam
                        Enjoy the Pain, it's Weakness leaving the body !

Komentarz

• nie przesadzajcie wychodzi 1,5 butelki wina tygodniowo na glowe + drobne w piwie :F

Komentarz

• Plecy, barki, prostowniki grzbietu - ?adnie!
                            Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

• Wino zawsze idzie jedno w niedziel?, a 2 piwka w sobot?. Reszta arsena?u w moim przypadku oznacza lampk? wina do kolacji. Koki najdok?adniej rozpracowa?a.

Ojan: dzi?ki, niemniej to ju? by?o i pora zrobi? krok do przodu. Ja zako?cz? obecny 3-ci mikrocykl masowy, to zabior? si? za si?ówk? i wrzuc? cele, jakie postawi?em sobie do ko?ca roku
                              Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta

Ojan: dzi?ki, niemniej to ju? by?o i pora zrobi? krok do przodu. Ja zako?cz? obecny 3-ci mikrocykl masowy, to zabior? si? za si?ówk? i wrzuc? cele, jakie postawi?em sobie do ko?ca roku
                                Pochwa?a za strategiczne plany!
                                A ju? my?la?em, ?e sko?czy si? na podej?ciu rekreacyjnym.
                                Wy?ej, wi?cej, dalej!
                                Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

Pracuję...
                                X