Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• spaaaam
    Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
    oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• 21,49 EURO

Nagrodą jest tenorowy okrzyk "spaaaam" w wykonaniu WODYNA
      Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• W minionym tygodniu udało się zrealizować plan treningowy (4 treningi). W przyszłym będę miał sporo nadgodzin i najprawdopodobniej będę już musiał zredukować ilość treningów do 3. Szkoda. W piątek przerzuciłem najwięcej kilogramów, bo licząc tylko przysiady i martwy ciąg, sumą było 10.850kg. Do tego wspięcia na palce oraz przedramiona i brzuch. Całość w 75 minut

Teraz jest więc pora żarcia, by przebić się przez 81kg. Bardzo mnie cieszy, iż nie dopadają mnie jeszcze kurcze w dolnej części pleców, dobrze również, że dotarły wreszcie suple, z których najbardziej wymyślnym wynalazkiem jest ZMA. Żadnych bajerów na razie nie potrzebuję, a jedyną ekstrawagancją związaną w treningami w ostatnim czasie było unoszenie jednorącz na modlitewniku sztangi 15kg (na sam koniec treningu łap). Biceps musi wykonać sporą pracę przy stabilizacji ruchu, skutkiem czego jest niesamowicie nabity. Sylwetka się ciągle poprawia, ale w dalszym ciągu wszędzie brakuje obwodów, by jakoś to wyglądało. Następne treningi to 5-ki, która dadzą dokładny obraz tego, jak stoję siłowo.

Chciałbym również odnotować, że zdjęcia prezentowane ostatnio w dzienniku niwixa ukazują zmniejszającą się ilość wykwitów ropnych na jego plecach
        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• mało istotny fakt odnotowałeś
          %)
          Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Dziś w południe 47 minut marszu w lesie .
            Waga 81,1kg (+0,6kg). Wszystko idzie w dobrym kierunku .

EDIT: zapomniałbym o zdjęciu aktualnej formy, po suplementacji włoskim oraz meksykańskim winem

Mój dziennik treningowy

Komentarz

• w trumnie sypiasz ?

Komentarz

• ja mam 86,2 na wadze
                +1 kg w tygodniu

peieprzona redukcja %)
                Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Hardziu, a gdzie wiadro/miednica?
                  Ostatnio edytowany przez rajtuz; [ARG:4 UNDEFINED].
                  http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY
                  inspired by najsuchszy szczur.

Komentarz

• Zamieszczone przez rajtuz Zobacz posta
                    Hardziu, a gdzie wiadro/miednica?
                    Oj student, student

Zamieszczone przez niwix Zobacz posta
                    ja mam 86,2 na wadze
                    +1 kg w tygodniu

peieprzona redukcja %)
                    Ciekawe ile łapałbyś na masie

Wraca moc . Dziś w ostatnich seriach progresji poszło odpowiednio:
                    - wycisk na płaskiej ławce: 5x115kg + docisk 5x125kg
                    - szrugsy ze sztangą: 5x115kg (ciężko się zdejmuje ze stojaków i odkłada sztangę, na szczęście chwyt wytrzymuje, bo wzmacniam go izometrycznie, trzymając hantle 2x45kg na czas )
                    - wycisk na smith-suwnicy od czubka głowy, siedząc: 5x115kg + docisk ze stojaków 5x125kg

Jako małe urozmaicenie, na bicepsy wykonałem negatywy, w postaci opuszczania na modlitewniku trzymanej jednorącz sztangi 15kg. Przy fazie pozytywnej pomagał Nitro . Zresztą dziś w klubie był również Knife ze swoją dziewczyną, która machała ciężarami znacznie większymi od większości nastoletnich sezonowców.

Po treningu czuć buzujące hormony i zastrzyk energii, nie ma to jak trening 5-tek.
                    Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Ja polecę suwnicę do szrugsów, o wiele wiele mniej kłopotu, a z magnezją i serie ze 160 kg robiłem

No oczywiście, teraz sprzęty zajebane sezonowcami, ale co począć
                      Ostatnio edytowany przez _Knife_; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Lekarze chcą nas zabić, COVID to ściema, szczepionki nie działają, witamina C leczy raka, tiomersal wywołuje autyzm i inne #mity medyczne 2020!

"Co tam znowu bierzesz? Kreatynę monohydrat, bo jabłczanu to się trochę boję"

Największe zestawienie tekstów o interwałach wszelakich: TABATA, interwały VO2 MAX, IBUR, jak biegać - od A do Z.

Komentarz

• Sam sobie odpowiedziałeś . Ponadto zwykle robię superserie: wycisk na płaskiej + szrugsy oraz wycisk siedząc + przyciąganie drążka z górnego wyciągu, siedząc. Gdybym trzaskał szrugsy jako samodzielne ćwiczenie, to z pewnością wybrałbym wariant na suwnicy.
                        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• "a z magnezją i serie ze 160 kg robiłem "

nie myślałem ze to kiedyś napiszę, ale 160 na szrugsy to żaden wynik :-D

zdr

Komentarz

• Napisz przy ilu się zesramy
                            Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
                              Napisz przy ilu się zesramy
                              przy 80 kg
                              ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

• o kurwa.... teraz bedzie rzez
                                http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY