Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• spaaaam
    Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
    oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• 21,49 EURO

Nagrod? jest tenorowy okrzyk "spaaaam" w wykonaniu WODYNA
      Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• W minionym tygodniu uda?o si? zrealizowa? plan treningowy (4 treningi). W przysz?ym b?d? mia? sporo nadgodzin i najprawdopodobniej b?d? ju? musia? zredukowa? ilo?? treningów do 3. Szkoda. W pi?tek przerzuci?em najwi?cej kilogramów, bo licz?c tylko przysiady i martwy ci?g, sum? by?o 10.850kg. Do tego wspi?cia na palce oraz przedramiona i brzuch. Ca?o?? w 75 minut

Teraz jest wi?c pora ?arcia, by przebi? si? przez 81kg. Bardzo mnie cieszy, i? nie dopadaj? mnie jeszcze kurcze w dolnej cz??ci pleców, dobrze równie?, ?e dotar?y wreszcie suple, z których najbardziej wymy?lnym wynalazkiem jest ZMA. ?adnych bajerów na razie nie potrzebuj?, a jedyn? ekstrawagancj? zwi?zan? w treningami w ostatnim czasie by?o unoszenie jednor?cz na modlitewniku sztangi 15kg (na sam koniec treningu ?ap). Biceps musi wykona? spor? prac? przy stabilizacji ruchu, skutkiem czego jest niesamowicie nabity. Sylwetka si? ci?gle poprawia, ale w dalszym ci?gu wsz?dzie brakuje obwodów, by jako? to wygl?da?o. Nast?pne treningi to 5-ki, która dadz? dok?adny obraz tego, jak stoj? si?owo.

Chcia?bym równie? odnotowa?, ?e zdj?cia prezentowane ostatnio w dzienniku niwixa ukazuj? zmniejszaj?c? si? ilo?? wykwitów ropnych na jego plecach
        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• ma?o istotny fakt odnotowa?e?
          %)
          Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Dzi? w po?udnie 47 minut marszu w lesie .
            Waga 81,1kg (+0,6kg). Wszystko idzie w dobrym kierunku .

EDIT: zapomnia?bym o zdj?ciu aktualnej formy, po suplementacji w?oskim oraz meksyka?skim winem

Mój dziennik treningowy

Komentarz

• w trumnie sypiasz ?

Komentarz

• ja mam 86,2 na wadze
                +1 kg w tygodniu

peieprzona redukcja %)
                Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

• Hardziu, a gdzie wiadro/miednica?
                  Ostatnio edytowany przez rajtuz; [ARG:4 UNDEFINED].
                  http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY
                  inspired by najsuchszy szczur.

Komentarz

• Zamieszczone przez rajtuz Zobacz posta
                    Hardziu, a gdzie wiadro/miednica?
                    Oj student, student

Zamieszczone przez niwix Zobacz posta
                    ja mam 86,2 na wadze
                    +1 kg w tygodniu

peieprzona redukcja %)
                    Ciekawe ile ?apa?by? na masie

Wraca moc . Dzi? w ostatnich seriach progresji posz?o odpowiednio:
                    - wycisk na p?askiej ?awce: 5x115kg + docisk 5x125kg
                    - szrugsy ze sztang?: 5x115kg (ci??ko si? zdejmuje ze stojaków i odk?ada sztang?, na szcz??cie chwyt wytrzymuje, bo wzmacniam go izometrycznie, trzymaj?c hantle 2x45kg na czas )
                    - wycisk na smith-suwnicy od czubka g?owy, siedz?c: 5x115kg + docisk ze stojaków 5x125kg

Jako ma?e urozmaicenie, na bicepsy wykona?em negatywy, w postaci opuszczania na modlitewniku trzymanej jednor?cz sztangi 15kg. Przy fazie pozytywnej pomaga? Nitro . Zreszt? dzi? w klubie by? równie? Knife ze swoj? dziewczyn?, która macha?a ci??arami znacznie wi?kszymi od wi?kszo?ci nastoletnich sezonowców.

Po treningu czu? buzuj?ce hormony i zastrzyk energii, nie ma to jak trening 5-tek.
                    Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Ja polec? suwnic? do szrugsów, o wiele wiele mniej k?opotu, a z magnezj? i serie ze 160 kg robi?em

No oczywi?cie, teraz sprz?ty zajebane sezonowcami, ale co pocz??
                      Ostatnio edytowany przez _Knife_; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Lekarze chcą nas zabić, COVID to ściema, szczepionki nie działają, witamina C leczy raka, tiomersal wywołuje autyzm i inne #mity medyczne 2020!

"Co tam znowu bierzesz? Kreatynę monohydrat, bo jabłczanu to się trochę boję"

Największe zestawienie tekstów o interwałach wszelakich: TABATA, interwały VO2 MAX, IBUR, jak biegać - od A do Z.

Komentarz

• Sam sobie odpowiedzia?e? . Ponadto zwykle robi? superserie: wycisk na p?askiej + szrugsy oraz wycisk siedz?c + przyci?ganie dr??ka z górnego wyci?gu, siedz?c. Gdybym trzaska? szrugsy jako samodzielne ?wiczenie, to z pewno?ci? wybra?bym wariant na suwnicy.
                        Mój dziennik treningowy

Komentarz

• "a z magnezj? i serie ze 160 kg robi?em "

nie my?la?em ze to kiedy? napisz?, ale 160 na szrugsy to ?aden wynik :-D

zdr

Komentarz

• Napisz przy ilu si? zesramy
                            Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
                              Napisz przy ilu si? zesramy
                              przy 80 kg
                              ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

• o kurwa.... teraz bedzie rzez
                                http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY