Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hardened - blog treningowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• fajnie tam w tej Danii by?o

Komentarz

• Zamieszczone przez pele Zobacz posta
      Taki to po?yje.
      Relacja jak zawsze znakomita.

PS. a gdzie ma?e hardziki
      Jakby by?y ma?e Hardziki, to by nie by?o podró?owania .

Zamieszczone przez niwix Zobacz posta

nie podciagaj tak wysoko bia?ych skarpetek jak masz krótkie spodenki
      Przepraszam

Zamieszczone przez niwix Zobacz posta
      stchórzy?es przed bananami
      wi?c przynajmniej powiedz ?e z piwem wykonywa?e? jednor?kiego morderc?
      Niestety, robi?em tylko i wy??cznie bica

Zamieszczone przez ojan Zobacz posta
      Hardened
      A wi?c Twoje cia?o zachowuje si? jak cia?o prawdziwego kulturysty (chocia? Twoja ?wiadomo?? nie chce akceptowa? tego poj?cia).
      Mam nadziej?, ?e szybko nadrobisz ten biedny kilogram!
      Wida? w Tobie artystyczn? dusz? (kultury?ci tacy s?), pi?kne widoki, ?liczne towarzystwo do delektowania si? energetycznym napojem.
      Licz? na to, ?e kilogram przyb?dzie szybciutko, wystarczy ?e prze?wiczone mi??nie przytrzymaj? wi?cej wody. Zreszt? wieczorem napisz? wi?cej o "si?ownianych" planach.
      Wi?kszo?? kulturystów, jakich widuj? na si?owni umie jedynie konstruowa? "artystyczne" wi?zanki przekle?stw.

Zamieszczone przez marty Zobacz posta
      Beherovka jest oble?na
      Heh, na dodatek kupili?my limitowan? Beherovk? cytrynow?. Nie do??, ?e mia?a ledwie 20%, to jeszcze jak dla mnie by?a za s?odka. Tak wi?c rozprawi?a si? z ni? moja pi?kniejsza po?owa.

Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
      Te? tam by?em kilka razy - ?wietne góry, szkoda ?e S?owacja (o wiele atrakcyjniejsza od polskich Tatr pod ka?dym wzgl?dem) zrobi?a si? taka droga.
      Fakt, kiedy? na S?owacji ceny by?o groszowe, ale i teraz jest nieco taniej ni? u nas.

Zamieszczone przez KingOdin Zobacz posta
      fajnie tam w tej Danii by?o
      Ano fajnie . Tam jest nieco inne, spokojniejsze tempo ?ycia i sprawy, które u nas s? skomplikowane (za?atwianie spraw po urz?dach, bankach, przeró?nych instytucjach), tam nie absorbuj? wiele uwagi. Mo?na to za grosze zleci? odpowiednim firmom, które si? co do grosza ze wszystkiego rozliczaj?. Nie ma te? strachu, ?e Ci okradn? wypoczynkowy dom, ale to akurat wynika z ogólnie znacznie wi?kszej zamo?no?ci.
      Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• i w?a?nie dlatego ?a?uj?, ?e jeszcze nie zdecydowa?em si? na wyjazd
        w Polsce wszystko... ehh przemilcz?.

By?em x lat temu w Kopenhadze, ?wietne miasto. Ludzie te?, jacy? tacy .. normalni. W Pl co drugi to oszo?om albo radyka? jaki?.

Komentarz

• Podczas urlopu ucztowa?em do woli, aczkolwiek nie bezmy?lnie. Dodatkowo bardzo du?o si? rusza?em (zw?aszcza w czasie wypoczynku w górach), skutkiem czego uda?o mi si? unikn?? podtuczenia. Moja aktualna waga wynosi 80kg (o 1kg mniej, ni? przed urlopem) i moim obecnym celem jest jej zwi?kszenie o par? kilogramów, by poprawi? swoje wyniki podczas treningów si?owych, do których powróc? zaraz po „masówce”. Jako „masowy” plan ?wicze? s?u?y mi REWELACYJNY program treningowy WODYNA, funkcjonuj?cy pod nazw? 15-10-5_Rehab, umo?liwiaj?cy b?yskawiczny powrót do optymalnej formy. Stosowa?em go ju? dotychczas 2-krotnie i sprawdza? si? dotychczas doskonale.

Ch?ci mi nie brakuje, tradycyjnym problemem jest „tylko” nat??enie pracy, gdy? zaraz po urlopie wpad?em w totalny kocio? (10-11 godzin jazdy na najwy?szych obrotach). Plan WODYNA musia?em niestety lekko zmodyfikowa?, pod k?tem jego jak najszybszego wykonywania i skutkiem tego jest rezygnacja z tempa 4 sek + 4 sek dla kilku ?wicze?. Wiem, ?e to wp?ynie obni?y efektywno?? planu, ale lepszej alternatywy nie widz?. Pierwsze 3 treningi z planu ju? wykona?em, ci??ary s? ma?e, wi?c oszcz?dz? Wam czytania dok?adnych wypisek z wszystkich treningów, do czasu gdy odbuduj? form? i zabior? si? za plan si?owy (kwestia paru tygodni). Obecny tydzie? zapowiada si? na nieco normalniejszy w pracy, wi?c spróbuj? zawita? na si?owni 4 razy (za sob? mam ju? 2 treningi z 4-rech), co jest optymaln? cz?stotliwo?ci? ?wicze? dla przedstawionego planu. Z suplementów obecnie (podczas urlopu nie jad?em ?adnej chemii) stosuj? jedynie potreningowy Dark Matter i Omeg? 3. Postaram si? jeszcze upolowa? ZMA, bo czuj?, ?e z dnia na dzie? budz? si? coraz s?abiej zregenerowany (a nie jestem w stanie zwi?kszy? ilo?ci snu ponad 7 godzin).
          Mój dziennik treningowy

Komentarz

• tempo 4+4 wprowadzi?em kiedy "zamowiles" wersje rehab [miales klopoty z ?okciami

nic z?ego sie nie stanie jesli zamiast 4+4 zastosujesz pó?toraki, ktore w sumie daja jeszcze wieksze napiecie

s?usznie zauwazyles ze dla tego planu optymalna czestotliwosc treningow to 4x w tygodniu

w celu max skrocenia czasu trwania planu moznaby zrobic tak :

trening A:

1: wyc lezac + szrugs + unoszenie bokiem

2: 1 seria docisku

3: P Press do 70% WL + drazek* * unoszenie bokiem w opadzie

*: na 15tkach podchwyt polowki, na 10 nachwyt, na 5tki szeroko
            jako drazek mozesz uzyc sztangi na stojakach z ktorych korzystasz na PPress

4: seria:
            "modlitewnik Wodyna"

BEZ PRZERW LEWA-PRAWA-LEWA

5rostowanie do do?u na wyc gornym jednoracz , zakr ruchu 90 stopni, jedna reka trzyma ?okiec od strony bicepsa [i dzia?a podobnie jak bandaze na kolana w przysiadach]

BEZ PRZERW LEWA-PRAWA-LEWA ITD

Dzien B

1: przysiad przedni

2: jedna seria przysiadu tylnego +10kg do siadu przedniego

3: jedna seria wspiec na palce z dalszymi +20 kilogramami na sztandze

4: MC sumo

************ brzuch czy przedramiona po prostu odpusc na razie - i tak sie napracuj?
            Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
            oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• jeden dzie? po?wi?cili?my na wycieczk? do Popradu, gdzie znajduje si? najwi?kszy w Europie kompleks basenów z wod? termaln?. Nietrudno si? domy?le?, ?e zje?d?ali?my z przeró?nych zje?d?alni i pluskali?my si? jak ma?e dzieci.
              W Popradzie mo?e i znajduje si? aquapark z najwi?ksz? powierzchni? basenów z wod? termaln?, ale je?li chodzi o atrakcje typu zje?d?alnie i inne udziwnienia ja jako numer jeden wskaza?bym tatralandi? (http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=info&lang=pl). Mia?em przyjemno?? by? tam rok po otwarciu i musz? przyzna?, ?e zrobi?a na mnie wielkie wra?enie - 5 zje?d?alni (z czego 2 naprawde du?e i szybkie, a jedna nieczynna chyba z powodu z?ej konstrukcji. Pewnie budowniczy zbyt dos?ownie wzi?li sobie do serca jej nazwe - Kamikadze). Do tego baseny, sztuczna fala, trampoliny i wiele wiele innych atrakcji.
              Nie wiem jak to teraz wygl?da (z tego co wida? na stronie jest wi?cej zje?d?alni itp.), ale na pewno warto si? przekona?, nie jest wcale tak drogo - wej?cie na ca?y dzie? dla osoby doros?ej kosztuje tylko 15 euro, co w porównaniu z cen? i jako?ci? aquaparków i basenów termalnych w Polsce to groszowa sprawa.
              Ostatnio edytowany przez Max; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błąd stylistyczny ;)

Komentarz

• 2 lata temu p?aci?em na nasz? kas?
                chyba 40 albo 50z? za ca?odniowy bilet
                Za progiem stała młoda dziewczyna. Bardzo wyraźnie dziewczyna. Absolutnie nie można jej było pomylić z chłopcem w żadnym znanym języku — zwłaszcza w Braille’u.

Komentarz

• WODZIU: dzi?ki, w razie potrzeby skorzystam z tego najkrótszego wariantu . Z wyciskania od czo?a jednak nie zrezygnuj?, bo te ?wiczenie najlepiej rozbudowuje moje barki.

Dzisiaj zako?czy?em mikrocykl A. Na pi?tkach posz?o w wycisku na ?awie 5x100kg i docisk 5x110kg, w wycisku od czo?a identyczne obci??enia. Obci??enia malutkie (oczywi?cie wsz?dzie zapas), ale ju? si? nauczy?em, by podczas pierwszego mikrocyklu nie hasa? . ?aden trening nie przekroczy? jeszcze godziny, a najlepsze zakwasy by?y po przysiadach na 15-kach.
                  Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez susik Zobacz posta
                    2 lata temu p?aci?em na nasz?-klas?
                    gratulujemy
                    ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

• chyba ty
                      Za progiem stała młoda dziewczyna. Bardzo wyraźnie dziewczyna. Absolutnie nie można jej było pomylić z chłopcem w żadnym znanym języku — zwłaszcza w Braille’u.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hardened Zobacz posta
                        WODZIU: dzi?ki, w razie potrzeby skorzystam z tego najkrótszego wariantu . Z wyciskania od czo?a jednak nie zrezygnuj?, bo te ?wiczenie najlepiej rozbudowuje moje barki.

Dzisiaj zako?czy?em mikrocykl A. Na pi?tkach posz?o w wycisku na ?awie 5x100kg i docisk 5x110kg, w wycisku od czo?a identyczne obci??enia. Obci??enia malutkie (oczywi?cie wsz?dzie zapas), ale ju? si? nauczy?em, by podczas pierwszego mikrocyklu nie hasa? . ?aden trening nie przekroczy? jeszcze godziny, a najlepsze zakwasy by?y po przysiadach na 15-kach.
                        tez tak sie zastanawialem - wystarczy podmienic PPress na wyc od czo?a
                        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Rano 15 minut przebie?ki, a potem wizyta w "Ró?ance". Dzi? by? ostatni letni koncert, muz? grali zró?nicowan? acz fajn?. Ja czyta?em sobie przy kawie felietony Clarksona (tego z Top Gear). Go?? ma naprawd? nieprzeci?tny styl, pe?en celnych porówna?, wyszukanych metafor i skrz?cy humorem .

Niedzielna waga = 80,5kg (+0,5kg). My?la?em, ?e wi?cej z?api?, pora zwi?kszy? ci??ary .

Koncert w "Ró?ance"

Wystawa plakatów w ogrodzie. Ten mi si? spodoba? najbardziej. Pomys?owy i oryginalny
                          Mój dziennik treningowy

Komentarz

• Dzi? zrobi?em bardzo szybkie 15-ki i spompowa?o mnie do granic mo?liwo?ci. Pomimo, ?e do optimum formy daleko, ?apka spompowa?a si? o tak:

Z drugiej strony, widz? wi?cej t?uszczu na brzuchu. Pora ograniczy? bachusowe uczty i zamiast takich sobotnich kolacyjek:

Powróci? do wsuwania smacznych ryb, dodatkowo bia?e pó?wytrawne wino (wyborne na lato) zast?puj?c czerwonym, z uwagi na zdecydowanie mniejsz? zawarto?? cukru, w?a?ciwo?ci prozdrowotne i pobudzaj?ce metabolizm do ?wawszej pracy.
                            Mój dziennik treningowy

Komentarz

• i - zamiast oliwek z papryk?... yyy oliwki
                              zamiast fety twaróg
                              a zamiast orzechów siemie (i przy nabijaniu aeroby zrobisz)

Komentarz

• Dobre rady zawsze ch?tnie widziane... ale powy?sze do nich nie nale?? . Na marginesie: tam nie na fety, lecz gorgonzola, a orzechy w?oskie to jeden z najzdrowszych i najbardziej wskazanych sk?adników diety kulturystycznej.

Jak kto? s?dzi, ?e przysiady to najbardziej m?cz?ce ?wiczenie, to jest w b??dzie. Gorsze jest wykonywanie przysiadów:
                                - w seriach po 15 powtórze?
                                - uzupe?nionych na tym samym treningu seriami - o takiej samej ilo?ci powtórze? - martwego ci?gu
                                - w upale i zaduchu
                                - b?d?c skrajnie niewyspanym.

Dzi? wykona?em wariant kumuluj?c wszystkie powy?sze czynniki i ju? po przysiadach mia?em ochot? i?? do domu. Zrobi?em jednak ca?o?? i przerzuciwszy nieca?e 10 ton poszed?em na mi?kkich nogach do domu gdzie dogorywam. Tyle tytu?em "lightowych" 15-tek. Nie mam na nie sposobu, zawsze mnie niszcz?
                                Mój dziennik treningowy

Komentarz

Pracuję...
                                X