Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jarot09 / dziennik / SIŁA!/ Brązowy medal na Mistrzostwach Świata Jun 2013 - str 195!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ziomal Zobacz posta
    Graty równie?. Czekamy na oficjalne 400 w siadzie
    i 1000kg w trójboju

Komentarz

• Gratuluje Kamil :-)))

Komentarz

• mega, gratuluj?!
        Nie odpisuje na PW związane z hormonami - pisać w odpowiednich tematach w dziale Zdrowie.

Komentarz

• Dzi?ki wszystkim!!!
          Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].
          filmy z moich zawodów i treningów:
          http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• Super!

Szczere gratulacje

Komentarz

• Za co uwalili ci?g na 327,5?

A w tym wyciskaniu tej ?wiartki z hakiem to my?la?em przez moment, ?e 2 powtórzenie planujesz zrobi?

Komentarz

• za wózek - delikatnie opu?ci? sztang?, po czym ci?gn?? dalej. wg przepisów ka?dy ruch sztangi w dó? podczas ci?gu jest równoznaczny ze spaleniem.
                pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

Komentarz

• No dobra, wi?c tak, wyjazd do Pragi zacz?? si? do?? kiepsko, bo 100km za granic? czesk? na autostradzie wywali?o ?ruby z wtrysków w merolu , na szcz??cie znajomy z Cieszyna który je?dzi lawet? akurat by? wolny i po 5 godzinach sp?dzonych na czeskim shellu zgarn?? mnie i dwoje innych zawodników którzy ze mn? jechali i zawióz? nas do Pragi, a potem ?ci?gn?? lawet? mój samochód do Cieszyna, za co jestem mu bardzo wdzi?czny!!!

Przejd? teraz ju? do samego startu, wag? mia?em do?? nisk? bo tylko 146,05kg

Przysiady

1 podej?cie - 370kg zmarnowane podej?cie, stojaki by?y wyj?tkowo szeroko rozstawione, niemal?e pod same tuleje, co spowodowa?o ?e odchodz?c zaczepi?em sztang? i z jednej i z drugiej strony, ?le si? ustawi?em (za szeroko) i kompletnie do dupy zrobi?em ten przysiad, nie do?? ?e p?ytko to jeszcze ci??kawo wsta?em, szkoda gada?

2 podej?cie - 370kg ,tym razem wszystko by?o dobrze, ustawi?em si? ok mimo ?e znowu identycznie zaczepi?em sztang? o stojaki odchodz?c, ale tym razem przysiad by? g??boki i lekki, podej?cie zaliczone

3 podej?cie - 390kg
                  ten ci??ar by? planowany na 2 podej?cie, ale ?e wysz?o jak wysz?o to podszed?em do niego w trzecim, znowu zaczepi?em odchodz?c sztang? o stojaki, ale ustawi?em si? dobrze i wszystko posz?o ?adnie, nie by?o ju? lekko, sztanga troch? wa?y?a, ale p?ynnie posz?a w gór?, szkoda ?e to ju? by?o 3cie podej?cie, bo my?l? ?e 400kg by?o jak najbardziej do wywalczenia! Jednak 390kg to jakby nie patrze? ?yciówka i najwi?kszy ci??ar zawodów i ma?y z?oty medal w przysiadach! Po przysiadach prowadzi?em.

Wyciskanie

1 podej?cie - 245kg, mocno si? obawia?em wyciskania, bo 20 minut na rozgrzewk? to jaki? ?art, ale takie s? przepisy, tylko z powodu tego i? ostatni podchodzi?em w siadach, uciek?y 4 minuty na zej?cie z pomostu, ?ci?gni?cie kostiumu do przysiadów itd. machn??em 3 szybkie serie RAW i za?o?yli?my koszul? co te? troch? trwa, jak ju? mia?em j? na sobie to mia?em bodaj?e 6 minut na zrobienie czego? w koszuli na rozgrzewce, zrobi?em 3 szybkie podej?cia z czego ostatnie 220 nawet nie opu?ci?em do klatki, ale mimo wszystko 245kg na pomo?cie ju? zesz?o do klaty i jako? to wycisn??em

2 podej?cie - 255kg tutaj ju? by? spokój i ten ci??ar wycisn??em praktycznie bez wysi?ku, opu?ci?em sztang? idealnie w punkt dzi?ki czemu posz?a naprawd? g?adko w gór? do samego ko?ca. Pomost by? strasznie ?liski, przy opuszczaniu sztangi stopy mi si? ca?y czas rozje?d?a?y, dlatego sam by?em mega zdziwiony ?e to podej?cie tak dobrze wysz?o hehe

3 podej?cie - 260kg ten ci??ar by? spokojnie w zasi?gu, ale niestety tym razem nie trafi?em z opuszczaniem w punkt, sztanga zesz?a minimalnie w stron? brzucha i koszulka ju? nie zapracowala tak jak w poprzednim podej?ciu, sztanga stane?a w ko?cówce, w zasadzie to prawa r?ka wysiad?a, bo lew? ju? mialem prawie doprostowan?, ale prawa ju? zacze?a si? cofa?. Szkoda bo 5kg stracone. W wyciskaniu troch? straci?em do ruska, który wyszed? na prowadzenie, z przewag? 5kg.
                  Zaliczone 255kg da?o mi ma?y br?zowy medal w wyciskaniu.

Ci?gi

1 podej?cie - 300kg wesz?o jak szmata, zgodnie z planem

2 podej?cie - 315kg równie? do?? pewnie zaliczone podej?cie, z zapasem oko?o 10kg, tym podej?ciem zapewni?em sobie bezpieczn? przewag? nad Norwegiem, wi?c srebrny medal mia?em ju? praktycznie w kieszeni i pozosta?o tylko zaatakowa? Rosjanina

3 podej?cie - 327,5kg ci??ar ten wci?gn??em, niestety z b??dami technicznymi i s?dziowie s?usznie spalili mi to podej?cie, my?l? ?e to by?o dos?ownie 2,5kg za du?o ?ebym móg? to wci?gn?? czysto, ale tak to bywa, tym razem si? nie uda?o i Rosjanin wygra?, na pocieszenie, ma?y srebrny medal w ci?gu za 315kg.

W trójboju uzyska?em 960kg co da?o srebrny medal

My?l? ?e tym startem zapewni?em sobie mo?liwo?? startu na Mistrzostwach ?wiata Juniorów, które odb?d? si? w Texasie na prze?omie sierpnia i wrze?nia! Mam nadziej? ?e tam równie? b?d? walczy? o z?oto i tym razem si? uda!

Moje najwa?niejsze podej?cia z tych zawodów

Dzi?kuj? wszystkim którzy mi pomagali w przygotowaniach! Szczególnie: ?ukaszowi, Rafa?owi, Tomkowi i Marcinowi!
                  Oraz cz??ci Polskiej Kadry która pomaga?a mi na samym starcie!
                  Dzi?kuj? równie? wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki i przepraszam ?e troch? zawiod?em, mia?o by? z?oto, mia?o by? 400kg w siadzie, ale niestety si? nie uda?o tym razem...

Komentarz

• Graty Jarot. Nowe do?wiadczenia masz, nast?pnym razem b?dzie z?oto.
                    Dziennik treningowy - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8401

Komentarz

• Nie masz za co przeprasza?.

2 miejsce to ?wietny wynik, nie mia?e? po prostu troch? szcz??cia i tyle.

A 400 w siadach to tylko kwestia czasu.

Komentarz

• No dzi?ki, po prostu z?oto by?o w zasi?gu, dlatego troch? szkoda, ale ju? nie ma co prze?ywa?, tylko jecha? dalej!!!

Teraz celem s? Mistrzostwa ?wiata w samym Wyciskaniu Le??c, które odb?d? si? w przedostatnim tygodniu maja, w Kownie na Litwie. Ewentualnie jeszcze 2 tygodnie wcze?niej Mistrzostwa Europy Seniorów w TS, ale troch? mi one nie po drodze wi?c zobaczymy...
                        Potem ju? tylko si? skupi? na Mistrzostwach ?wiata Juniorów w TS, które b?d? na prze?omie sierpnia i wrze?nia w Texasie!

dzisiejszy lekki trening rozruchowy

1. Przysiady RAW

gryf x10
                        gryf x10
                        70kgx10
                        100kgx8
                        140kgx6
                        180kgx4
                        200kgx2
                        200kgx2
                        200kgx2

2. Wyciskanie le??c RAW z zatrzymaniem

gryf x20
                        50kgx10
                        50kgx10
                        80kgx8
                        110kgx5
                        122,5x4
                        135kgx2
                        135kgx2
                        135kgx2

3. Prostowanie nóg na maszynie

3 serie x15 lekko

4. Uginanie nóg na maszynie

2 seriex15 lekko

5. Rozpi?tki leciutko

3 serie x15

6. Unoszenie ramion bokiem

3 serie x15

7. Uginanie ramion ze sztangielkami

3 serie x15

Pierwszy trening po powrocie z Pragi, rozruch w siadach i ?awie, potem delikatna pompka na malutkich ci??arach.

Komentarz

• konsultujesz si? jeszcze z WODYNem czy ju? wszystko po swojemu?
                          DT - coś tam w domu macham ciężarkami

Komentarz

• od pó?tora roku treningi rozpisuje mi mój kolega, równie? zawodnik

Komentarz

• jak wida? z powodzeniem

ps. Wodyn zacz?? je?? mi?so, to mo?e i na BF wróci

Komentarz

• Zamieszczone przez jarot09 Zobacz posta
                                od pó?tora roku treningi rozpisuje mi mój kolega, równie? zawodnik
                                Chyba jedyni, którzy byliby uprawnieni do rozpisywania Ci treningów to Jarek Olech, ?ubr i Wegiera Stawiam na ?ubra.

Komentarz

Pracuję...
                                X