Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• WODYN
    odpowiedział(a)
    ja popieram teorie, bo jest niepodwazalna, w praktyce , z bolem - to wszystko sa rzeczy indywidualne i kazdy interpretuje po swojemu a fizyki nie zmieni

ja moge myslec ze przebije glowa mur, ale fizyka na ogol az tak bardzo myslom nie ulegfa

fakty sa takie - opusc sie w sprzecie za szybko to Cie odbije "byle jak" i stracisz rownowage,
    nie wazne czy jestes Zubrem czy Jarotem czy innym ?wierzem

jesli po odbiciu dupa leci do tylu to bandaze za mocno odbily

jesli po odbiciu dupa leci do przodu , to kaftan za mocno odbil

teoretycy to sa ludzie co nie znaja teorii, mimo ze przysiadaja powiedzmy 250- 300kg a nie wiedza jakim wyzwaniem jest rownowaga z 4 setkami na plecach

Zostaw komentarz:

• bandit
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez _Alchemik_ Zobacz posta
    Bandit, chodzi o to, ?e jako czysty teoretyk omijasz par? istotnych czynników, niewa?ne zreszt?, ka?dy schodzi jak mu wygodnie / jak jest w stanie w danej chwili

EDIT
    z du?ym ci??arem na plecach troch? ci??ko analizowa? szczegó?owo optymalny tor zej?cia
    No w?a?nie o to chodzi, ?e to s? rozwa?ania czysto fizyczne, pomijaj?ce wiele istotnych drobiazgów, takich jak w?a?nie ból itp. Fizyka nie bierze pod uwag? bólu.
    W fizycznym uproszczeniu strój jest spr??yn? poch?aniaj?c? i oddaj?c? energi?.

Ka?dy schodzi jak mu wygodnie, ale jak si? przyjrzysz to si? oka?e, ?e te pr?dko?ci s? w?a?ciwie dla wszystkich bardzo zbli?one i nie wiele si? ró?ni? przy max obci??eniu. Ta optymalna pr?dko?? wynika z wielu rzeczy, z których cz??? zosta?a tu poruszona a mi chodzi?o tylko o to, ?e dla samego dzia?ania stroju pr?dko?? zej?cia nie ma wi?kszego znaczenia (przy max ci??arach), chyba, ?e b?dzie to zej?cie ?miertelne...

Zostaw komentarz:

• _Alchemik_
    odpowiedział(a)
    Bandit, chodzi o to, ?e jako czysty teoretyk omijasz par? istotnych czynników, niewa?ne zreszt?, ka?dy schodzi jak mu wygodnie / jak jest w stanie w danej chwili

EDIT
    z du?ym ci??arem na plecach troch? ci??ko analizowa? szczegó?owo optymalny tor zej?cia
    Ostatnio edytowany przez _Alchemik_; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• bandit
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jarot09 Zobacz posta
    Bandit: z tego co znalaz?em w twoim dzienniku masz rekord w przysiadzie 100kg, zapewne RAW, tak?e zapewniam Ci? ?e jakby? zo?o?y? ciasny kostium i zwi?za?bym Ci kolana banda?ami to by? nie by? wstanie zej?? g??boko nawet z 250kg
    A co do tego wszystkiego ma mój rekord? Rozmowa by?a o fizyce i o tym co z fizyk? ma wspólnego sprz?t. Nie musz? do tego zak?ada? sprz?tu ani bra? 250kg.

Ok, nie rozmawiajmy o fizyce bo widz?, ?e si? si?ownia irytuje.

Zostaw komentarz:

• bandit
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez _Alchemik_ Zobacz posta
    Hahaha go?? 100 w siadzie specem od sprzetu.
    Nie od sprz?tu a od fizyki, o której tu si? nawi?za?a rozmowa, ale Ty pewnie tego nie kapujesz, wi?c luz. Sprz?tu nigdy nie mia?em, nie u?ywa?em ale wiem jak dzia?a a dok?adniej jaki to jest model fizyczny i tyle.

Zostaw komentarz:

• Siła
    odpowiedział(a)
    Jarot, gdzie i jak robi?e? uprawnienia trenerskie?

Zostaw komentarz:

• A_I
    odpowiedział(a)
    Ja przy 250kg zlozylbym sie jak ?dzb?o trawy nacisniete butem nie mialbym czasu nawet poczuc uzytecznosci sprzetu. Hyhyhy. Dla mnie to targacie kg ktorych ciezaru nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic.
    Ostatnio edytowany przez A_I; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• _Alchemik_
    odpowiedział(a)
    Hahaha go?? 100 w siadzie specem od sprzetu. To zupelnie inne bajki raw i nawet same bandaze, a co dopiero sprzet

Zostaw komentarz:

• Mawashi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jarot09 Zobacz posta
    Bandit: z tego co znalaz?em w twoim dzienniku masz rekord w przysiadzie 100kg, zapewne RAW, tak?e zapewniam Ci? ?e jakby? zo?o?y? ciasny kostium i zwi?za?bym Ci kolana banda?ami to by? nie by? wstanie zej?? g??boko nawet z 250kg

jak chcesz si? przekona? jak to jest chocia? w samych banda?ach, to zapraszam na Bemowo, na si?ownie "pod ko?cio?em", jestem tam trenerem, a z tego co widz? te? jeste? z Warszawy
    ?eby si? zesra?, to wystarczy ?e ja go zawi??e swoimi amatorskimi banda?ami Te? na Bemowie, zapraszam.

Zostaw komentarz:

• Senegroth
    odpowiedział(a)
    Jeszcze by musia? wyj?? z tym 250

Zostaw komentarz:

• jarot09
    odpowiedział(a)

jak chcesz si? przekona? jak to jest chocia? w samych banda?ach, to zapraszam na Bemowo, na si?ownie "pod ko?cio?em", jestem tam trenerem, a z tego co widz? te? jeste? z Warszawy
    Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Senegroth
    odpowiedział(a)
    Jak kiedy? wejdziesz w ciasny kostium to zrozumiesz

Zostaw komentarz:

• jarot09
    odpowiedział(a)
    bandit jaki jest twój rekord w sprz?cie?

Zostaw komentarz:

• bandit
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
    tak ale z tego uprzedzenia wynika ze 440kg na pewno nie wymaga ?adnego rozp?dzania...
    No w?a?nie przecie? chyba nikt nie wk?ada stroju po to, ?eby d?wiga? ma?e ci??ary wi?c ja swoje rozwa?ania naturalnie ogranicza?em do przypadku max ci??arów.

Zamieszczone przez Senegroth Zobacz posta
    To Ty nie masz racji bo, trzeba "osi?gn??" w jaki? sposób t? g??boko??. A im szybciej zejdziesz tym ?atwiej dosi???(mocniej rozci?gniesz kostium) i mniej si? zm?czysz faz? negatywn?. To samo tyczy si? wyciskania czy martwego ci?gu.
    No ale przecie? nie wk?adasz stroju do tych ?wicze? po to, ?eby podnosi? ma?e ci??ary, czyli takie, w których trzeba rozp?dza? ci??ar w dó?, ?eby rozci?gn?? tan strój.
    Opuszczaj?c ci??ar nie ci?gniesz mi??niami po to, ?eby go rozp?dzi?. On sam si? rozp?dza. Musia? by? go rozp?dza?, gdyby ci??ar by? zbyt ma?y a to nie mia?o by sensu samo w sobie.

Zostaw komentarz:

• WODYN
    odpowiedział(a)
    tak ale z tego uprzedzenia wynika ze 440kg na pewno nie wymaga ?adnego rozp?dzania, bo kostium nie dzwiga az tyle w ?adnym punkcie ruchu

odbicie jest za to potrzebne dla wykorzystania odruchu mitotycznego i elastyczno?ci tkanek jak np ?ci?gna czy mi??nie, z tym ze to mo?e by? kilkucentymetrowe odbicie

czynnik psychologiczny tez wany - nie ka?dy zniesie bol uciskaj?cego kostiumu przy powolnym schodzeniu , szybciej = krótszy ból

z fizyki otar?em si? o 6 na maturze , heheeh - zamota?em si? w eksperymentalnym wyprowadzeniu wzoru na d?ugo?? fali ?wiat?a

obaj mieli racje ale si? nie dogadali
    Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X