Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szaleniec
    Urodziłem sie w Warszawie,
    Legie wielbię Legie sławie !

Komentarz

• DZISIAJ Trening poszedł do dupy! Szelki w nowym kostiumie pękły zanim zdazyłem złapać
      sztange (za słabo pewnie przeszyłem)...Pociagnalem 320 x1 bo bez szelek nie chciałem probowac.
      Co do siadow tez chujnia 400 na raz i nie za głeboko, troche mna bujneło i zrezygnowałem z ataku na
      drugie powt....Podsumowujac do dupy....!

Coraz częstszych porażek treningowych upatruje w przetrenowaniu... Za dużo startów, żadnej
      regeneracji, psychiczne wyczerpanie...RObię jeden i ten sam trening przez 10 miesiecy, mięśnie nie sa
      zaskakiwane nowymi bodźcami i chuj. Poza tym będzie to już mój czwarty miedzynarodowy start w tym
      sezonie, szczerze to mam dosc i wolalbym odpoczac, ale powolanie to powolanie....Niecałe półtora
      miesiaca na przygotowanie do zawodów tej rangi też nie wydaje sie zbyt długie...

Trzeba będzie myśleć nad inna strategia treningowa...
      Siła cię wyzwoli...
      http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
      d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Jak o tym mysle to trzeba bylo zrobic dzis ciagi po siadach.

Strategia zostala spieprzona kalendarzem startow i stresami braku czasu(start progresji ciagow i siadow opoznil sie o tydzien wiec skoki ciezarow sztucznie podwyzszylismy a jak sie okazalo spowodowalo to przedwczesne wypalenie).
        Wiec nie tyle zmieniamy strategie co powracamy do tej jaka MIALA byc, wypracowanej latami a sknoconej przez ciaganie Daniela po wszelkich zawodach, tu mam wielki zal do ZWIAZKU. IMO byla wielka szansa na 2 rek Swiata i jeden Europy. ) Przykladowo zabraklo fazy budowania bazy miesniowej (15-10-5).
        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Bez przesady z ta wina zwiazku. Planowaliscie w tym sezonie zblizenie sie do rekordow Europy wiec trzeba bylo zalozyc ze Daniel zostanie powolany na Europy i Swiata seniorow. Tym bardziej, ze na poczadku sezonu w Kielcach zrobil rewelacyjny wynik, co pozwalalo sadzic ze w trakcie sezonu jeszcze go wysrobuje. Moim (i nie tylko) zdaniem te treningi sa za ciezkie. We wtorek bardzo mocne dociaganie - co prawda spod kolan, ale bardzo duzy ciezar. Do tego mocny zarzut.
          W czwartek co prawda glownie wyciskanie, ale na koniec MC ze szrugsem i przysiady.
          W sobote MC i przysiady na bardzo duzych ciezarach.
          W takim ukladzie treningow organizm a zwłaszcza plecy sa bardzo mocno obciazone we wtorki i soboty. To już są naprawde bardzo duze ciezary i nawet organizm Daniela potrzebuje czasu na regeneracje.

Komentarz

• Piszesz o potrzebie regeneracji a bronisz "zwiazek" ktory wlasnie narzucil zbyt intensywne cykle przygotowan ciezar to rzecz wzgledna - dla was na pewno za duze obciazenie, dla daniela nie. Zreszta powtorze ze bylyby lzejsze gdyby nie zyebany kalendarz startow w juniorach plus seniorach.

Nie win mnie za nie branie pod uwage startow w seniorach
            nalegalem zeby daniel stanowczo odmowil i jak widze mialem racje

ps
            amen
            oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Chyba jednak dla Daniela byly za duze te obciazenia (w tym roku jest jak narazie regres wyników na zawodach).
              Skoro Daniel jednak zdecydowal sie jechac na zawody seniorow (i wcale mu sie nie dziwie) należalo dostosowac do tego cykl przygotowan tak, by sie nie przetrenowal. Ty jednak winisz tylko zwiazek.

Komentarz

• Zamieszczone przez dziko Zobacz posta
                Chyba jednak dla Daniela byly za duze te obciazenia (w tym roku jest jak narazie regres wyników na zawodach).
                Skoro Daniel jednak zdecydowal sie jechac na zawody seniorow (i wcale mu sie nie dziwie) należalo dostosowac do tego cykl przygotowan tak, by sie nie przetrenowal. Ty jednak winisz tylko zwiazek.
                Nie tylko zwiazek. Nie oczekuj cudow po mojej pracy. to jak gra w szachy, postaw Kasparowa w patowej sytuacji i tez nie wybrnie.
                Zmniejszenie sredniego obciazenia nastepuje przez wydluzenie cyklu. Zobacz jak wielki postep na TYM planie mialy ciagi w poprzednim sezonie i na poczatku obecnego. Czysty zawodnik nie moze miec szczytu formy 5x w roku. Ogarniasz to?
                oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• mi sie wydaje ze Wodyn ma racje. Zobacz Dziko ktory z zawodnikow(juniorow) startowal na wszystkim miedzynarodowych zawodach. Konovalov, Carl Yngvar oni tylko na juniorach startowali a Zubr jest ciąganypo wszystkich zawodach jakie tylko są. Przez to oddalila sie mozliwosc pobicia rekordow bo jak Wodyn napisal nie da sie 5 razy w roku szczytu sily zrobic.
                  Ostatnio edytowany przez michal29; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Miller jest tak samo na kazdych zawodach a jakos forme ma.

Komentarz

• Forma jest zajebista! Dzisiaj Sztanga latała jak szmata 280 wyciśnięte na lightcie, 330 pociagniete jak piorko!!!
                      Jest kurwa moc i chuj!!!
                      Musiałem odpoczac przemyslec rozstaw chwytu przy ciagu i efekty rewelacja.....

Patryk co do Millera to jest to zajebisty zawodnik i z reszta też mój bardzo dobry kolega, ale on to on, każdy reaguje na trening inaczej, nawet on miewa potknięcia (tak jak na mistrzostwach europy juniorów), bo nikt nie jest niezniszczalny. Ty jako zawodnik jeszcze nic nie znaczysz i nie masz pojęcia jakie ciężary wchodzą w grę przy moich treningach, bo nigdy nie miałeś tego na plecach, czy w rękach. Jak będziesz miał tyle startów co ja i będziesz robić z taką intensywnością każdy trening to oddam Ci szacunek, a tym czasem Twoje wypowiedzi uważam za mało znaczące, pozdrawiam i życzę progressu.
                      Siła cię wyzwoli...
                      d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• BP 280 DL 330

Powrót mocy, mam nadzieję, że nie zjebie startu, bo z techniką różnie bywa , nastawienie
                        pozytywne, ciąg kurwa rakieta dzisiaj, sam jestem w szoku pozdrawiam wszystkich
                        i do zobaczenia za dwa tygodnie, 3mać kciuki, POZDRO!!!!!! Kierunek -----> New Delhi

SIŁA!!!!!!!
                        Siła cię wyzwoli...
                        d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• to pozostaje zlota zyczyc tylko

Komentarz

• A siad?
                            oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Nie było czasu na siad, ograniczenia czasowe na siłowni....poza tym odpoczynek w siadach się przyda,
                              siady miałem na ogół mocne, więc nie widzę problemu...
                              Siła cię wyzwoli...
                              d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Ryzyk-fizyk. Ale jako ze w wielkiej mierze zaleza od kostiumu oraz ciagi/dociagania byly robione w tym tygodniu to moze byc ciekawie.
                                oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

Pracuję...
                                X