Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kriss Wodyn się pomylił z ciężarem w rwaniu ;P robię 60-70-80-70-60, a co do wysokości
    stojaków to kiedyś mierzyłem długość ruchu nie pamiętam ile to było ale coś koło 8 cm.
    Siła cię wyzwoli...
    http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Sobota 15.08.09

1. Podrzut 60-70-80 x 5p

2. Ciągi z 3 talerzy 100-150-200-250-300-320x3 340x1 x1 x1

3. Przysiady 120-170-200-230-280-320x3-340x1-360x3

4. Pompki na poręczach x15 x15 x15

Komentarze/Wnioski/Uwagi:

Dzisiejszy dzień treningowy zaczął się na lajcie rozgrzewka do ciągów bez problemów,
      problemy zaczęły się gdy zacząłem przy 340 kg kombinować z ustawieniem tułowia przy
      początku ruchu, chciałem ciąg z talerzy zrobić z takiej pozycji jak to robię z ziemi, co
      okazało się bardzo trudne, a nawet niemożliwe. Troszkę się tym zdołowałem kolejna
      próba wyglądała podobnie, dopiero gdy na trening przybył Golem i zobaczył jak ten ruch
      wygląda z boku powiedział mi, żebym robił te końcówki bardziej z prostych nóg i to było
      to!! Czułem się jakby mi ktoś zdjął ze sztangi ze 100 kg. Za tydzień będę robić już
      normalną techniką. Czasami zatem gdy nie kręci się filmów z treningu warto mieć kogoś
      kto powie ci co jest nie tak. Co do siadów to moc nieziemska 360 x 3 głęboko i
      dynamicznie. Nie wbijałem się jeszcze w nowy strój, bo mi się nie chciało, ale za tydzień
      już będę w nim atakować (o ile w niego wejdę ;P). No to tyle SIŁA!!!!!
      Siła cię wyzwoli...
      d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Liczymy na 400kg w serii w siadzie

Pozdro i SIŁA !

Komentarz

• a cięzary w rwaniu i podrzucie na rozgrzewke są jakoś ograniczone względem reszty obciążenia?? czy taki schemat po prostu?

Komentarz

• 2bój piątkami nawet na małych ciężarach może przyprawić o dychawicę
            Z ciągami z podstawek/klocków też coś takiego miałem, czyli prawidłowa jest technika "bardziej na proste" ?

"360x3 głęboko i dynamicznie"
            cholera, póki co chciałbym targać chociaż połowę tego
            pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

Komentarz

• No tak, przy takim zakresie ruchu, powinno się ciągnąć z prostych nóg.
              Siła cię wyzwoli...
              d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• czyli ciagi sa robione bez kostiumu??

Komentarz

• Witam. Niedawno dołączyłem. Bardzo ciekawy dziennik. Program treningowy też super. Wyniki Żubra niesamowite. Będę bacznie obserwował.
                  Pozdro

Komentarz

• Patryk Ciągi robię w kostiumie. Jasnop dzięki, miłego czytania życzę pozdro
                    Siła cię wyzwoli...
                    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Wtorek 18.08.09

poprzedni identyczny trening: http://www.body-factory.pl/showpost....&postcount=725

1. Wyciskanie od dechy 8cm RAW 100 120 140 160 185 x 8

2.Wyciskanie na barki (pusch press) 60 80 100 115 x 8

3. Biceps 65 65 65 65 x15 + triceps 70 70 70 70 x8

4. Wiosłowanie oburącz sztangą 100 120 140 160 x 8

5. Hack przysiady 100 120 130 150 x 15

6. Podciąganie x14

8. Unoszenie bokiem 16 4s x 15p.

Komentarze/Wnioski/Uwagi:

Wyciskanie szło zajebiście, żałuję, że dołożyłem tylko 5 kg w stosunku do poprzedniego
                      treningu, mogłem spokojnie dołożyć 10-15 kg, ale najwyżej zrobię to za tydzień.
                      Wiosłowanie oburącz przy tym ciężarze nie takie lekkie . Poza tym wszystko ok i do
                      przodu.
                      Siła cię wyzwoli...
                      d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• zacznij wiosłowac podchwytem - ruch ramion jest podobniejszy do ruchu ramion w MC , pamietasz jak dałeś plame w MC na zawodach w Finlandii trzymajac sztange szeroko jak do WL ??? nie mogles normalnie dociągać , dlatego przyzwyczajaj sie do waskich chwytow, bo podchwyt nie moze byc szeroki

wiosłowanie zrob PRZED PPress

SS na bic i tric wywal na koniec treningu gdzie ich miejsce

powinienes byc w stanie wiecej wiosowac , jesli wiosłujesz oburacz mniej niz 55% MC to bedzie to limitowało sile ciągu , wiec musi to byc ciezar ok 200

wiec nastepnym razem kolejnosc taka :

Dociskanie z 8cm progr 8 powt
                        wiosłowanie PODCHWYTEM 8 powt
                        Push press 8 powt
                        hack przysiady 15 powt
                        SS bic tric odpowiednio 15 i 8 powt
                        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• W ubiegły czwartek nie wpuścili mnie na siłownię z powodu rzekomego remontu .
                          Nie mogłem zrobić treningu wg planu. W sobotę poszło mi tak sobie nie zaciekawie 345 kg
                          x 1 ciag z talerzy no i 380 kg x 1 siady. W siadach moc zajebista bo wbiłem się w nowy
                          kostium, ale straciłem równowagę i darowałem sobie atakowanie tego ciężaru jeszcze raz.
                          Przygotowania mi się trochę spierdoliły przez to, że nie mogłem pójść na trening w
                          czwartek, jak będzie dalej, zobaczymy....
                          Siła cię wyzwoli...
                          d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Żubr Zobacz posta
                            W ubiegły czwartek nie wpuścili mnie na siłownię z powodu rzekomego remontu .
                            Nie mogłem zrobić treningu wg planu. W sobotę poszło mi tak sobie nie zaciekawie 345 kg
                            x 1 ciag z talerzy no i 380 kg x 1 siady. W siadach moc zajebista bo wbiłem się w nowy
                            kostium, ale straciłem równowagę i darowałem sobie atakowanie tego ciężaru jeszcze raz.
                            Przygotowania mi się trochę spierdoliły przez to, że nie mogłem pójść na trening w
                            czwartek, jak będzie dalej, zobaczymy....

ech

juz po Kielcach zaczely sie psuc plany bo 2 razy za duzo startow zwiazek Ci narzucił

dochodzi do tego zaniedbanie dziennika a wiec tez komunikaci ze mna

nawet mi nie nie powiedziales kiedy wyjezdzasz na te zawody, mam zwiazane rece jesli chodzi o planowanie
                            Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                            oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Żubr:

Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
                              moze zeby nie wiało nudą zdam relacje co sie działo od czasu mistrzostw Europy Seniorow

Daniel postanowił ze zaliczy tez start w Juniorach

było to dla mnie hmm.. szokiem.. ale jako ze mialem niedosyt po seniorach łudziłem sie nadzieja ze start nie wyczerpał psychofizycznie Żubra...

ale dochodzi jeszcze jeden element - SESJA !!!

juz po paru treningach Daniel skarżył sie na przetrenowanie, ze wszystko idzie psu o kant tyłka rozbic

zarzadziłem dokonczenie sobotniego treningu [ktory szedł baaaaardzo słabo] i zrobienie tygodnia przerwy

tydzien przerwy to normalna rutynowa praktyka u Zubra, zawody zawsze powoduja taki wyrzut adrenaliny ze nie sposob sie zregenerowac bez tego czasu wolnego.
                              Tydzien wolnego... ale nie kiedy zawody sa "za pasem".

TAK WIEC
                              Po tygodniu przerwy zostały jedynie niecałe 2 tygodnie do przgotowania formy.

treningi wygladały tak:

1: SOBOTA przygotowawczy/lekki Full Body 5x5-8p ok 55-60% RAW

2: WTOREK 3 boje po 2 powt na 90% rekordow - poszło lekko

3: CZWARTEK przygotowawczy/lekki Full Body 5x5-8p ok 55-60% RAW

4: SOBOTA 3 boje po 1 powt na 95% rekordow - poszło dobrze ... oby nie kosztem soboniego egzaminu

[SZWECJA]

5: 3: przygotowawczy/lekki Full Body 5x5-8p ok 55-60% RAW sroda lub czwartek

6: 2 dni przerwy i zawody / 3 boje na 100%... byc moze na nowych rekordach

po zawodach koniecznie tydzien przerwy

taki byl plan awaryjny przed finlandia

wydaje mi sie ze 95% pełnych maxow to jeszze za mało bo brakowało koncowek

jako ze nie znam daty wyjazdu wszystko psu o dupe rozbic plan awaryjno awaryjny

wiem tylko tyle ze ostatnie 3 treningi to:

przed-przedostatni trening PRZED WYJAZDEM

opcjonalnie ciezkie wyciskanie do 240*1
                              opcjionalnie ciezkie dociskanie do 260*1

czesc przygotowawcza

MC ze szrugsem 190*5-5-5-5
                              przysiad pełen 180*8-8-8-8
                              wiosło jednoracz 130*5-5-5
                              podc na drazku podchwytem 5*5

przedostatni treng przed wyjazdem :

kostium ciezko

podrzut siłowy lekko po 5 powt 80-90-100-90-80
                              Mc pełny 340*1
                              wyciskanie lezac 120*5*5
                              przysiad 390*1, i byc moze 395-400*1
                              pompki na poreczach 4*8p
                              dociaganie koncowki ze spieciem łopatek ciezko progr na 3 powt

ostatni trening przed wyjazdem ma byc na

SPRZET CIEZKO

wyc lezazac 250*1
                              dociskanie 280*1

Podrzut progr 3 powt

SS bic tric po 5 powt

prawdopodobnie po wyjezdzie jakies 2-3 dni przed zawodami lekki trenng przygotowawczy Full Body, jak zwykle

sam wiec zerknij w kalendarz i poskładaj wszystko do kupy

PS

Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Bardzo ciekawy dziennik. Dopiero go zacząłem przeglądac, a tu nagle długa cisza. Czyż aby koniec dziennika?

Komentarz

Pracuję...
                                X