Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

widz? ?e zacz??e? bardzo spokojnie, zw?aszcza przysiady, ale MOC JEST !!!

a ten bardziej specjalistyczny kostium to jaki ? Metal jaki? czy MAX DL inzera?
    filmy z moich zawodów i treningów:
    http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

hehe
      z jajem dziennik prowadzisz,
      poza tym ?e ci??ary olbrzymie, to fajnie si? czyta

Komentarz

Dziecinnie ?atwo te siady

Widac, ze potencjal przeogromny

Komentarz

zbyleq co do siadów to nie robi? ich na tym filmie na zawodach wi?c s? jakie s?,
          a co my?lisz, ?e kiepsko ? 320 kg to ?mieszny ci??ar wi?c mo?e i mnie nie dociska
          do ko?ca, ale ogólnie ja tam bym sobie zaliczy? (przynajmniej 2 i 3 ). Z reszt? to
          dopiero pierwsze treningi wi?c nie b?d? p?aka?, ?e mo?e 1 cm posz?o za p?ytko albo za
          g??boko. Co do warunków to si? poprawi?y jest sztanga ELEIKO trójbojowa
          (my preciousssss ) no i ?elastwo JUPI! Mo?na teraz z?o?y? z 470 kg wi?c si? raczej nie
          b?d? nudzi?
          Jarot No normalne, ?e delikatnie zaczynam przecie? zawody nie s? za tydzie?
          ani za dwa . Co do strojów to Max DL fajnie wygl?da ma szerokie szelki, bajer,
          a metall te? fajny, tylko ?e nie znam rozmiarówki i szkoda mi kasy wywala? na
          testowanie tego i tamtego...
          Siła cię wyzwoli...
          http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
          d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

wiem, wiem jaki powód takich ma?ych(jak dla ciebie ) ci??arów na starcie no i dobrze!!! bo najwi?kszy b??d to zbyt mocno zaczyna? i potem walczy? na ka?dym treningu o przetrwanie

Max DL to móg?by? kupi? w Warszawie od Grzegorza Nocka, wi?c mia?by? mo?liwo?? przymiarki i nawet z tego co wiem to mo?na si? z nim umówi? na si?ce Politechniki Warszawa i przetestowa? czy dobry rozmiar, ale z Metalem to by by?o ci??ko faktycznie

ale tutaj masz rozmiarówk? wszystkich kostiumów do ci?gów Metala dozwolonych w IPF:
            http://www.gometal.com/www/data/inc/...zing_chart.PDF

Komentarz

Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
              a co ma smak do wynikow?

Wodyn hehehe

PRzecie? rozumiesz, tu chodzi o co? innego. Jedzenie to cz?sto wielka przyjemno??, jak seks, zabawa ze znajomymi i podobne, których nie robi si? dla wyników

i st?d pytanie, dlaczego nie jada mi?sa
              pytanie nie ma zwi?zku z wynikami, jedynie z codzienn? egzystencj? i ogólnie "reszt?" ?ycia

Komentarz

Aaaaa czemu nie jem mi?sa?
                Zwierz?tka s? moimi przyjació?mi, a ja nie jadam przyjació? hehehe

No taaaa. W sumie to nie jem, bo nie czuje takiej potrzeby,
                gdy patrz? na mi?so nie ci?gnie mnie do niego....s?dz?, ?e ta ca?a dyskusja o smaku nie
                ma sensu, bo jak wiadomo smak jest subiektywnie odbierany. Nie lubi? mi?cha i go nie
                jem, poza tym od czasu kiedy przesta?em je?? mi?so czuj? si? lepiej, nic mi specjalnie nie
                zalega w jelitach, ?eb mnie nie boli...ale tak dawno przesta?em je?? mi?so, ?e ju?
                zapomnia?em jak to jest je je??.

Jarot dzi?ki za info, wiem, ?e Grzesiek sprzadej Inzera, ale ja si? do Warszawy w najbli?szym czasie niestety nie wybieram... A Ty stosujesz jaki? kostium do ci?gów??? Jaki rozmiar??
                Siła cię wyzwoli...
                d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

nie stosuje kostiumu od MPJ w Bia?ymstoku, czyli za 3 miesi?ce minie rok, ale i wtedy akurat ci?g robi?em RAW, jednak jeszcze w wersji klasycznej, teraz jak robi? sumo to mo?e kostium by mi nie przeszkadza?, jak to wtedy mia?o miejsce przy klasyku na treningach

posiadam 2 kostiumy, jeden champion (inzera) raczej do przysiadów, rozmiar 46 ale nie wiem jak teraz na mnie le?y, nieco ponad 10kg temu by? troszk? za lu?ny

no i na m?odzikach za wygran? dosta?em kostium do ci?gów sumo titana rozmiar 44, wchodzi mi do kolan, dalej ni chuja musz? si? go pozby?, tylko si? zorientuje za ile mo?na go opchn??
                  Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez ?ubr Zobacz posta
                    Aaaaa czemu nie jem mi?sa?
                    Zwierz?tka s? moimi przyjació?mi, a ja nie jadam przyjació? hehehe

No taaaa. W sumie to nie jem, bo nie czuje takiej potrzeby,
                    gdy patrz? na mi?so nie ci?gnie mnie do niego....s?dz?, ?e ta ca?a dyskusja o smaku nie
                    ma sensu, bo jak wiadomo smak jest subiektywnie odbierany. Nie lubi? mi?cha i go nie
                    jem, poza tym od czasu kiedy przesta?em je?? mi?so czuj? si? lepiej, nic mi specjalnie nie
                    zalega w jelitach, ?eb mnie nie boli...ale tak dawno przesta?em je?? mi?so, ?e ju?
                    zapomnia?em jak to jest je je??.

Jarot dzi?ki za info, wiem, ?e Grzesiek sprzadej Inzera, ale ja si? do Warszawy w najbli?szym czasie niestety nie wybieram... A Ty stosujesz jaki? kostium do ci?gów??? Jaki rozmiar??

no i bardzo dzi?kuje za t? odpowiedz

Komentarz

Jakby co to ja mam 48 rozmiar titana dead lift Sumo dual quad czyli jakis nowy bajer, a widz?, ?e Ty ci?gniesz sumo, rozmiar bior?c pod uwag? to, ?e mamy tak? sam? wag? powinien by? ok na 100%...Kostium jest nowiutki z god?em. Wi?c jakby? by? zainteresowany to b?dziemy mogli pogada?
                      Siła cię wyzwoli...
                      d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

o ciekawy blog.

du?a si?a

na MPS 1000kg p?knie
                        Ostatnio edytowany przez Patryk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

napisz do mnie na gadu (5933448) albo skype (jarot09) to pogadamy o tym bo wydaje mi si? ?e si? dogadamy
                          Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

?ubr a mam tak? pro?b?.
                            Móg?by? poda? swoje wyniki i wag? z samych pocz?tków kariery?

Komentarz

Z pocz?tków kariery...mhmmm... Mój pierwszy start w zawodach mia? miejsce w 2004 r.,
                              by?y to Mistrzostwa Polski M?odzików w TS, a ja mia?em 18 lat(rozgrywane do dzi? bez
                              sprz?tu, banda?y itepe.). Do tamtych mistrzostw przygotowywa?em si? prawie pó?tora
                              roku i te pó?tora roku to by? pocz?tek mojej przygody z si?owni?.
                              Wcze?niej mia?em powa?n? kontuzj? kr?gos?upa, której nawabi?em si? po 2 miesi?cach
                              chodzenia na si?owni?. Przed kontuzj? wa?y?em oko?o 89 kg,
                              t? wag? uzyska?em odchudzaj?c si? przez pó? roku stosuj?c diet? "nic nie jedzenie" (schud?em oko?o 34 kg). Efekty tej diety by?y takie, ?e gdy
                              przyszed?em na si?k? to przygniot?a mnie sztanga wa??ca 45 kg. Wku#@iony tym faktem, a jednocze?nie motywowany przez WODYNA zacz??em ?re? i ci??ko trenowa?
                              wyniki ros?y jak na dro?dzach a? do czasu wy?ej wspomnianej kontuzji.
                              Nie podda?em si? i po "rehabilitacji" zacz??em powoli normalnie ?wiczy?
                              i w ko?cu wystartowa?em w MP M?odzików uzyskuj?c tam wyniki: 275 kg w przysiadzie, 150 kg wyciskanie, 260 martwy ci?g przy wadze cia?a 114 kg.

Tak wi?c mo?na powiedzie?, ?e zaczyna?em od zera, pami?tam jeszcze
                              czasy kiedy mój max w wyciskaniu le??c wynosi? 95 kg .

My?l?, ?e wola walki i po?wi?cenie pozwalaj? przenosi? góry, na wynik trzeba
                              ci??ko pracowa?, a ja jestem tego przyk?adem
                              pozdro
                              Siła cię wyzwoli...
                              d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

Zamieszczone przez ?ubr Zobacz posta
                                Efekty tej diety by?y takie, ?e gdy
                                przyszed?em na si?k? to przygniot?a mnie sztanga wa??ca 45 kg. Wku#@iony tym faktem, a jednocze?nie motywowany przez WODYNA zacz??em ?re? i ci??ko trenowa?
                                wyniki ros?y jak na dro?dzach a? do czasu wy?ej wspomnianej kontuzji.
                                D?ugo ju? wspó?pracujesz z Wodynem? Dobrze mia?e? jak odpocz?tku Ci pomaga?
                                Ostatnio edytowany przez Grani; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X