Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

widzę że zacząłeś bardzo spokojnie, zwłaszcza przysiady, ale MOC JEST !!!

a ten bardziej specjalistyczny kostium to jaki ? Metal jakiś czy MAX DL inzera?
    filmy z moich zawodów i treningów:
    http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

hehe
      z jajem dziennik prowadzisz,
      poza tym że ciężary olbrzymie, to fajnie się czyta

Komentarz

Dziecinnie łatwo te siady

Widac, ze potencjal przeogromny

Komentarz

zbyleq co do siadów to nie robię ich na tym filmie na zawodach więc są jakie są,
          a co myślisz, że kiepsko ? 320 kg to śmieszny ciężar więc może i mnie nie dociska
          do końca, ale ogólnie ja tam bym sobie zaliczył (przynajmniej 2 i 3 ). Z resztą to
          dopiero pierwsze treningi więc nie będę płakał, że może 1 cm poszło za płytko albo za
          głęboko. Co do warunków to się poprawiły jest sztanga ELEIKO trójbojowa
          (my preciousssss ) no i żelastwo JUPI! Można teraz złożyć z 470 kg więc się raczej nie
          będę nudzić
          Jarot No normalne, że delikatnie zaczynam przecież zawody nie są za tydzień
          ani za dwa . Co do strojów to Max DL fajnie wygląda ma szerokie szelki, bajer,
          a metall też fajny, tylko że nie znam rozmiarówki i szkoda mi kasy wywalać na
          testowanie tego i tamtego...
          Siła cię wyzwoli...
          http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
          d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

wiem, wiem jaki powód takich małych(jak dla ciebie ) ciężarów na starcie no i dobrze!!! bo największy błąd to zbyt mocno zaczynać i potem walczyć na każdym treningu o przetrwanie

Max DL to mógłbyś kupić w Warszawie od Grzegorza Nocka, więc miałbyś możliwość przymiarki i nawet z tego co wiem to można się z nim umówić na siłce Politechniki Warszawa i przetestować czy dobry rozmiar, ale z Metalem to by było ciężko faktycznie

ale tutaj masz rozmiarówkę wszystkich kostiumów do ciągów Metala dozwolonych w IPF:
            http://www.gometal.com/www/data/inc/...zing_chart.PDF

Komentarz

Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
              a co ma smak do wynikow?

Wodyn hehehe

PRzecież rozumiesz, tu chodzi o coś innego. Jedzenie to często wielka przyjemność, jak seks, zabawa ze znajomymi i podobne, których nie robi się dla wyników

i stąd pytanie, dlaczego nie jada mięsa
              pytanie nie ma związku z wynikami, jedynie z codzienną egzystencją i ogólnie "resztą" życia

Komentarz

Aaaaa czemu nie jem mięsa?
                Zwierzątka są moimi przyjaciółmi, a ja nie jadam przyjaciół hehehe

No taaaa. W sumie to nie jem, bo nie czuje takiej potrzeby,
                gdy patrzę na mięso nie ciągnie mnie do niego....sądzę, że ta cała dyskusja o smaku nie
                ma sensu, bo jak wiadomo smak jest subiektywnie odbierany. Nie lubię mięcha i go nie
                jem, poza tym od czasu kiedy przestałem jeść mięso czuję się lepiej, nic mi specjalnie nie
                zalega w jelitach, łeb mnie nie boli...ale tak dawno przestałem jeść mięso, że już
                zapomniałem jak to jest je jeść.

Jarot dzięki za info, wiem, że Grzesiek sprzadej Inzera, ale ja się do Warszawy w najbliższym czasie niestety nie wybieram... A Ty stosujesz jakiś kostium do ciągów??? Jaki rozmiar??
                Siła cię wyzwoli...
                d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

nie stosuje kostiumu od MPJ w Białymstoku, czyli za 3 miesiące minie rok, ale i wtedy akurat ciąg robiłem RAW, jednak jeszcze w wersji klasycznej, teraz jak robię sumo to może kostium by mi nie przeszkadzał, jak to wtedy miało miejsce przy klasyku na treningach

posiadam 2 kostiumy, jeden champion (inzera) raczej do przysiadów, rozmiar 46 ale nie wiem jak teraz na mnie leży, nieco ponad 10kg temu był troszkę za luźny

no i na młodzikach za wygraną dostałem kostium do ciągów sumo titana rozmiar 44, wchodzi mi do kolan, dalej ni chuja muszę się go pozbyć, tylko się zorientuje za ile można go opchnąć
                  Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Żubr Zobacz posta
                    Aaaaa czemu nie jem mięsa?
                    Zwierzątka są moimi przyjaciółmi, a ja nie jadam przyjaciół hehehe

No taaaa. W sumie to nie jem, bo nie czuje takiej potrzeby,
                    gdy patrzę na mięso nie ciągnie mnie do niego....sądzę, że ta cała dyskusja o smaku nie
                    ma sensu, bo jak wiadomo smak jest subiektywnie odbierany. Nie lubię mięcha i go nie
                    jem, poza tym od czasu kiedy przestałem jeść mięso czuję się lepiej, nic mi specjalnie nie
                    zalega w jelitach, łeb mnie nie boli...ale tak dawno przestałem jeść mięso, że już
                    zapomniałem jak to jest je jeść.

Jarot dzięki za info, wiem, że Grzesiek sprzadej Inzera, ale ja się do Warszawy w najbliższym czasie niestety nie wybieram... A Ty stosujesz jakiś kostium do ciągów??? Jaki rozmiar??

no i bardzo dziękuje za tą odpowiedz

Komentarz

Jakby co to ja mam 48 rozmiar titana dead lift Sumo dual quad czyli jakis nowy bajer, a widzę, że Ty ciągniesz sumo, rozmiar biorąc pod uwagę to, że mamy taką samą wagę powinien być ok na 100%...Kostium jest nowiutki z godłem. Więc jakbyś był zainteresowany to będziemy mogli pogadać
                      Siła cię wyzwoli...
                      d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

o ciekawy blog.

duża siła

na MPS 1000kg pęknie
                        Ostatnio edytowany przez Patryk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

napisz do mnie na gadu (5933448) albo skype (jarot09) to pogadamy o tym bo wydaje mi się że się dogadamy
                          Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Żubr a mam taką prośbę.
                            Mógłbyś podać swoje wyniki i wagę z samych początków kariery?

Komentarz

Z początków kariery...mhmmm... Mój pierwszy start w zawodach miał miejsce w 2004 r.,
                              były to Mistrzostwa Polski Młodzików w TS, a ja miałem 18 lat(rozgrywane do dziś bez
                              sprzętu, bandaży itepe.). Do tamtych mistrzostw przygotowywałem się prawie półtora
                              roku i te półtora roku to był początek mojej przygody z siłownią.
                              Wcześniej miałem poważną kontuzję kręgosłupa, której nawabiłem się po 2 miesiącach
                              chodzenia na siłownię. Przed kontuzją ważyłem około 89 kg,
                              tą wagę uzyskałem odchudzając się przez pół roku stosując dietę "nic nie jedzenie" (schudłem około 34 kg). Efekty tej diety były takie, że gdy
                              przyszedłem na siłkę to przygniotła mnie sztanga ważąca 45 kg. Wku#@iony tym faktem, a jednocześnie motywowany przez WODYNA zacząłem żreć i ciężko trenować
                              wyniki rosły jak na drożdzach aż do czasu wyżej wspomnianej kontuzji.
                              Nie poddałem się i po "rehabilitacji" zacząłem powoli normalnie ćwiczyć
                              i w końcu wystartowałem w MP Młodzików uzyskując tam wyniki: 275 kg w przysiadzie, 150 kg wyciskanie, 260 martwy ciąg przy wadze ciała 114 kg.

Tak więc można powiedzieć, że zaczynałem od zera, pamiętam jeszcze
                              czasy kiedy mój max w wyciskaniu leżąc wynosił 95 kg .

Myślę, że wola walki i poświęcenie pozwalają przenosić góry, na wynik trzeba
                              ciężko pracować, a ja jestem tego przykładem
                              pozdro
                              Siła cię wyzwoli...
                              d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

Zamieszczone przez Żubr Zobacz posta
                                Efekty tej diety były takie, że gdy
                                przyszedłem na siłkę to przygniotła mnie sztanga ważąca 45 kg. Wku#@iony tym faktem, a jednocześnie motywowany przez WODYNA zacząłem żreć i ciężko trenować
                                wyniki rosły jak na drożdzach aż do czasu wyżej wspomnianej kontuzji.
                                Długo już współpracujesz z Wodynem? Dobrze miałeś jak odpoczątku Ci pomagał
                                Ostatnio edytowany przez Grani; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X