Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

podziwiam.. ?ycze powodzenia

tym bardziej podziwiam ,?e jeste? wegetarianinem.. ja bym nie móg? bez mi?sa.. mi ci??ko nawet 1 dzie? bez niego wytrzyma? ale tym samym obalasz mit, ?e bez mi?cha nie da si? zbudowa? solidnej masy - waga musi sama za siebie.. a mi??nie musisz mie? ,?eby takie ci??ary przewala?..

pozdrawiam i obserwuje bacznie !

Komentarz

fajnie, ze bedziesz tu prowadzil dziennik
      z checia bede obserwowal.

podziwiam i gratuluje osiagniec.

Komentarz

swietna sprawa, ze zalozyles tu dziennik

ogolnie, pogratulowac

Komentarz

Rewelacyjne wyniki, ci??ka praca + odpowiednia genetyka i ?ubr gotowy. Na pewno b?d? ?ledzi? ten dziennik. Pzdr

Komentarz

imponuj?ca si?a!!!

dlaczego nie jesz mi?sa? ?al Ci zwierz?tek?
            powiem tak, b?d?c sob? nie rozumiem czego? takiego, bo uwielbiam mi?so za to jak smakuje <yes>

Komentarz

a co ma smak do wynikow?
              Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

a co maja wyniki do smaku?

Komentarz

a co ma smak do rozumienia ?
                  Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                  oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

Super dziennik, b?d? wpada?.

Komentarz

Zamieszczone przez stainless Zobacz posta
                      [/RIGHT]
                      a serio to od chwili Twojej rejestracji Knife przestal byc najsilniejszym czlowiekiem B-F
                      Bueheeh - a gdzie WODYN i JAROT

A panu ?ubrowi powiem tylko: "?okurva - jedziesz dalej"... Ogl?dam filmy z przyjemno?ci?.

Nawet kto? kiedy? zrobi? highlight (muzyka by?a inna - ale youtube zablokowa? j? jak wida? i podstawiono inn? ?cie?k?).

?UBR HIGHLIGHT
                      Lekarze chcą nas zabić, COVID to ściema, szczepionki nie działają, witamina C leczy raka, tiomersal wywołuje autyzm i inne #mity medyczne 2020!

"Co tam znowu bierzesz? Kreatynę monohydrat, bo jabłczanu to się trochę boję"

Największe zestawienie tekstów o interwałach wszelakich: TABATA, interwały VO2 MAX, IBUR, jak biegać - od A do Z.

Komentarz

"Przebudzenie z zimowego snu...."

SOBOTA:

1.Podrzut (na proste plecy)
                        60-70-80-70-60 x 5p.

2.Martwy z podstawek (12 cm. dwa ogómowane talerze) prog. po 3 powt.
                        120 - 170 - 220 - 250 (od tego momentu wchodz? szelki) - 280 - 300 - 320 x 3 powt.

3.Przysiad (kostium) prog. po 2-3 powt. (dó? stroju od samego pocz?tku)
                        120 - 150 - 170 - 190 - 210 - 240 (banda?e plus pas) - 280 (szelki, ca?y sprz?t) - 300 - 320 x 3 powt.

4.Wspiecia na palce 1 x 15 powt.
                        365 kg x 15

5. Podci?ganie podchwytem
                        6-6-6-6

Cytat dnia:
                        (po sko?czonym przysiadzie)
                        - By?o pierdolni?cie?!
                        - No by?o.
                        - Ale co kurXa by?o?!
                        - No by?o pierdolni?cie!!!

Spostrze?enia/Wnioski/Uwagi:
                        By? to dopiero drugi trening w stroju od ponad 4 i pó? miesi?ca.
                        Nie spodziewa?em si? zatem zbytniej rewelacji. Tydzie? temu mia?em
                        powa?ne problemy z przysiadem. Przy ka?dym g??bszym zej?ciu
                        rzuca?o mnie do przodu, co sko?czy?o si? treningiem wygl?daj?cym
                        jak "taniec z gwiazdami", bo ca?y czas st?pa?em to do przodu to do ty?u,
                        jednak jako? go zrobi?em. Jako, ?e nie siedz? w tym sporcie od wczoraj,
                        przeanalizowa?em ten fakt i przeszy?em szelki o 2 cm wy?ej, gdy?
                        powodem tej niestabilno?ci okaza?o si? by? to, ?e szelki by?y zbyt ciasne
                        (co spowodowane jest skromnym przyrostem mej masy).
                        Zabieg ten pozwoli? mi na spokojne rozkoszowanie si? p?ynnymi i g??bokimi
                        przysiadami w dniu dzisiejszym , a wiadomo, ?e nie ma nic lepszego na popraw?
                        humoru jak dojebanie solidnej dawki ci??aru i pomiatanie nim jak zabawk? .

320 x 3

Co do martwego ci?gu, có? wkur@#a mnie fakt, ?e kostium, który kupi?em za par? dolców
                        u Czecha nie spe?nia swej funkcji do ko?ca, ci?gle si? podwija coraz wy?ej, przez co ci?gi
                        nie s? tak p?ynne jakbym chcia?. My?l?, ?e podszyj? troch? nogawki mo?e to pomo?e, ale
                        przekonam si? o tym dopiero na nast?pnym treningu. Pierwsze dwa powtórzenia na 320
                        kg sz?y g?adko niczym spluni?cie ?ubra, a przy trzecim szelki zamiast trzyma? plecy to
                        dynda?y sobie beszczelnie. W?a?ciwie to od d?u?szego czasu zastanawiam si? nad kupnem
                        i zastosowaniem bardziej specjalistycznego stroju do martwego ci?gu, ale na razie plan
                        ten jest w fazie rozmy?la?, gdy? me fundusze s? ograniczone przez ogromne ilo?ci supli,
                        które musz? spo?ywa? by trzyma? form?, a jak wiadomo te rarytaski nie s? tanie...

W nast?pnym tygodniu postaram si? zarzuci? par? filmów z treningów...a tymczasem
                        SI?A!!!!
                        Siła cię wyzwoli...
                        http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
                        d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

niesamowite

co szamiesz z supli regularnie?
                          Ostatnio edytowany przez usunięty_252; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Z supli có?, mo?e by? lepiej zapyta? czego nie szami? ? Jest tego sporo,
                            -Bia?ko (izolaty, koncentraty, na noc, na dzie?)
                            -Kreatyny w ró?nych postaciach
                            -Tribulus
                            -ZMA
                            -Glukozaminka na stawy
                            -BCAA i inne aminokwasy
                            -Wiatminki te i owe
                            -Minera?y
                            -kwasy Omega 3
                            -Glutamina
                            -Carbo (sko?czy?o mi si? )
                            -no i jest jeszcze troche ró?nych pierdó?, które nazywam pierdo?ami ;P....
                            Nie b?d? marek pisa? i konkretnych produktów, bo jak na razie nikt mnie nie sponsoruje i musz? wydawa? ci??kie pieni?dze ?eby jako tako sobie radzi? w tym sporcie, a my?l?, ?e powinno by? inaczej...
                            Siła cię wyzwoli...
                            http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
                            d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

Te siady starcz? na zaliczenie?

A ogólnie to lekko posz?o raczej .
                              I chyba warunki wam si? poprawi?y, pami?tam co? jak Golem mówi?, ?e jest problem konkretny trening zrobi? (na ci??arach rz?du bodaj 340 kg, bo tyle da si? maks za?o?y?).

Komentarz

Ja pier...
                                ale ci??ary
                                masakra

Komentarz

Pracuję...
                                X