Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stainless zamiast pisać w stylu zmień koszule to może byś napisał co byś zrobił żeby
    sztanga nie schodziła na brzuch, bo zmiana koszuli na starą to banalna porada.
    Co do twego pytania zagadki, to cenię ludzi, którzy mnie szanują i nie zamierzam ich
    opierdalać za to, że może ktoś "podziwia" moje wyniki, to by było trochę nienormalne. Co
    do wytykania błędów to rzeczywiście potrafi mnie wkurzyć jak ktoś się czepia moich
    przysiadów, gdy są dobre (tak jak te na 370 kg) !!! I zadna banda mi nie poklaskuje, nie
    wiem co masz na myśli.
    Jeśli zatem dostrzegasz jakieś błędy (ktorych ja nie dostrzegłem i ktorych nie opisalem)
    to możesz mi udzielić porady jakbyś się ich pozbył, a jeśli zamierzasz pisać o tym co
    oczywiste to daruj sobie.
    Poza tym widzę, że za wszelką cenę chcesz mnie sprowokować tekstami w stylu "on jest
    mistrzem świa i wie lepiej"- czyzby się miało jakieś kompleksy ? Nie wiem lepiej, ale
    jeśli ty też nie wiesz lepiej to daj sobie spokój, bo ta dyskusja nie ma sensu...
    Siła cię wyzwoli...
    http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Wtrace cos od siebie. Bylem w czwartek na chwile na silowni. Sztanga ucieka na brzuch bo jest za maly ciezar/koszulka jest za mocno sciaganieta z przodu i za mocno oporuje. Z tego co widzialem to przy sciaganiu koszulki bralo udzial bodajrze 3 czy 4 osoby (Kamil, Slawek, Piotrek i chyba schab). Moim zdaniem przod koszuli jest za mocno sciagany do dolu. Przy takim sciagnieciu dobrze by zeszlo pewnie z 280-300kg. Jakby koszula byla mniej sciagnieta to by latwiej sztanga zeszla w punkt. Mniej by wtedy dawala, ale bez problemu docisniesz ciezary rzedu 250-270kg. Nasuwa sie tez pytanie czy na zawodach bedziesz mial tak samo mocno sciagnieta koszule? Obawiam sie ze nie, bo nie bedziesz mial tyle osob do pomocy.

Komentarz

• Dziku zawsze ktoś się znajdzie do pomocy , a ściąganie koszuli też ma swoje granice, spróbuję
        za tydzień zrobić tak jak mówisz mniej ściągać koszulę zobaczymy.
        Siła cię wyzwoli...
        d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• dla pewności ja bym poprostu nie ściągał koszuli zbyt mocno w dół w pierwszym podejściu i ewentualnie podciągnął rękawki do góry, a przed drugim podejściem już je podciągnąć w stronę łokci i ściągać koszule tak żeby jak najwięcej dawała

a co do siadów to są ok bez żadnych wątpliwości

ps. widzę że napisałem mniej więcej to samo co dziko
          Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].
          filmy z moich zawodów i treningów:
          http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• Jarot rękawki miałem praktycznie max wysoko zaciągnięte, ale koszulę na maxa ściągniętą w dół więc teraz spróbuje z mniej ściągniętą koszulą.
            Siła cię wyzwoli...
            d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Zubr, teraz to juz nie za bardzo masz czas na kombinacje.. .ale zobacz, ze na 300kg nie wyglada jakby chciala spadac na brzuch i albo wlasnie ponizej 8cm zaczynaja sie klopoty, albo masz w chuj za ciasna koszule.
              niesciaganie kolnierza moze spowodowac znaczny spadek sily. mogloby sie okazac, ze 250 zejdzie ladnie, ale nie wyjdzie lub Cie udusi ;-). sam zreszta wiesz jak to jest z tymi koszulkami. moglys sprobowac rekawki mocniej wciagnac ... ale znowu ... trzeba bylo to testowac w tym tyg bo terazx juz nie masz czasu i bedzie trzeba liczyc na to, ze akurat zadziala.
              \ja bym sciagnal rekawki bardziej w strone barków - u mnie to dzialalo najlepiej i przy Twoim docisku powinno dac najlepsze rezultaty
              ale skoro piszes, ze miales max naciagniete to nie pozostaje nic innego jak uzyc mniej sily przy sciaganiu kołnierza

albo wlasnie zmienic koszule bo stara masz opanowana ;-)
              Ostatnio edytowany przez stainless; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Stainless są problemy z mocniejszym naciąganiem koszuli w stronę barków, bo nie chce iść( chyba po
                prostu zostawię worki foliowe i ich nie bede wyciagac)!!! A trening mam tak rozplanowany ze za tydzien
                tez mam wyciskanie, a zawody sa czescia progresji wiec nie powinno byc raczej problemow. Co do 300
                kg to wieksze obciazenie samo wymusza odpowiedni tor ruchu w wyciskaniu i dlatego sztanga nie schodzi
                na brzuch w ten czwartek postaram sie skorzystac ze wszystkich wyzej opisanych rad no i jakby co jak
                to nie pomoze dojebac jeszcze troche ciezaru, bo czuje sie mocny.
                Siła cię wyzwoli...
                d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• 265kg to i tak jest w chuj duzo .. jedna z lepszych lawek na swiecie w juniorach trojboistach (jak nie najlepsza - nie chce mi sie sprawdzac)
                  i progresja progresja, ale wazniejsza jest technika i poszedlbym ciezarem do gory tyllko wtedy gdybym byl pewny, ze jest wycisniete zajebiscie technicznie

Komentarz

• Dlatego chce isc ciezarem do gory, zeby sztanga trafiła w odpowiednie miejsce na klacie zobaczymy jak to sie bedzie miało do rzeczywistości...
                    Przysiady i Ciągi mam przygotowane, wyciskanie wymaga korekty, a jescze jedno te 265 kg w wyciskaniu to było moje pierwsze pełne wyciskanie
                    (nie od deski) od Mistrzostw Świata Juniorów (czyli od prawie 6 miechów), no i pierwsze pełne wyciskanie w tej koszuli, więc możliwe, że nie jest ona
                    jeszcze odpowiednio do mnie dopasowana i za mało rozciągnięta.
                    Ostatnio edytowany przez Żubr; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Siła cię wyzwoli...
                    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Stainless od zawsze takie teksty sypie
                      ale troche mnie zasmuciło ze geniusze mat-fiz wysmiewaja specow od resocjalizacji
                      Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• WL co do zmiany trajektorii ruchu

- w pewnym stopniu powinno isc na brzuch
                        - mniejsze ciezary to wiecej kłopotow z opuszczeniem
                        -mimo to na 260 było prowadzone w miare lepiej wiec byc moze blad tkwi np w panice
                        -to był pierwszy od XX tygodni trening pełnego wyciskania, wiec litosci! drugi bedzie o niebo lepszy a zawody beda juz pod kontrola

co do przysiadow - ja tam obserwuje tylko jedna prawidlowosc co trening to wiecej ciezaru ORAZ glłębiej - jedno z drugiego wynika - Daniel z natury ma budowe i nawyki "głębokosiadowca", jednak w stroju nieco spłyca - co kazdy geniusz od teorii sprezystosci zrozumie

MC i wozkowania- ja tam zadnego nie widze, poza zaczatkami w drugim powt na 340 - a dlaczego - bo szelkipo zjechaniu zmieniaja nieco wlasciwosci stroju na niekorzysc - ot co

takze przyłączam sie do grona "poklaskiwaczy, adoratorow i lizusow"

dodam tez ze te czarnowidztwo wzgledem danielowych technik istniało od zawsze

ja z filmow zas widze ze sa zawodnicy techniczni oraz siłowi, i to nie tylko w trojboju... powiedziałbym tez ze to ci siłowi sa zazwyczaj lepsi

takze głowa do gory
                        [tzn wzrok w sufit i jazda]

wg badan 90% sportowcow bardziej pomaga taki ktos komu ze msciwym spojrzeniem sie mowi "udowodnie ci ze sie mylisz !##%%^" , a tylko 10% bardziej pozytywnie reaguje na "dasz rady liczymy na ciebie"
                        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Czwartek 26.02.09

Wczoraj zrobiłem trening wyciskania, koszula naciągnięta była słabiej niż dotychczas za to ramiona były wsunięte wyżej w stronę barków, okazało się to być trafnym posunięciem, wyciskanie szło bezproblemowo. Przy 255 kg koszula nie była w ogóle ściągnięta, a przy 265 kg była mocna ściągnięta w dół z tymże rękawki były wyżej tak jak już wspominałem...
                          Wyglądało to następująco, myślę, że o niebo lepiej niż tydzień temu kiedy to sztanga uciekała mi w stronę brzucha.

265 kg
                          Siła cię wyzwoli...
                          d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• nie zakładałeś więcej?

w sumie jak szmatę poszło

ja bym osobiście zaliczył oba podejścia, moim zdaniem napewno nie było to z brzucha
                            265kg było nawet lepsze niż 255kg

jest jeszcze zapas 10-15kg tak na oko, także coś czuje że będzie zajebiście na zawodach

SIŁA!
                            filmy z moich zawodów i treningów:
                            http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• Jw, zapasu w hooy, pozamiatasz na zawodach

SIŁA !

Komentarz

• Nie chciało mi się więcej zakładać, wypalać się będę na zawodach , a teraz to chciałem się upewnić, że
                                technicznie to obcykałem, aby w spokoju móc pojechać i zrobić swoje na pomoście
                                SIŁA!!!!
                                Siła cię wyzwoli...
                                d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X