Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzi?ki wszystkim za uznanie niech Si?a b?dzie z wami!!!!
    Siła cię wyzwoli...
    http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• równie? gratuluj?, czytam ka?d? wypisk? i ka?da robi wra?enie ...ogromne...
      siady id? bardzo dobrze, wida? spory zapas
      martwy ci?g te?, tylko widz? ze masz problem z ko?cówka ruchu
      z kolei dó? MC to dynamit...

kiedy zawody i jakie?
      i w jaki wynik celujesz?

Komentarz

• o kurde ale ty ci?niesz masakra...
        tak trzymaj
        nic ujac tylko doda?

SI?A!!

Komentarz

• Maciek zawody 06-08.03.09 w Kielcach, Mistrzostwa Polski Seniorów w Trójboju Si?owym, jak kto?
          jest z okolic to zapraszam. Je?li b?d? mia? dobry dzie? to pokusz? si? o par? rekordów
          Siła cię wyzwoli...
          d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• yhym, tak wi?c ?ycz? powodzenia

i tak ci? kiedy? przegoni?

Si?a!!!

Komentarz

• ?ubr masz mo?e na zbyciu jakie? centuriona starego ?
              filmy z moich zawodów i treningów:
              http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• ?ubr, poleca?bym Ci zacz?c wyciskanie w starej koszuli, bo w tej to przy tej technice: 3 szybkie i do domu ... jesli Ci siady zalicza bo tez moze byc kiepsko - spala Ci tak samo jak te 350kg 2 lata temu.

Sila jest, ale techniki brakuje

Komentarz

• Jarot niestety nie mam na zbyciu zadnego centuriona,
                  Stainless widze, ze masz nik?e poj?cie o technice, co Ci nie pasuje w moich przysiadach??
                  Siła cię wyzwoli...
                  d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Hmm a tak w ogóle to jakby? nie zauwa?y? stainless to od tych dwóch lat kiedy to spalili mi 350 kg w przysiadzie
                    zasz?o wiele zmian, a chocia?by takich, ?e zosta?em Mistrzem Europy i ?wiata, jakby ta moja technika
                    by?a naprawd? taka marna jak s?dzisz to w?tpi?, ?e bym zaszed? tak daleko pozdr. P.S.
                    Widz?, ?e forum daje Ci wielk? swobod? w anonimowym stawianiu w?tpliwej warto?ci
                    ekspertyz, ale ja zd??y?em si? ju? przyzwyczai? do tego, ?e kto? s?abszy chce si?
                    podbudowa? prorokuj?c pora?k? komu? silniejszemu.
                    Ostatnio edytowany przez Żubr; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Siła cię wyzwoli...
                    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• ze tak odpowiem:
                      pasuje mi wszytsko, ale glebokosci, które nie tylko ja uwazam za niewystarczajaco glebokie moglbys poprawic dla wlasnego dobra Jesli beda sedziowac normalnie, a nie za nazwisko to przy tych glebokosciach mozesz miec problem.

widze Zubrze, ze wyciagasz mocno pochopne wnioski... ocenilem technike tych siadów, które tutaj przedstawiles... a moze nie tyle co technike co sam? g?ebokosc - jak dla mnie jest srednia, bardzo srednia.
                      G?ebokosc na podejsciach, które widzialem na ME i M? byla zupelnie inna.

O klatce nie napisales bo pewnie sam sobie zdajesz sprawe z jej jakosci pod wzgledem technicznym, czy moze sie myle?

A skoro tak Ci niepasuje, ze jestem anonimowy.. pozwól, ze sie przedstawie:
                      Jakub Stawarczyk, milo mi

zaskoczony?

EDIT: i pojde za ciosem... w ciagach zaczynasz wozkowac

sile masz ogromna, ale pewnych rzeczy jeszcze brakuje
                      Ostatnio edytowany przez stainless; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie jestem zaskoczony, bo tylko Ty mo?esz czepia? si? takich pierdó? i wspomina? spalone
                        siady z przed dwóch lat , a jakby? nie widzia? to 370 kg x2 wsta?em g??boko
                        mam uj?cia z dwóch kamer, i mnie to wystarcza! Ci??ary poni?ej 370 kg by?y
                        najwyra?niej zbyt ma?e abym móg? dosi??? (przyznaje 360 kg na 3 by?o p?ytko). A co do
                        twoich proroctw to mo?esz je sobie darowa?, bo jak ju? wspomnia?em zamiast
                        podbudowywa? si? wizjami pora?ki silniejszych zabierz si? za trening, mo?e przyb?dzie Ci
                        troch? si?y i przestaniesz jej zazdro?ci? innym .
                        Co do wyciskania, to sam opisa?em ten problem wystarczy, ?e przeczytasz uwa?nie dziennik,
                        wi?c nie musisz si? powtarza? tylko dlatego ?eby zaistnie? w formie posta w moim dzienniku.
                        Siła cię wyzwoli...
                        d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• "zazdroscic innym sily"

jak ten czas zmienia ludzi, co nie zubr?
                          A moze to ta resocjalizacja i Twoje slynne metody zastraszania, o których wspominales w Spale tak dzialaja? nie musisz odpowiadac
                          Uwierz mi, mam wazniejsze priorytety w zyciu niz stawac sie najsilniejszym. Jesli bylby to sport olimpijski to bylaby to inna historia, ale kiedy samemu trzeba dokladac (sam zapewne wiesz ile) to wybacz, ale wolalbym byc 40kg chudzielcem, który gryfu nie podniesie, ale byc geniuszem matematycznym czy fizycznym. Ale kazdy ma jakis cel.
                          Ciesze sie, ze Tobie udalo sie go zrealizowac - zostales mistrzem swiata, ale zmartwie Cie: nie, nie zazdrosze . Ja to co chcialem osiagnac w trójboju osiagnalem - rekord zrobilem

Czepiac pierdol jak wozki, siady "na styk" i wyciskanie z brzucha ... masz racje... pierdoly moze dobrze, ze nie jestem sedzia bo za takie pierdoly palilbym podejscia. I nie tylko Tobie... ale kazdemu - nawet sobie bo moje wyciskanie nie jest lepsze ... siady .. czesto gorsze. Nie wspominam tu o ciezarze, który jest diametralnie rozny

Co do siadu na 350... wspomialem to bo tam tez byl "placz", ze spalili Ci dobre siady, ze Cie oszukali a prawda jest taka, ze moge Cie "oszukac" i teraz.
                          Ale znajac zycie na zawodach zrobisz o wiele glebiej i bedzie, ze moje "proroctwa" sie nie sprawdzily ... ale ja sie tylko uciesze - bo zle Ci nie zycze

i oczywiscie pozdrawiam

Komentarz

• i jeszcze dopisze bo edytowac nie moge:

ba... nawet chcialbym zebys za juniora zrobil i 1100kg bo talent do tego sportu masz - to nie ulega watpliwosci. Tylko brakuje Ci odrobiny pokory, która miales te 2 lata temu jak sie poznalismy. Jesli slodza to jest fajnie, ale jesli ktos ma inne zdanie to jest jechany do zlych prorokow Mozna i tak

Komentarz

• Stainless to po co te Twoje eseje i wywody? Je?li by? czyta? mój dziennik treningowy to
                              dobrze by? wiedzia?, ?e jestem ?wiadom moich b??dów treningowych (nie jestem
                              maszyn? i nie robi? wszystkiego idealnie) i ?e staram si? je poprawia? z treningu na
                              trening, wszystko to co mi zarzucasz w technice sam opisa?em w swoich wypiskach wi?c
                              nie widz? sensu w tym ?eby? si? powtarza? i mi je wytyka?, bo nie obra? si? ale nie jeste?
                              specjalist? (ja z reszt? te? nie).
                              Co do tych 350 i innych anegdot widz?, ?e jeste? bardzo pami?tliwy i ?yjesz przesz?o?ci?,
                              a ?wiat nie stoi w miejscu, wyniki z reszt? te? nie.
                              Co do tego co dla kogo jest najwa?niejsze to s?dz?, ?e to indywidualna sprawa ka?dego z
                              nas. My?lisz, ?e dla mnie w ?yciu najwa?niejszy jest sport??? ?wicz? dla siebie, bo mnie to
                              roz?adowuje i relaksuje, motywu nie stanowi? dla mnie tytu?y, a jedynie walka z samym
                              sob? i ze swoimi s?abo?ciami. Trenuj? dla siebie i niech tak zostanie, a Tobie ?ycz?
                              powodzenia na drodze do geniuszu matematyczno-fizycznego! chocia? mo?e zastanów
                              si? nad karier? w polityce, bo bywasz czasami naprawd? upierdliwy , a pokory
                              mam wiele i konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana pozdro
                              Siła cię wyzwoli...
                              d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• co do pamietliwosci: nie moja wina, ze mam dobra pamiec, pamietam pewne rzeczy i kojarze fakty i nie chcialem Ci tego wypominac - po prostu przypomnialem, ze kiedys usiadles identycznie i spalili wiec moze sie zdarzyc teraz podobnie

a co do konstruktywnej krytyki to czy moja byla inna? napisalem, ze radzilbym Ci zaczac w innej koszuli bo w tej to (jak sam prawdopodobnie wiesz) 3 szybkie i dom, jesli zrobisz tak samo technicznie. Nie nabijalem sie w stylu: "?o ho ho... co tego, ze 265 wycisniete jak tragedia... wez moze zejsc 50kg z ciezaru i zacznij robic normalnie bo na razie to jest chujnia". Napisalem co ja bym zrobil

teraz "pytanie zagadka": jestes swiadomy swoich blednow treningowych tak samo jak jestes swiadomy swojej wielkiej sily... to dlaczego nie piszesz tego samoego do ludzi, którzy mowia, ze jest zajebiscie? Przeciez jestes tego swiadomy .. tak jak i bledów, ale wytkniecie Ci bledu rozw?ciecza ?ubra i musi sie bronic .. przeciez on jest mistrzem swiata i wie lepiej.

I masz racje - jestem upierdliwy bo osmielilem sie zwrócic Ci uwage na bledy ... prawie jak banda, która Ci caly czas poklaskuje

I obiecuje juz sie nie wtracac od strony technicznej skoro znasz swoje wszystkie bledy i pewnie masz sztab ludzi, który potrafi wszystko wychwycic

PS
                                i zrob teraz t? tone, na która spokojnie jestes gotowy

Komentarz

Pracuję...
                                X