Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Hahaha gość 100 w siadzie specem od sprzetu. To zupelnie inne bajki raw i nawet same bandaze, a co dopiero sprzet

Komentarz

• Ja przy 250kg zlozylbym sie jak źdzbło trawy nacisniete butem nie mialbym czasu nawet poczuc uzytecznosci sprzetu. Hyhyhy. Dla mnie to targacie kg ktorych ciezaru nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic.
      Ostatnio edytowany przez A_I; [ARG:4 UNDEFINED].
      Szukasz treningu...wejdź tu...

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15624

Komentarz

• Jarot, gdzie i jak robiłeś uprawnienia trenerskie?

Komentarz

• Zamieszczone przez _Alchemik_ Zobacz posta
          Hahaha gość 100 w siadzie specem od sprzetu.
          Nie od sprzętu a od fizyki, o której tu się nawiązała rozmowa, ale Ty pewnie tego nie kapujesz, więc luz. Sprzętu nigdy nie miałem, nie używałem ale wiem jak działa a dokładniej jaki to jest model fizyczny i tyle.
          moje tortury

Komentarz

• Zamieszczone przez jarot09 Zobacz posta
            Bandit: z tego co znalazłem w twoim dzienniku masz rekord w przysiadzie 100kg, zapewne RAW, także zapewniam Cię że jakbyś zołożył ciasny kostium i związałbym Ci kolana bandażami to byś nie był wstanie zejść głęboko nawet z 250kg
            A co do tego wszystkiego ma mój rekord? Rozmowa była o fizyce i o tym co z fizyką ma wspólnego sprzęt. Nie muszę do tego zakładać sprzętu ani brać 250kg.

Ok, nie rozmawiajmy o fizyce bo widzę, że się siłownia irytuje.
            moje tortury

Komentarz

• Bandit, chodzi o to, że jako czysty teoretyk omijasz parę istotnych czynników, nieważne zresztą, każdy schodzi jak mu wygodnie / jak jest w stanie w danej chwili

EDIT
              z dużym ciężarem na plecach trochę ciężko analizować szczegółowo optymalny tor zejścia
              Ostatnio edytowany przez _Alchemik_; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez _Alchemik_ Zobacz posta
                Bandit, chodzi o to, że jako czysty teoretyk omijasz parę istotnych czynników, nieważne zresztą, każdy schodzi jak mu wygodnie / jak jest w stanie w danej chwili

EDIT
                z dużym ciężarem na plecach trochę ciężko analizować szczegółowo optymalny tor zejścia
                No właśnie o to chodzi, że to są rozważania czysto fizyczne, pomijające wiele istotnych drobiazgów, takich jak właśnie ból itp. Fizyka nie bierze pod uwagę bólu.
                W fizycznym uproszczeniu strój jest sprężyną pochłaniającą i oddającą energię.

Każdy schodzi jak mu wygodnie, ale jak się przyjrzysz to się okaże, że te prędkości są właściwie dla wszystkich bardzo zbliżone i nie wiele się różnią przy max obciążeniu. Ta optymalna prędkość wynika z wielu rzeczy, z których część została tu poruszona a mi chodziło tylko o to, że dla samego działania stroju prędkość zejścia nie ma większego znaczenia (przy max ciężarach), chyba, że będzie to zejście śmiertelne...
                moje tortury

Komentarz

• ja popieram teorie, bo jest niepodwazalna, w praktyce , z bolem - to wszystko sa rzeczy indywidualne i kazdy interpretuje po swojemu a fizyki nie zmieni

ja moge myslec ze przebije glowa mur, ale fizyka na ogol az tak bardzo myslom nie ulegfa

fakty sa takie - opusc sie w sprzecie za szybko to Cie odbije "byle jak" i stracisz rownowage,
                  nie wazne czy jestes Zubrem czy Jarotem czy innym żwierzem

jesli po odbiciu dupa leci do tylu to bandaze za mocno odbily

jesli po odbiciu dupa leci do przodu , to kaftan za mocno odbil

teoretycy to sa ludzie co nie znaja teorii, mimo ze przysiadaja powiedzmy 250- 300kg a nie wiedza jakim wyzwaniem jest rownowaga z 4 setkami na plecach
                  Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                  oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

Pracuję...
                  X