Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• chyba 20-30 kg możesz jeszcze dołożyć, lekko to wyglądało

Komentarz

• Daniel

Jeszcze co do tej sztangi Eleiko

pisze to zebys nie miał jakichs psychicznych blokad
      -cwiczyles juz nie jednokrotnie na ciezarach rzedu 340-350 na olimpijce , i to bedac słabszym!!!

-pamietasz chyba ze teraz celem jest redukowanie dymamiki nadbicia i oczekieanie ze to ciezar cie docisnie a nie ze Ty popuscisz napiecie opuszczajac sie szybko, inaczej na ciezarze 400+ dynamika spowoduje utrate rownowagi
      Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
        a tak
        ta muza to z Afro Samuraja?
        ta nuta jest z Blade III
        The RZA - Fatal

Komentarz

• W Afro Samuraju tez RZA
          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Andew ja tam sie nie boję cięzaru, ani sztangi dwubojowej, ale zupelnie inna technika jest gdy ma sie na plecach taką, a taką...Jesli sie nie znajdzie, to mam jeszcze jedno miejsce gdzie bedziemy mogli pozyczyc sztange, ale to w ostatecznosci i mam nadzieje, ze mi ja dadzą...
            Siła cię wyzwoli...
            http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
            d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• ze oddadza to ja licze na to

pisalem o TEJ SOBOCIE

a technika nie jest zupelnie inna, nie naduzywaj słow , podniesiesz to i kropka, masz moc

i przypominam
              ciagi 345 *3
              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• %-)

Rzucam ten sport
                Siła cię wyzwoli...
                d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Nie łam się, ona robiła dociskania. Pewnie przez nadmiernie rozbudowaną klatę nigdy nie dociągnie sztangi, więc nici z rekordu
                  ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

• ...tak więc jest jeszcze dla mnie światełko nadziei, dzięki Junior!
                    Siła cię wyzwoli...
                    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Nie chciałbym być w skórze tego, kto dokonał tego wielce haniebnego czynu zajebania sztangi...

Żuber nic się nie boj i tak wszystko wypierdolisz w kosmos !

Tak jak przy tym dociskaniu 290kg

Komentarz

• Ten filmik to chyba jakaś ściema

Komentarz

• Zamieszczone przez Marioxx Zobacz posta
                          Ten filmik to chyba jakaś ściema
                          chyba ?????????
                          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Zamieszczone przez Marioxx Zobacz posta
                            Ten filmik to chyba jakaś ściema

co Ty wariat.. w telexpresie było.. na serio.. najsilniejsza kobieta świata

Komentarz

• Ale śmieszne

Komentarz

• SOBOTA 07.02.2009

POPRZEDNI TRENING: http://www.body-factory.pl/showpost....&postcount=176
                                POPRZEDNI IDENTYCZNY TRENING: http://www.body-factory.pl/showpost....&postcount=141

1.Podrzut (na proste plecy)
                                60-70-80-70-60 x 5p.

2.Martwy z podstawek (12 cm. dwa ogumowane talerze) prog. po 3 powt.

120 - 170 - 220 - 250 (od tego momentu wchodzą szelki) - 280 - 305x3 -325x2 - 345 x 3 (I kto tu rządzi !!!)

3.Przysiad (kostium) prog. po 2-3 powt.

120 - 170 - 220 - 260 (bandaże plus pas) - 303 (szelki, cały sprzęt) - 325x2 - 350x 3 powt. ( dlaczego to jest takie lekkie ??)

4.Wspiecia na palce 1 x 15 powt.
                                410 kg x 15

5. Podciąganie podchwytem
                                6-6-6-6

Wnioski/Spostrzeżenia/Uwagi:
                                Dziś postawiłem sobie za punkt honoru odegrać się na tej stalowej suce, która tydzień
                                temu pozwoliła mi się wziąć tylko 2 razy , przez cały tydzień czułem się z tym źle, bo
                                niby kto tu rządzi? To co zdarzyło się tydzień temu (porażka przy 3 powt. ciągu) zachwiało
                                moim systemem wartości, musiałem pokazać ile jestem wart! Udało się choć nie bez
                                walki, po pierwszym powtórzeniu sztanga spadła z podstawek, jednak przy pomocy mojej
                                wiernej ekipy technicznej Golema i Pawła K. udało mi się powrócić do dzieła zniszczenia...
                                3 powt. było maxymalnie wyżyłowane, czułem zdzierającą się z rąk skórę, wchodzący do
                                oczu pot i czekająca na wypłynięcie krew w moim nosie. Musiałem sobie przy tym powt.
                                pomóc lekkim przywiosłowaniem na końcu ruchu, strój był już podwinięty, szelki nie
                                trzymały, śmiało mogę powiedzieć, że przy tym ostatnim powtórzeniu strój nie odegrał już
                                żadnej roli dlatego jestem z niego najbardziej dumny, SIŁA!!!!

Co do przysiadów, na lżejszym wiązaniu głębokość zadowalająca, Golem przy ostatnim
                                podejściu pokazał co potrafi i związał mnie na pełnej kur...e, trudno było mi zejść głębiej,
                                no ale i ciężar mały to może się póżniej dosiądzie ;P w każdym bądz razie jak na
                                treningowe ciężary myślę, że głębokość jest wystarczająca i bądź co bądź w ogóle tego nie odczułem
                                .....

P.S.
                                Sztanga się znalazła, więc nie musiałem używać do ciągów merca prezesa

Jak komuś się nudzi to może obejrzeć mój dzisiejszy trening poniżej, ost. serię ciągów to
                                robiłem chyba ze 2 min. głównie przez zbieranie się do 3 powt i układanie sztangi z
                                powrotem na podstawki, z filmu wyciąłem te momenty miedzy powt. zeby się płynniej
                                oglądało....liczy się SIŁA!!!!!

DL 345x3 SQ 350x3
                                Siła cię wyzwoli...
                                d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X