Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• i tak wg mnie powiniene? by? puszczany w TV jako kandydat na najlepszego sportowca roku
    bo jak widz?, nie raz kandydatów do tego to...
    kandydaci z jeszcze mniej popularnych sportów
    a jednak s? rozg?a?niani przez media

PS. ciekaw jestem czemu jakie? firmy od?ywek si? nie zainteresuje tematem, np. trec, olimp

Komentarz

• bo Trec i Olimp widocznie maja ca?e zast?py mistrzow ?wiata
      Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Gdyby mo?na by?o na jego promowaniu trzepa? kas? to dawno jaka? firma by si? zainteresowa?a.

Ja bym w sumie podbi? do Teda Zar?bskiego. Niech stworzy jak?? hiper fajn? kreatyn? z Tob? jako osob?, któr? rozkurwi?a

Trening w stajni, promocja itd, jak to by?o z Burdzym.

Pozdrawiam.

Komentarz

• czasem sponsorowani sa ludzie z 10 razy mniejszym sukcesami, kase da sie na nich trzepa? ?
          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• jak nic si? nie wyja?ni w sprawie sponsoringu to sam zaczn? pyta?

Komentarz

• OOOO-oooo
              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• powa?nie, napisz? maila do olimp'a/trec'a

ew. mo?na popyta? po znajomych
                my?l?, ?e jakby ka?dy spróbowa? to szanse zwi?kszy?yby si?
                no w ko?cu takie czasy, bez znajomo?ci nic si? nie za?atwi

Komentarz

• Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
                  czasem sponsorowani sa ludzie z 10 razy mniejszym sukcesami, kase da sie na nich trzepa? ?
                  Wiesz, sponsoring w sportach sylwetkowych jest o tyle ?atwy ?e zdj?cie sylwetki mo?na da? na opakowaniu a filmiku z przysiadu czy wyciskania nie

Komentarz

• ale kolarze tez maja sponsorow
                    oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Nie porównuj tych dwóch sportów bo Armstrong jest znany na ca?ym ?wiecie a Daniel tylko na forach/ w?ród znajomych.
                      Ja np. gdybym nie udziela? si? na tym forum, nie wiedzia?bym nawet kim jest Daniel, bo mnie szcze?e trójbój nie interesuje.

Jak kto? zna twoj? twarz, widzia? Cie w TV to nie potrzeba nikomu widzie? twoich umiej?tno?ci, niestety w przypadku tak niszowych sportów, trzeba.
                      Ostatnio edytowany przez Rybas; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale na trasach kolarskich jest kilka tys kibiców a na zawodach trójboju tylko garstka pasjonatów
                        74 str. Powrót po 3 latach, cel 250kg w martwym ciągu http://tiny.pl/g4d5k

Komentarz

• Ja Armstronga znam tylko z nazwiska, znam tez jego historie, z twarzy bym nie poznal, na peda?ujacych chudzielcow nie poszedlbym patrzec , ludzie kibicujacy kolarzom nie sa zwiazani zazwyczaj ani ze sportemani z przemyslem np suplementacyjnym.

Twarz Armstronga ... czy mozna ja zobaczyc na puszce napoju Lucozade czy co??
                          a moze na ramie drogiego rowera ?
                          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Dobra, dobra nie przesadzajmy trójbój to nie kolarstwo , a ja w porównaniu cho?by z naszymi lokalnymi gwiazdorami jestem szar? myszk?. Jasna sprawa, ?e gdyby trójbój by? na Eurosporcie tak jak par? lat temu (dok?adnie ze 4) to ?atwiej by?oby za?atwi? sponsora, podj??em ju? pewne kroki je?li chodzi o Treca dzi?ki zaprzyja?nionemu w?a?cicielowi klubu OSKAR w Suwa?kach (pozdro dla S?awka), który zna osobi?cie ich managera, dzisiaj z nim rozmawia?em. Trec to dobra firma i je?li dostawa?bym chocia? od?ywki to bym by? very happy. Zobaczymy czy po nowym roku czy uwzgl?dni? mnie w swoim planie bud?etowym
                            Ostatnio edytowany przez Żubr; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Siła cię wyzwoli...
                            http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
                            d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Mistrzostwa ?wiata IPF lecia?y na eurosporcie ju? w latach 90 i przynajmniej do 2004 (widzia?em nagrania na YT)
                              Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].
                              filmy z moich zawodów i treningów:
                              http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• To S?awek jeszcze jest tam w?a?cicielem?

pamietam jak by?em 15to latkiem czasem z nim jak?? polemik? nawi?zywa?em

Oskar to si?ownia na której przesta?em nosi? pas treningowy [trenowa?em tam tylko 3 miesiace po 2 razy w tygodniu ]
                                Oraz ... my?la?em ze oni s? bardziej z Olimpem zwi?zani... ale mnie tam wieki nie by?o
                                Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                                oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

Pracuję...
                                X