Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nawet na onecie / wp nic nie bylo - zadnej wzmianki

Komentarz

• To dajmy spory baner na BF
      zosta? sponsorem ?ubra lub co? z sensem niech kto? wymysli
      mi to kiepsko idzie

Komentarz

• http://www.facebook.com/reqs.php#!/a...7560825&page=2

wiecej fotek z RPA
        Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
        oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• ?ubru!

chcialbym sie dowiedziec jakie masz komentarze na temat WL i MC na zawodach, moze byc na privie , to jest bardzo wa?ne na przyszlosc takze ....
          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Andrew je?li chodzi o ?aw? to co tu komentowa? schud?em jakie? 3-4 kg i koszula nie spe?nia?a ju? swego zadania jak przy wadze 140 kg...Poza tym bardzo prawdopodobne jest, a mo?e nawet pewne, ?e przetrenowa?em ?aw? na treningu, bo zamiast zrobi? 275 x 3 to przeskoczy?em z 270 na 280 x 3 i to móg?by? gwó?d? do trumny...Poza tym na zawodach w ogóle nie ?ci?gali?my koszuli (dopiero w 3 powt.) bo ba?em si?, ?e mo?e by? problem z opuszczeniem do klatki, przez co koszula naprawd? ma?o pomaga?a... Co do martwych czu?em moc, po prostu nie by?o ko?cówki, a to dlatego, ?e na zawodach u?y?em w 100% nowy i nieu?ywany kostium do ci?gów, który mia? cia?niejsze szelki od tego starego, to te? by? b??d, ale cz?owiek uczy si? na b??dach ...SI?A!!!!!!!!
            Siła cię wyzwoli...
            http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
            d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Nie ma to jak b??d na miar? mistrzostwa ?wiata

Komentarz

• Daniel- o tym jakie maja byc szelki wiesz od dawna!
                W wl nierowno prowadziles rece co sugerowaloby braki w "treningu przygotowawczym".
                No wlasnie- nic o nim nie wspomniales!
                A koszulki nie sciagales bo te nowa jednak zalozyles?
                Zgadlem?

Adzik: moje zdanie jest takie-suma bledow latwo przerasta mistrzostwo.
                Ty w ogole lubisz bledy...
                oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Koszula by?a stara, ale w ogól? nie mog?em jej obada?, by? to pierwszy cykl treningowy w super katanie i pierwszy start w tej koszuli, wcze?niej u?ywa?em zwyk?ej katany, chyba lepiej mi s?u?y?a...troszk? ?aw? zaniedba?em ma?o technicznie robi?em na treningach i te b??dy wychodz? na zawodach...a co do treningu przygotowawczego to zrobi?em go prawid?owo ??cznie z ko?cówkami ci?gów we wtorek, z tym?e mia?em pewne problemy z chwytem co te? nale?a?oby uwzgl?dni? w przysz?ym planie treningowym...
                  Ostatnio edytowany przez Żubr; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Siła cię wyzwoli...
                  d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Co do tego chwytu to co? czuj? ?e magnezja na zawodach nie by?a najwy?szej jako?ci, zauwa?y?em ?e wielu czo?owym zawodnikom z ró?nych kategorii wagowych (zw?aszcza w 2 ostatnich dniach) wypada?y z r?k ci??ary które dawniej nie sprawia?y im ?adnych problemów i by?y dalekie od w?asnych rekordów. Sam ju? do?wiadczy?em jakie znaczenie mo?e mie? nieodpowiednia magnezja, kiedy to w Spale niezbyt du?y ci??ar mi z r?k wypad?, a nigdy wcze?niej i ani pó?niej, nie mia?em najmniejszych problemów z chwytem i to na ci??arach znacznie wi?kszych.

Jeszcze raz GRATULACJE MISTRZU!!
                    Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].
                    filmy z moich zawodów i treningów:
                    http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• Zamieszczone przez ?ubr Zobacz posta
                      trzeba by wrzucic to na wykop.pl
                      ma kto? konto?

Daniel Grabowski 24 letni reprezentant Polski wygra? Mistrzostwa ?wiata w Trójboju Si?owym. Te odby?y si? 07-13.11.2010 w Potchefstroom w Republice Po?udniowej Afryki. Daniel jest jednocze?nie najm?odszym mistrzem ?wiata seniorów w historii Polski. Grabowski uzyska? wynik 445 kg w przysiadzie, 275 kg w wyciskaniu i 352,5 kg w martwym ci?gu co ??cznie da?o mu 1072,5 kg i pozwoli?o zaj?? I miejsce przed Rosjaninem (1055 kg) i Amerykaninem (1052,5 kg). Polska dru?ynowo w tych zawodach zaj??a trzecie miejsce, tu? za Ukrain? i Rosj?.
                      Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED].
                      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Gratulaje ode mnie. Fajnie, ?e paczuszka dosz?a, mam nadziej?, ?e suplementy si? sprawdz?

Komentarz

• Odin: pamietasz zapewne pamietasz jak rok temu po Mistrzostwach ?wiata 2009 napisalem do Ciebie maila z "odgra?aniem si?" do Treca ze nie sponsorujac ?ubra trac? Mistrza ?wiata 2010 w swym teamie
                          oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Pami?tam, pami?tam
                            Co wi?cej, ja zawsze pisa?em, ?e takie firmy powinny promowa? tak?e inne dyscypliny, nie tylko BB, bo warto.
                            Ja wp?ywu na nic nie mam, ale ?ycz? ?ubrowi jak najlepiej, warto nagradza? takie dokonania.

Komentarz

• Odin jeszcze raz dzi?ki za paczk? i graty, od?ywki TRECa s? sprawdzone i stosowane przez wielu trójboistów, ja sam przygotowywa?em si? na tych suplementach nie jeden raz i nigdy nie narzeka?em tym bardziej jestem wdzi?czny za t? form? wsparcia.
                              Siła cię wyzwoli...
                              d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• http://www.wykop.pl/link/529779/dani...lowiek-swiata/

mo?na wykopywa? (nie mój wykop)

PS: 445 kg, to chyba mniej ni? 1000 funtów?
                                Ostatnio edytowany przez Junior; [ARG:4 UNDEFINED].
                                ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

Pracuję...
                                X